Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

hadi ya 1 haTA LEKELENME çok yaaaa normalmiki doktora gittinmi cnmm.. bende önceleke gelir 3-4 saat sonrada kan gelir..

canım son 3 aydır böyle oldu yurtdışındayım burda saglık hizmetleri tuhaf 1 yıldır dha pratisyenden kıdemli doktor göremedim bu arada eger ayın 14 ünde döllenme olmuşsa şimdi vucutta degişiklik olurmu bugün sag gögsüme kaşınmayla karışık bi yanma sızı geliyor

canım son 3 aydır böyle oldu yurtdışındayım burda saglık hizmetleri tuhaf 1 yıldır dha pratisyenden kıdemli doktor göremedim bu arada eger ayın 14 ünde döllenme olmuşsa şimdi vucutta degişiklik olurmu bugün sag gögsüme kaşınmayla karışık bi yanma sızı geliyor

vala cnmmmm benimde 16 sına çift çizgiyi gördüm gögüsleirm çok agrıyor normalde olmas.. ama diyorum bukdrda erken belirti olmas.. ondan bilmiyorummmmm vala bukdr erken belirti olurmu olmasmı:KK43:

hamileyim canım 5 haftalık Rabbim sizlerede nasip etsin tez zamanda :)

anammmmmmm mşlh ya dur gelmişken sana soru soralım:)
hayırlı olsun öncelikle saglıkla bebini kucagına almayı nasip etsin rabbim:)
şmdi benim ovulasyonum 16 sınaydı... 16-17-18-19 da ovulasyon testim pozitifti..
benim 3 gündür gögüslerim acaip agrıyor.. şiştiler... bukdr erken belirti olurmu sence..
bide snein belirtiler nelerdi:)

vala cnmmmm benimde 16 sına çift çizgiyi gördüm gögüsleirm çok agrıyor normalde olmas.. ama diyorum bukdrda erken belirti olmas.. ondan bilmiyorummmmm vala bukdr erken belirti olurmu olmasmı:KK43:

canım senin atetine göre 16sı demi bugn ayın 17si ya yani aya göre kacında oldu ovulasyon

olur olur benim 15 gün önceden başlası ağrısı sızısı inşallah hamilesindir yaa:)

hadi yaaaaaaaa bende kendi kendime bukdr erken olmas diyordum..
ama normalde adetimden 2-3 gün nce gögsüm agrırdı çok erken oldu şaşırdım zaten hamile kalırsamda adam akıllı tek belirtim bu :)

hadi yaaaaaaaa bende kendi kendime bukdr erken olmas diyordum..
ama normalde adetimden 2-3 gün nce gögsüm agrırdı çok erken oldu şaşırdım zaten hamile kalırsamda adam akıllı tek belirtim bu :)

benimde önceleri hep öyleydi adete yakın başlardı ama buseferki ağrı sızı başkaydı bide aşırı bi göğüs çevresinde damarlanmalar olmuştu mavi mavi.son adete 1 hafta felan böyle hp uyku hali vardı adet olcakmışım gibi karın kasık ağrısı vrdı

Allah razı olsun takip ediyorum sizi hadi inşallah vardır bu ay bişiler.:)

canım şimdi ben çift çizgiyi gördüğümden beri çalışmalara devam ediyorum yani4gündür devam hatta bugünde çift cizgi gördüm az önce baktım gögsüme sızı vuruyor normalde 3 aydır adetten 10gün önce agrıdan gögüslerime dokunamıyordum şimdi yok otür bi agrı sadece az önce sızı vurup geçiyor yangı tarzında ay herşey bize bi umut ne kötü demi:)

benimde önceleri hep öyleydi adete yakın başlardı ama buseferki ağrı sızı başkaydı bide aşırı bi göğüs çevresinde damarlanmalar olmuştu mavi mavi.son adete 1 hafta felan böyle hp uyku hali vardı adet olcakmışım gibi karın kasık ağrısı vrdı

ay heycanlandım biden.. sne böle yazınca gögsüme baktım kocamda karşımda delirdinmi neyapıyon diyor:)
sol gögsümde mavi kalın bi damar var.. acaba normalde varmıydı bilmiyorum yoksa yenimi çıktı ayyyyyyyyyyyyy allahım nasip eder inş hayırlısıylar:)

X