Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

herkese iyi günlerrrrrrrrrrrrrrrr bugun evde yaptıgım testle hamıleeeeeeeeee oldugumu ogrendımmmmmmmmmm:):):) erken oldugu ıcın haftaya cuma doktora gıtmeyıııı dusunuyorummmmmmm.umarımmmmmmmmmmmm hersey yolunda gıder allahımda tum bebekkk ısteyenlere verırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ayyyyyyy çok sevndim cnm bnm hadi gözün aydın rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin:)

benide ekleyebilirsinizz listeyee hamileyim rabbim herkese nasip etsin inşallahhhhhhh

ayyyyyyyyyyyy ay ay:) hayırlı olsun cnm bnmmmmm hadi gözün aydı darısı bize inş:)

seni de tebrik ederim ne güzel üst üste bebiş :KK49: haberleri alıyoruz :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
siz de sağlıkla kucağınıza alın inşallah?
sizin bat ne zamandı? var mıydı belirtileriniz?

cnm cok tesekkür edrm rabbim sizede nasip etsin adetime 3-4 gün var bugün ultra hassas test aldım erken teşhis için ve sonuçç pozitiff 1,5 yıldır yolunu gözlüyordum rabbim nasip etti bende belirtiler şöyleydi cnm acayip ıslaklık hissediyorum şeffaf renkte akıntım oluyordu kokusuz iç çamasırım aşırı ıslanmaya başlamıştı ve 2-3 gün önce pembe renkte akıntım gelmişti bir kere geldi öyle... birde ağzımda metalimsi tat oluyordu ve iştahım oluyordu kasıklarımda çok hafif hassaslık var cnm aklıma gelenler bukadar inşşallah rabbim sizede nasip eder

hamile arkadaşları tebrik ediyorum.
kan testini erken yaptırıp saat 3 ten sonra sonuç alıcak arkadaşın durumunu merak ettim.bende artık kan testi yaptırmak istiyorum.darısı bizlerin başına

cnm cok tesekkür edrm rabbim sizede nasip etsin adetime 3-4 gün var bugün ultra hassas test aldım erken teşhis için ve sonuçç pozitiff 1,5 yıldır yolunu gözlüyordum rabbim nasip etti bende belirtiler şöyleydi cnm acayip ıslaklık hissediyorum şeffaf renkte akıntım oluyordu kokusuz iç çamasırım aşırı ıslanmaya başlamıştı ve 2-3 gün önce pembe renkte akıntım gelmişti bir kere geldi öyle... birde ağzımda metalimsi tat oluyordu ve iştahım oluyordu kasıklarımda çok hafif hassaslık var cnm aklıma gelenler bukadar inşşallah rabbim sizede nasip eder

kız bacı preseed kulanmışsın bu konuda beni aydınlatsana. bende ilişki sırasında kuruluk olmuyor eger o işe yarıyorsa almama gerek yok.. ama spermleriii içeriye dogru yolluyormuşş öle anladım dogrumu ... bu ay hamiş deilsem alayım diger aya bi bunu kulanmadım:)
bide nekdr fiyatı nerden aldın:)

ayyyyyyy çok sevndim cnm bnm hadi gözün aydın rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin:)

ayyyyyyyyyyyy ay ay:) hayırlı olsun cnm bnmmmmm hadi gözün aydı darısı bize inş:)

cnm cok tsekkur ederim inşşallah sende müjdeyi vericeksin yakında bu arada ben okadar kür yaptım olmadı bu ay ilk kez preseed diye bi jel var onu kullandım ve ilk ay işe yaradı yani allahım bunu vesile etti

ben göğüslerimden anladım normalde regl olmama 5 gün kala agrısrdı ama nerdeyse 2 hafta onceden agrı ve sıs olustu kasıklarımda benım de hasalık var hatta hafıf agrıda oldu ama en belırgın dedıgım gıbı gosguslerım olduuu

uzunca beklemişsiniz gerçekten, sağlıklı bir gebelik geçirip bebeğinizi de sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah :nazar::nazar::nazar:
belirtileriniz burada genelde hamile olan arkadaşların paylaştıklarıyla örtüşüyor, ne güzel...
Benim bat 17-18i gibi, bu h.sonu yani. Bugün dayanamayıp normal bir gebelik testi yaptım ama çıkmadı tabii :KK14::KK14:
genelde göğüs hassasiyeti olduğunu söylüyor hamile arkadaşlar, bende yok diye hamilelik de yoktur diyorum ama siz de belirtileriniz arasına yazmamışsınız...
hafif sancım var, kırmızılar gelecek gibi,kısmet ileriki aylara artık

kız bacı preseed kulanmışsın bu konuda beni aydınlatsana. bende ilişki sırasında kuruluk olmuyor eger o işe yarıyorsa almama gerek yok.. ama spermleriii içeriye dogru yolluyormuşş öle anladım dogrumu ... bu ay hamiş deilsem alayım diger aya bi bunu kulanmadım:)

cnm preseed spermlerin daha uzun yaşamasını sağlıyormuş spermler ölmeden zarar görmeden rahime ulaştırıyor cnm bendede kuruluk yoktu ilk kez kullanmıstım ben internetten botanikecza dan getirttim cnmm 115 tl ye

bugunlerde hala devam ediyor akıntım çok fazla çok fazla ıslaklık hissediyorum. acaba yumurtalama dönemim mii?? kızlar pek bilmiyorum bu konular hakkında bişi

hamiş arkadaşlarıma tekrar hayırlısı olsun:)

kızlar bende hiç hamişlik belirtsi yok. iila belirti olur mu yaa? gerçi daha bir hafta var önümde..

bugün ales den çok iyi bir puan aldığımı öğrendim :)
darısı bebek haberinin başına

uzunca beklemişsiniz gerçekten, sağlıklı bir gebelik geçirip bebeğinizi de sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah :nazar::nazar::nazar:
belirtileriniz burada genelde hamile olan arkadaşların paylaştıklarıyla örtüşüyor, ne güzel...
Benim bat 17-18i gibi, bu h.sonu yani. Bugün dayanamayıp normal bir gebelik testi yaptım ama çıkmadı tabii :KK14::KK14:
genelde göğüs hassasiyeti olduğunu söylüyor hamile arkadaşlar, bende yok diye hamilelik de yoktur diyorum ama siz de belirtileriniz arasına yazmamışsınız...
hafif sancım var, kırmızılar gelecek gibi,kısmet ileriki aylara artık

saol cnm cok tesekkur ederim allahım sizlerede nasip etsin bende dün normal gebelik testi yapmıstım cıkmamıstı cnm cok sıkılmıstı bugun cok hassas test aldım adetten önce gösterenden sonuç pozitif cıktı hiç ümidim kalmamıştı

Kızlar sonuç negatif çıktı ama üzülmüyorumm :KK1:
çünkü daha 12 gün var adet olmama çalışmalara hız kesmeden devam edicemmm:KK9:
ben hiç şaşırmadım bu sonuca:)
doktorun kan testinden bile para alıyor gerçekten mantıksızdı daha 12 gün varken kan testi yapması.. senin ovulasyon zamanın çalış bence bolca:)

cnm preseed spermlerin daha uzun yaşamasını sağlıyormuş spermler ölmeden zarar görmeden rahime ulaştırıyor cnm bendede kuruluk yoktu ilk kez kullanmıstım ben internetten botanikecza dan getirttim cnmm 115 tl ye
ay pahalıymış ya:) seninkini bna gönder daha lazım deil sana:):):):):):
kredi kartı kulanmıyorum eşimdende zorla alırım kızarrr keisnnnn ama biylunu bulurum benn:)
bugün ales den çok iyi bir puan aldığımı öğrendim :)
darısı bebek haberinin başına

o mşlh cnm tebrik ederim bide bebiş aberi aldınmı bu ay degme keyfine:)

ben hiç şaşırmadım bu sonuca:)
doktorun kan testinden bile para alıyor gerçekten mantıksızdı daha 12 gün varken kan testi yapması.. senin ovulasyon zamanın çalış bence bolca:)

ay pahalıymış ya:) seninkini bna gönder daha lazım deil sana:):):):):):
kredi kartı kulanmıyorum eşimdende zorla alırım kızarrr keisnnnn ama biylunu bulurum benn:)

cnm tmm olur valla gönderirim baya var tüpün içinde ve ayrıca poşetinden daha cıkmamıs 5 tane enjektörüde var ben 4 tane kullanmıstım adresini özelden yaz sana kargolayim inşallah bende vesile olurum bebişine :)

cnm tmm olur valla gönderirim baya var tüpün içinde ve ayrıca poşetinden daha cıkmamıs 5 tane enjektörüde var ben 4 tane kullanmıstım adresini özelden yaz sana kargolayim inşallah bende vesile olurum bebişine :)

X