Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ayyyyyyy nolur bizede dua et. peki canım sende baş ağrısı ve gaz problemi olmuşmuydu?

dualarım bebek isteyen herkesle.bende erken gebelik belirtisi yoktu.gebeliğin 2.ayında mide bulantısı ve halsizlik başladı.sonrasında çok rahat hamilelik yaşamıştım.son 3 haftaya kadar çalışmıştım.bu sefer psikolojik midir bilmiyyorum.göğüslerim süt doluyo gibi sızlıyo ve mide yanmalarım var hafif olarak.

yaa neyse şu kahvenin adını yazın gitsin yaa,nescafe gibi demişşsin o da marka sonuçta bişey olmaz:KK52: neyse kızlar yaa bişey sorcam nolur yardımcı olun.şimdi siz akıntı falan diyosunuz ya bn daha önce hiç dikkat etmedim bu ay dikkat ediyorum akıntıma,fakat dediğinz gibi öle parmak arasında uzayacak kıvamda akıntı yok..normal var.adetin 12-14-16-18-20.günler ilişki oldu akıntı normaldi.bugün 22.gün akıntı diğer günlere nazaran fazla ama yine de parmak arasında uzamıyo.bugün yine çalışma yapcam ama bu kadar geç yumurtlama olur mu ki? yardımcı olursanız çok sevinirim:KK16:
cm güzle çalışmıssın bu ay geç yumurtlama olay var sonucta eger ovulasyon testi kulanmadıysan bugun gir ilişkiye bide 24. gün gir nolur nolmaz:)

cnm çok erken yaptırmıssın kan testini hatta doktorunun sana yok demesi gerekiyordu çıkmaz diye.. bn ay önce test yaptıcaktım 1 hafta vardı adetime.. yapamam çıkmaz kesin dedii.. adetine en erken 4-5 gün kala gel dedi yolladı... snein 12 günün var..bence negatif derse üzülme çünküçok erken davranmıssın

canım biliyorum sadece önlem olsun diye yaptırdım doktorda kesin çıkar dedi yaaaa:KK20:

yani şaşırdım doktorun böle demesine 12 gün kala çok zor yanii..adetin hemen bitiminde yumurtladıysan ve döllenme olduysan çıkabilir... yani negatif derse üzülme çünkü daha adetine çok avr heran herşey olabilir:)

1.mide bulantısı,baş dönmesi
2.yorgunluk ve sürekli uyku hali
3.alt karında şişkinlik
4.akıntının artması
5.göğüslerin şişmesi hassasiyet
6.göğüs uçlarının renginin koyulaşması
7.sık sık idrara çıkma
8.bel ağrısı
9.ağızda kuruluk
10.ağızda metal tadı hissetmek
11.kokulara aşırı hassasiyet
12.iştah artması
13.mide yanması
14.idrar kokusunda değişme
15.kasıkta batma,kramp
16.gazlı olmak
17.eklemlerin ağrıması

benimki galiba psikolojik ya iyce bi tuhaf oldum.bende sadece 3 tanesi var ama o da hamilelik değildir heralde.sık idrara cıkma,gaz,alt karınmı oluyo orası orda kasılma gibi bişey batma gibi 5 günde falan bişey olmaz demii.ben cok takıntı yaptım heralde amannnn

sana ve kocana dair yazdığımı okudun mu:)))
ayyyyyyy delürecem nerde yazdın sabahtan beir sayfalara bakıyorum göremedim bacım:)

minikgelin sana slm veremedim bugün.nasılsın? bişey sormak istiyorum.hamilelik belirtelerinde tam yumurtalıklar değilde göbeğin hemen altı agrır mı yani karıncalanma gibi yada içinde bişey geziyor gibi şeyler olur mu ?

slm cnm benm iyiyim sende iyisin demi:)
ay inş hamişssindir balımmmm göbek altında sag sol kasıklarında ki belirtiler bebiş belirtisi olabilirrrrr:)

ecntrk cnm yazıdgın belirtilerin çogu bende var ama adet öncesinde olan şeylerden..
bu ay tek farklı olan gögüslerim bukdr erkenden hayatta agrımazdı yanları çok agrıyor..bideee dün tam yatacagım sıraca öyle bir kramp girdiki kasıgıma kımıldamadım 5-10 sn gecsin dye bekledim.. onun haricinde gaz şişlik uyku mide yanması agızda kuruluk gerginlik hepsi mevcut ama bunlar adet öncesindede olurdu:)

ha kıslar bide akıntıdan kastınız nedir.. şimdi bend krem gibi sarı beyaz arası bi renkte peçeteyle silince azcık geliyor.. sizindemi öyle.. aman aman foşur foşur bi akıntı yok.. hafiftende çamşırım ıslak oluyor okdr

herkese iyi günlerrrrrrrrrrrrrrrr bugun evde yaptıgım testle hamıleeeeeeeeee oldugumu ogrendımmmmmmmmmm:):):) erken oldugu ıcın haftaya cuma doktora gıtmeyıııı dusunuyorummmmmmm.umarımmmmmmmmmmmm hersey yolunda gıder allahımda tum bebekkk ısteyenlere verırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

herkese iyi günlerrrrrrrrrrrrrrrr bugun evde yaptıgım testle hamıleeeeeeeeee oldugumu ogrendımmmmmmmmmm:):):) erken oldugu ıcın haftaya cuma doktora gıtmeyıııı dusunuyorummmmmmm.umarımmmmmmmmmmmm hersey yolunda gıder allahımda tum bebekkk ısteyenlere verırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[/QUOTE

amin.tebrikler peki sat tarihin neydi.

herkese iyi günlerrrrrrrrrrrrrrrr bugun evde yaptıgım testle hamıleeeeeeeeee oldugumu ogrendımmmmmmmmmm:):):) erken oldugu ıcın haftaya cuma doktora gıtmeyıııı dusunuyorummmmmmm.umarımmmmmmmmmmmm hersey yolunda gıder allahımda tum bebekkk ısteyenlere verırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[/QUOTE

amin.tebrikler peki sat tarihin neydi.

ben normalde 28 gunde bır bazen 29 bazen 30 gunde bır oluyorum.yanı 14 aralıkla 16 aralık arası olmam lazımdı. dayanamadım 14 de çarsamba gunu yaptııımmmmmmm cooooook hafıf bellı bıle degıl bır cızgı gorundu ama cccok dıkkatlı bakınca bende dedım sanırım goz yanılması bugun sabah tekrar yaptım cunku regl belırtılerı yoktu ve vucudumda farklılık hıssetmıstım.bugun dırek cıktı 2.cızgı.

herkese iyi günlerrrrrrrrrrrrrrrr bugun evde yaptıgım testle hamıleeeeeeeeee oldugumu ogrendımmmmmmmmmm:):):) erken oldugu ıcın haftaya cuma doktora gıtmeyıııı dusunuyorummmmmmm.umarımmmmmmmmmmmm hersey yolunda gıder allahımda tum bebekkk ısteyenlere verırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

tebrik ederim hayırlı olsun inş.hersey yolunda gitsin

tebrik ederim :KK9::KK9::KK9: Allah tamamına erdirsin, darısı bizlerin başına olsun :KK16::KK16::KK16:

X