Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ayyyyyyy nolur bizede dua et. peki canım sende baş ağrısı ve gaz problemi olmuşmuydu?

dualarım bebek isteyen herkesle.bende erken gebelik belirtisi yoktu.gebeliğin 2.ayında mide bulantısı ve halsizlik başladı.sonrasında çok rahat hamilelik yaşamıştım.son 3 haftaya kadar çalışmıştım.bu sefer psikolojik midir bilmiyyorum.göğüslerim süt doluyo gibi sızlıyo ve mide yanmalarım var hafif olarak.

cm güzle çalışmıssın bu ay geç yumurtlama olay var sonucta eger ovulasyon testi kulanmadıysan bugun gir ilişkiye bide 24. gün gir nolur nolmaz:)

1.mide bulantısı,baş dönmesi
2.yorgunluk ve sürekli uyku hali
3.alt karında şişkinlik
4.akıntının artması
5.göğüslerin şişmesi hassasiyet
6.göğüs uçlarının renginin koyulaşması
7.sık sık idrara çıkma
8.bel ağrısı
9.ağızda kuruluk
10.ağızda metal tadı hissetmek
11.kokulara aşırı hassasiyet
12.iştah artması
13.mide yanması
14.idrar kokusunda değişme
15.kasıkta batma,kramp
16.gazlı olmak
17.eklemlerin ağrıması

benimki galiba psikolojik ya iyce bi tuhaf oldum.bende sadece 3 tanesi var ama o da hamilelik değildir heralde.sık idrara cıkma,gaz,alt karınmı oluyo orası orda kasılma gibi bişey batma gibi 5 günde falan bişey olmaz demii.ben cok takıntı yaptım heralde amannnn

sana ve kocana dair yazdığımı okudun mu:)))
ayyyyyyy delürecem nerde yazdın sabahtan beir sayfalara bakıyorum göremedim bacım:)

slm cnm benm iyiyim sende iyisin demi:)
ay inş hamişssindir balımmmm göbek altında sag sol kasıklarında ki belirtiler bebiş belirtisi olabilirrrrr:)

ecntrk cnm yazıdgın belirtilerin çogu bende var ama adet öncesinde olan şeylerden..
bu ay tek farklı olan gögüslerim bukdr erkenden hayatta agrımazdı yanları çok agrıyor..bideee dün tam yatacagım sıraca öyle bir kramp girdiki kasıgıma kımıldamadım 5-10 sn gecsin dye bekledim.. onun haricinde gaz şişlik uyku mide yanması agızda kuruluk gerginlik hepsi mevcut ama bunlar adet öncesindede olurdu:)

ha kıslar bide akıntıdan kastınız nedir.. şimdi bend krem gibi sarı beyaz arası bi renkte peçeteyle silince azcık geliyor.. sizindemi öyle.. aman aman foşur foşur bi akıntı yok.. hafiftende çamşırım ıslak oluyor okdr

herkese iyi günlerrrrrrrrrrrrrrrr bugun evde yaptıgım testle hamıleeeeeeeeee oldugumu ogrendımmmmmmmmmm:):):) erken oldugu ıcın haftaya cuma doktora gıtmeyıııı dusunuyorummmmmmm.umarımmmmmmmmmmmm hersey yolunda gıder allahımda tum bebekkk ısteyenlere verırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

tebrik ederim hayırlı olsun inş.hersey yolunda gitsin

tebrik ederim Allah tamamına erdirsin, darısı bizlerin başına olsun

tebrııkk ederimmmmmmmmmmm bende bugunnnnnnnnn ogrendıııııııııımmmmmmmmmmmmmmmm hamıle oldugumuuuuuuuuuuu :):):)

cnm benimmmm bende seni tebrik ederimmm :):) rabbim diger arkadslarımızada nasip etsin inşallahhh :):) sağlıkla kucağımıza alırız inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…