Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

oturdum ağlıyorum sinirimden eşimi uyandırdım ben yorgunum dedi yattı doktorda 19. gün çalışın demişti bugünde 19. gün bebeğim falan olmayacak benim:KK5:

canım iyiiyiz allaha şükür.bugün keseyi gördüm.testlerimi yaptırdım şu an herşey yolunda canımmmm..
sen nasılsın nasıl gidiyo çalışmalar...ateş tablonu koy bi göreyim.

ne güzel canımm:nazar::nazar:herşey böyle devam eder inşallah:nazar:

iyiyim ayşenur tatlım..
ovulasyon dönemime az kaldı akıntılarım başladı ateşim düşük canım daha..bakalım bu ay beni ne bekliyo..
kırmızılar gelirse doktora gideceğim ocakta...
3808cf Ovulation charts on FertilityFriend.com

oturdum ağlıyorum sinirimden eşimi uyandırdım ben yorgunum dedi yattı doktorda 19. gün çalışın demişti bugünde 19. gün bebeğim falan olmayacak benim:KK5:

ayy bu adamlar öldürcek bizi hepsi çeşit bunların...
benimkide daha bebiş olmasın diye dua ediyodu :KK9:kırk yılda bir çocuk yapacaksak yüzü gülüyo adamın yoksa yok :KK52:

bu erkekleri anlamak mümkün değil bazen yaaa..hem bebek isterler hemde nazlanırlar:KK47:
yorgandan hamile kalacağız sanki.

ne güzel canımm:nazar::nazar:herşey böyle devam eder inşallah:nazar:

iyiyim ayşenur tatlım..
ovulasyon dönemime az kaldı akıntılarım başladı ateşim düşük canım daha..bakalım bu ay beni ne bekliyo..
kırmızılar gelirse doktora gideceğim ocakta...
3808cf Ovulation charts on FertilityFriend.com
canım ewet ovulasyon dönemindesin akıntılar varsa sen daha iyi anlarsın tabi...
yarın öbürgün senin yımırta gelir inşallah bu ay bebişi yakalarsınız canım.olmadı doktora görünmekte fayda var...

canım öncelikle bi sakin ol bitanem. sabah tatlı tatlı dürtsen işe gitmeden uyanmazmı sonuçta yumurta 24 saat canlı kalabiliyomuş

ayy bu adamlar öldürcek bizi hepsi çeşit bunların...
benimkide daha bebiş olmasın diye dua ediyodu :KK9:kırk yılda bir çocuk yapacaksak yüzü gülüyo adamın yoksa yok :KK52:

bu erkekleri anlamak mümkün değil bazen yaaa..hem bebek isterler hemde nazlanırlar:KK47:
yorgandan hamile kalacağız sanki.

aslında çok iyidir öyle hayır deme huyu yoktur işte yorulmuş zaten geldiğinden beri uyuyor yorulmuş belli ama bende üzüldüm işte

canım öncelikle bi sakin ol bitanem. sabah tatlı tatlı dürtsen işe gitmeden uyanmazmı sonuçta yumurta 24 saat canlı kalabiliyomuş
canım benim ov. tarihlerinde birlikte oldukta doktor garanti olsun diye bittiğindede ilişki önerdi ama olmadı:KK43:

kızlaaarrr herkese iyi geceler çalışmaları olanlara bereketli geceler yarın görüşürüz tabii ben kafayı yemezsem hamilemiyim değilmiyim diye düşünürken see you:))

canım benim ov. tarihlerinde birlikte oldukta doktor garanti olsun diye bittiğindede ilişki önerdi ama olmadı:KK43:

canım en riskli günleri değerlendirmişsin ne güzel şimdi bol bol dua et canım belki bebişin tutunmaya çalışıyodur. eğer bu ay gelecekse yoktan var eden Allah nasip eder tatlım üzülme nolur

canım en riskli günleri değerlendirmişsin ne güzel şimdi bol bol dua et canım belki bebişin tutunmaya çalışıyodur. eğer bu ay gelecekse yoktan var eden Allah nasip eder tatlım üzülme nolur
benim 12si ovulasyondu 1-3-5-7-8-12-13 aralıkta çalışma oldu. aslında bugün akıntım bile yok ama doktor onu dedi ya takıntı yaptım bişey olmaz dimi ya

canım adetine kaç gün var? benim adetime 9 gün var ama göğüslerim şişti ve ağrıo. inşallah hamişizdir:KK49:

canım kusura bakma şimdi gördüm yazdığını...şimdi şöyle anlatayım eğer çatlatma iğnesinden sonra gerçekten 14 gün sonra adet olunuyorsa demek ki ben 18 aralıkta adet olacağım.göğüslerim şişmedi ama dediğim gibi sabah farkettim ki ucu acıdı hem de çok.sanki kesik atılmış gibi.sahi bu hususta bir fikrin var mı?çatlatma iğnesinden 14 gün sonra mı adet olunuyor.inşallah bacım yaaa inşallah hamileyizidr

haydaaaa bende hazır kocama sinirliyken allahım bize sabır versin valla ne diyim ne yapsak bilmiyorum

X