Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar burada yazmak doğru olur mu bilmediğim için yazamıyorum bu tembel kocalara harika bir çözüm buldum.benimki tembellikte sizin kocalarınızı döver.düşünün ki ayda bir ya da en fazla iki kere birlikte oluruz biz.ama artık öyle değiiiiiiiiiiiiiil:))

benim 12si ovulasyondu 1-3-5-7-8-12-13 aralıkta çalışma oldu. aslında bugün akıntım bile yok ama doktor onu dedi ya takıntı yaptım bişey olmaz dimi ya

canım 12si ovulasyonmuş ayrıca 13ndede olmuş spermler 3 günde yaşayabiliyo bence yeteri kadar çalışma olmuş cnm bence takma kafana buna bağlama... dedim ya olacaksa en olumlu günlerde ilişki olmuş ztn. yine içini rahatlatmak için yarın gecede yapabilirsiniz eğer bugün yumurtladıysan bile yumurta 24-36 saat yaşayabiliyo deniliyo. ama bence senin yumurtlama günlerin geçmiş. benimde bu ay 5-8-10-13de oldu ilişki ama yumurta akı kıvamındaki akıntıyı 8i gibi gördüm o günden şüpheliyim bende hayırlısı olur inşallahhhh

oturdum ağlıyorum sinirimden eşimi uyandırdım ben yorgunum dedi yattı doktorda 19. gün çalışın demişti bugünde 19. gün bebeğim falan olmayacak benim:KK5:

allahtanmıdır nedir benimde aksi gibi tam ovulasyon günleriydi ve canım hiiçç istemedi.inanırmısınız sanırım çatlatma iğnesi olduğumun günden bir gün sonra ilişki sırasında ağladım.karanlıktı eşim çakmadı.ama 3.gün yine suratım asıktı ,psikolojik sanırım eşim farketti ve ne o ağız burun büküyorsun dedi,istemiyorsan yapmak zorunda değiliz dedi.bıraktı.hayır lütfen sadece yumurtladım ya ondan biraz canım yanıyor falan dedim ama yemedi.sinirlendi döndü arkasını yattı.neden bilmiyorum günlü ve saatli yapınca hiiiiççç canım istemiyor ya.offf offff.eşine yüklenme kimbilir belki onunda böyle bir durumda psikolojisi bozuluyordur:KK43:

canım kusura bakma şimdi gördüm yazdığını...şimdi şöyle anlatayım eğer çatlatma iğnesinden sonra gerçekten 14 gün sonra adet olunuyorsa demek ki ben 18 aralıkta adet olacağım.göğüslerim şişmedi ama dediğim gibi sabah farkettim ki ucu acıdı hem de çok.sanki kesik atılmış gibi.sahi bu hususta bir fikrin var mı?çatlatma iğnesinden 14 gün sonra mı adet olunuyor.inşallah bacım yaaa inşallah hamileyizidr

inşallah hamileyizdir canım. yumurta çatladıktan sonra 14. gün adet olunuyomuş bu her kadında öyleymiş canım bende bi kaç kişiden duydum böle olduğunu

kızlar burada yazmak doğru olur mu bilmediğim için yazamıyorum bu tembel kocalara harika bir çözüm buldum.benimki tembellikte sizin kocalarınızı döver.düşünün ki ayda bir ya da en fazla iki kere birlikte oluruz biz.ama artık öyle değiiiiiiiiiiiiiil:))

bacım söyle bakalım formulü:)merak ettim işe yararsa ben kendimde kullanırım.çünkü bende oluyor isteksizlik:KK43:neden bilmem ama:KK50:

inşallah hamileyizdir canım. yumurta çatladıktan sonra 14. gün adet olunuyomuş bu her kadında öyleymiş canım bende bi kaç kişiden duydum böle olduğunu

o zaman umudum biraz daha artar çünkü adetime üç gün var ve benim hiç belirtim yok:)bak seni sorularımla bunalttım ama okuyan diğer arkadaşkar da bildiklerini paylaşırlarsa sevinirim.peki bu çatlatma iğnesi adet belirtilerini gizler mi engeller mi acaba hiç böyle bişey duydunuz mu

bacım söyle bakalım formulü:)merak ettim işe yararsa ben kendimde kullanırım.çünkü bende oluyor isteksizlik:KK43:neden bilmem ama:KK50:

bi ürün var bacım,tıpkı üçü bir arada nescafenin tadında.kokusu tadı her şeyi aynı.ondan bir bardak içiriyorsun,hatta yorulma diye sen de içebilirsin.hiç bir yan etkisi yok.sonra marş marş yatak odasına.sen istemesen de artık kaçışın yok.üstelik ilişki süresini de sayısını da artıyor bizzat kullandım tecrübe ettim.çoooooooooook memnun kaldım.eğer kocanız böyle şeylere kızıyorsa ki benimki hayatta içmez.sıradan bir kahve içtiğini sansın ne var bunda ayol:)))

oturdum ağlıyorum sinirimden eşimi uyandırdım ben yorgunum dedi yattı doktorda 19. gün çalışın demişti bugünde 19. gün bebeğim falan olmayacak benim:KK5:
yok canım ateşim yükselmedi henüz tablo gerçekleşmedi diyo..testimde 3 gündür negatif..ama akıntım başladı yakındır..
canım sanki senin ovulasyon gerçekleşmiş gibi

canım ewet ovulasyon dönemindesin akıntılar varsa sen daha iyi anlarsın tabi...
yarın öbürgün senin yımırta gelir inşallah bu ay bebişi yakalarsınız canım.olmadı doktora görünmekte fayda var...

sağol canımmm evt az kaldı..inşallah bebeğim sağol...
doktora gidicem evt..ocakta ama inşa gerek kalmaz..

o zaman umudum biraz daha artar çünkü adetime üç gün var ve benim hiç belirtim yok:)bak seni sorularımla bunalttım ama okuyan diğer arkadaşkar da bildiklerini paylaşırlarsa sevinirim.peki bu çatlatma iğnesi adet belirtilerini gizler mi engeller mi acaba hiç böyle bişey duydunuz mu

bu konuda engellermi diye hiç bi bilgim yok canım ama engellemez diye düşünüyorum. her bünyenin belirtileri farklıda olabiliyormuş. bu mübarek muharrem ayında bebişlerimiz hayırlısıyla gelir sağlıkla inşallaaahhhhhh

bi ürün var bacım,tıpkı üçü bir arada nescafenin tadında.kokusu tadı her şeyi aynı.ondan bir bardak içiriyorsun,hatta yorulma diye sen de içebilirsin.hiç bir yan etkisi yok.sonra marş marş yatak odasına.sen istemesen de artık kaçışın yok.üstelik ilişki süresini de sayısını da artıyor bizzat kullandım tecrübe ettim.çoooooooooook memnun kaldım.eğer kocanız böyle şeylere kızıyorsa ki benimki hayatta içmez.sıradan bir kahve içtiğini sansın ne var bunda ayol:)))

canım yok kız kocama değil zaten kendime istiyorum:)ben isteksizim acaba kadınlarda işe yarıyormu?yoksa kocam beni boşayacak valla:)isim vermede neyi kastettiğini anladım ben.iyi işe yarıyorsa olmazsa bende alırım:)

bu konuda engellermi diye hiç bi bilgim yok canım ama engellemez diye düşünüyorum. her bünyenin belirtileri farklıda olabiliyormuş. bu mübarek muharrem ayında bebişlerimiz hayırlısıyla gelir sağlıkla inşallaaahhhhhh[/QUOTE
teşekkür ederim arkadaşım,amin...

canım yok kız kocama değil zaten kendime istiyorum:)ben isteksizim acaba kadınlarda işe yarıyormu?yoksa kocam beni boşayacak valla:)isim vermede neyi kastettiğini anladım ben.iyi işe yarıyorsa olmazsa bende alırım:)

işe yarıyor da laf mı arkadaşım:)))yok böyle bişey vallahi bak,ilk denememde ben içmemiştim.çoooooook yoruldum,bi pişman oldum içmediğime,çünkü gerçekten yoruldum ve eşlik edemedim ona.sonrakinde ben de içtim inan ilk harekete geçen ben oldum.ayrıca bi faydası daha var,diyelim ki yorgunsunuz ama akşama misafiriniz gelecek.hiç haliniz yok.için bu kahveden bi tane az sonra zıpkın gibi hissediyorsunuz kendinizi.yorulmak ne demek?diyorsunuz.

işe yarıyor da laf mı arkadaşım:)))yok böyle bişey vallahi bak,ilk denememde ben içmemiştim.çoooooook yoruldum,bi pişman oldum içmediğime,çünkü gerçekten yoruldum ve eşlik edemedim ona.sonrakinde ben de içtim inan ilk harekete geçen ben oldum.ayrıca bi faydası daha var,diyelim ki yorgunsunuz ama akşama misafiriniz gelecek.hiç haliniz yok.için bu kahveden bi tane az sonra zıpkın gibi hissediyorsunuz kendinizi.yorulmak ne demek?diyorsunuz.

ilahi:):KK9::KK9::KK9::KK1::KK1::KK1:

nedirki bu bacımmm

X