Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bende aynı şeyi söyledim.16-17 daha koyu barizz

ayşenur nasılsın canım...hamilelik nasıl gidiyo..
canımm ben,mm hoşgeldinn güzel arkadaşımmm nasılsınn tablona yorum yaptım ateş ölçme topiğinde
hoşbuldum canım.
evet yapmışsın okudum canım..vallahi öyle korktum ki..kaçırdım ovulasyonu diyee..
ama benim o kadar akıntım sadece ovulasyonda olur..bu ay oldu bişeyler bakalım anlarız yarın birgün...

belirtisi canım ama olmayada bilir??
beni adete yakın akşamları ateş basıyo..ama hep adetimde gelio..
bende ilk duyduğumda çok umutlanmıştım ama olmadı..
inşalalh sendeki hamilelik belirtisidir..

Son düzenleme:
ben kalkayımda has odayı hazırlayım
akıntımda yok ama son bir gayret halvet yapalım başımda ağrıyor hatta kocişim uyuyor uyandırcam artık

canım iyiiyiz allaha şükür.bugün keseyi gördüm.testlerimi yaptırdım şu an herşey yolunda canımmmm..
sen nasılsın nasıl gidiyo çalışmalar...ateş tablonu koy bi göreyim.

Allah sanada bi minik nasip etsin bu ay inşallllaaahhhh

amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin
99 kere dedim:)

delüüüüüüüüüüüüüüüüüü

pffff canım sıkıldı eşim arkadaşıyla birlikte bir yere kadar gitti biz de oğlumla sevişiyoruz çenesi düştü onun da Teyzeleri benim oğlum öyle güzel anneciimmm diyor kii bi duysanız yersiniz onu

pffff canım sıkıldı eşim arkadaşıyla birlikte bir yere kadar gitti biz de oğlumla sevişiyoruz çenesi düştü onun da Teyzeleri benim oğlum öyle güzel anneciimmm diyor kii bi duysanız yersiniz onu

ayyyyyyyyyyyyy ogluşun varken niye sıkılıyorsun kıs kocan gitsin bşer:)
yarebbimmmmm neler veririm varya annecim diycek bi cocugum olsun diye :)
mşlh ikinizede cnm bnmmmmmmmmmmm mşlh:)

mulberry bende istiyorum bu duadan canım. benimde adetime 9 gün var göğüslerimde şişkinlik ve ağrı var, kasıklarımda sancı oluo ara ara bide göbeğim şiş gibi hep sert bi kaç gündür
Allahım inşallah hayırlı zamanda(inşallah bu ay)hayırlı bir bebiş nasip etsin sanda canım...
canı gönülden aminnnn diyorum canım

benimde eşim mesaide bizde kızmlan sevişiyoz..uyumamak için direniyo zilli..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…