Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

hastayım ben yaaa (
karnımda şişkinlik, gaz
baş ağrısı
mide bulantısı kusma
hepsi bir arada 3ü 1 arada şampuan gibiyim şu an ama kötüyümmm yaaa

hastayım ben yaaa (
karnımda şişkinlik, gaz
baş ağrısı
mide bulantısı kusma

hepsi bir arada 3ü 1 arada şampuan gibiyim şu an ama kötüyümmm yaaa
geçmiş olsun balım dikat e kendne ..
bende gribm ama geçmek üzere..
kasıklarımda agrı var... acaip gaz var...
gögüsleirmin yanları agrıyor...
bunların hepsi adete yakın olurdu şimdi erken başladı hayırdır inş:)

valla ben anlamam cıkksss ahanda bende sana yorum yazarsam artık

amannnnnnnn ozaman ben gideyimmm sen olmadan yorumların olmadan gelmem buraya:)ayrıca ugurum olcaksın inş snein topiginle hamiş olcam:)

hakkında hayırlısı inşallah ne diyim .

kız yoksa hamişş mi olucaz ikimizde

minikgelin doğruyu açıklıyorum o tabloyu mulberry yaptı :)) ben hiç dokunmadım

kız yoksa hamişş mi olucaz ikimizde

valla cnmmmm belirtilere takılmak istemiyorum heray hüsrana ugradım diye.. ama benim gögüsler normalde çok zor agrımaz adetten bi iki gün önce agrır okdr.. şimdi yavaştan başladı sanki..
ay pskolojikmi acep bilmiyom:)inş hamişiszidr:)

benim göğüslerde bişi yok ama gaz var
kızz kocan hazır istiyorken bugün yap bari istekliyken spermler hızlı oluyormuş
benimkide uyudu kaldı gerçi bende hastayım ya

merhaba arkadaşlar.ayın 13 ünde başlayan kahverengi lekelenmelerim ne yazıkki bugün bana nisbet yaparmış gibi gürül gürül akmaya başladı. listede yazarsınız kırmızı kart diye bundan sonra test mest yapmıcam zaten.şaka gibi ya.kendime gelemedim hala.haber edeyim dedimde işte öyle...

cuma günü yapayım diyorum canımmm... valla çok bi belirtim yok canım sadece bel ağrım var hafif ve kasıklarımda anlamlandıramadığım bi sızı ha bide akıntı tabi bunlar belirtiyse

mantıklı bencede erken yapıp sonra yine beklemenin anlamı yok bu arada birşey sorucam ovulasyon testim salı negatif çıktı çarşampo pozitif çıktı bugün yine negatif çıktı testi yapmadan önce eşimle kvga ettim sinirlendim resmen sinir kırizi geçirdim diyorum acaba onun için yumurta bugün canlılıgınımı yitirdi yoksa dün pozitif çıkınca hemen ilişki yaşadık yumurta döllendiği içinmi negatif çıktı kafam karıştı

çok şükür cnm sen nslsın iyimisin:)
benim sanki uykum geldi:)çıksammı diye düşünüyodum:)

bende iyiym canımmm kız okuldan geldi yemek yedik sonra koltukta uyuya kalmışım daha yeni gözümü açabildimmm uykun geldiyse yat tabi yarın birde iş var offfffffffff hiç işe gidesim yokkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…