Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

tıp fakültesi ali acar ama randevu alması zor
selçuklu hastanesi hikmet karabacak ta iyi diyorlar sen konyada oturuyormuşsun aaa ne güzel
benim annemler orada ama ben evlenince ilçeye taşındım

saol canım. bende 1 yıl oldu geleli pek bilmiyorum hangi doktor iyidir bu bilgi iyi oldu şeker :))

bşy diycem ben 15-16-18 de ilişkiye girdim .. iki gün üstüste yaptıgımıza eşimden hiç sıvı gelmiyor 1 gün ara olunca daha iyi geliyor..ondan yarın yapsam nolurki.. bana kalsa bugun yaırnda yaparım ama eşim dün bile zorla yaptı yafff..

inş cnm bebiş gelsinde baş agrısı karın agrısı mide bulantısı hepsi ni zevkle çekerim:)

çok alemsin minikgelin yaa:)) bakalım bulantılar gelince de konuşuruz inşallah:)))

hergün olacak diye birşey yok canım.Hem sperm kalitesi düşüyor.bir gün arayla daha sağlıklı ve daha etkili olacaktır.

bugünde çift çizgimiydi testin minikgelin
yokkk cnm akşam 5 gibi yapcam hergün aynı saatte yapıyorum :) merak edyorum bugunde koyu çıkcakmı.. 3 gündür koyuu..normalde 2 günden fazla koyu çıkmasmışş öle diyolar..eger bgunde koyu olursa eşimin gönlünü edersem yaparım yoksa yarına valla sıkıldım yapmaktan..bide bebek için yapcaz diyince hiç duygu muygu olmadan 5 dk da başlayıp bitiriyoruz:)

hergün olacak diye birşey yok canım.Hem sperm kalitesi düşüyor.bir gün arayla daha sağlıklı ve daha etkili olacaktır.

ay valla 1 gün arayla olunca insan dinleniyor ama ya kaçırırsam gün diyede çokkorkuyorum.. bu ovulasyon testleri iyicene bebek düşünmeme neden oldu..

inşallah hayırlısıyla olur canım biz de bakalım kısmet artık ben uğraşmıyorum çünkü günlerce beraber olmadıgımız oluyo test te yapmıyom tutarsa tutar tutmazsa böyle rahatım zaten

yazık yaa eşinize azcık rahat bırakın bence hem öyel dediğiniz gibi sırf cocuk olsun dıye yapınca cok da ıyı olmuyo bence ne kadar noraml yonde cınsel ıstegınız artarsa o zaman hormonlar daha ıyı calısıyomus ve tutma sansı daha fazla oluyomus kendıızı sartlamayın bence kolaylıklar

ya kızlar laboquick gebelik testini kullanan oldumu hiç?? neden derseneniz eski forumları okurken biri demişki ben bu testle adetime 10 gün kala hamileliğimi öğrendim hemde 2 hamileliğimdede demiş ya bu mümkünmü bukadar erken sonuç vermesi ??? ben adetime 6 gün kala yaptım aynı testten sonuç negatif şimdi hamile değilmiyim yani 10 gün önceden nasıl idrarda çıkarki sizin yorumlarınızı bekliyorum arkadslar

çok küçük bir ihtimal canım 10 gün önceden idrar testiyle öğrenmek..Neticede b hcg ilk kanda yükseliyor idrara geçmesi zaman alıyor oda nerden baksan %80-90 kadınlarda adetin geciktiği dönemlere denk geliyor.

merhabaaaaaaa Milleeeeetttt
ne var ne yok? simdi size bir sorum olacak, ben 11 aralıkta regl oldum bugün bitti. geçen ay 11 kasımda olmustum.yanı döngü 31 gün oldu.ama ondan önceki aylarda 28-29-30 gün olmuş döngü.Anlayacağınız bi düzensizlik var. o yüzden ben şimdi ne zaman başlayayım ilişkiye? ovulasyon testi alayım mı?
bide reglden sonra ki ilk 4 gün zaten yumurtlama olmazmış doğru mu?
son sorum ovulasyon testinin markası ne olsun? bende almayı düşünüyorum

merhaba canım topike göz atıyordum ve yazını gördüm bende bu marka testten kullanııyorum ama garip bi test bence geçen ay bi gün kala yaptığımda ikinci çizgim silik çıkıp hamile sanmıştım kendimi ama sonra kırmızılar geldi tutmadı yani ve eğer öle bişi varsa benim şuan adetime 7-8 gün var hemen yaparımm senin kaç günün kaldı

canım battaş olucaz desene :)) canım biyoloji dersinden hatırladığım kadarıyla dediğin doğru adetten sonraki bi kaç gün yumurtlama olmaz hatta hocamız yüksek ihtimal bu süre içerisinde gebelik gerçekleşmez demişti :)) bence sen şimdiden gün aşırı başla diğer adetin başlayana kadar devam et...Kolay geleee

kızlar benimde sorum şu olacak benim adet döngüm biraz kısaydı şimdi 2 aydır iice kısaldı çok garip 26 günde bir oluyorum normalde şimdi 24 -23 güne filan düştü ben hangi ara hamile kalacağımda bu bebek tutunacakta ben hamile olduğumu öğrenicem şimdi batımda hamile olsam bebeğim 4 haftalık bile olmayacak garip bir his içimdeyim sanki bu şekilde olunca hamile olamayacakmışım gibi hissediyorum haziran ayında bir düşük yaşadım gerçi 5 haftalıktı rabbim kimseye göstermesin acısını kucağıma almadan bile benimsemiştik şimdi yine istiyoruz ama adetim şaştı iicene erken öğrenilen testler yok mu acepp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…