Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

yezal hamilemi kızlar ben niye görmedim yazısını:KK43::KK43::KK43:
hayırlı olsun yezalllllllllllllllllll darısı bizlere inşş son iki gündür tüm sayfaları okuyamaıdm heralde ozaman belli oldu:)

yasib cnm sen bu tablodan anlıyorsun..
hani dedin ya ecntrk daha ovulasyon olmamış diye banada olmuş dedin..
ama ecntrk ve benim tabloma bakınca sanki ben ovulasyon olmamışım ecntrk de 3 kez ovulasyon olmuş gibi anladım:)

ben tam bir deli oldum canım acayip derecede gebelik testi çekiyor:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
eczaneden derece alacağım durdurmam lazım kendimi çünkü adetine 11 gün kala test yapan ilk ben olacağım:KK52::KK52:

merhaba kızlar benım 19 aylık bı oğlum var eşim 2nciyi istiyor korunmama izin vermedi kendimi hazır hissetmesem de 3 aydır korunmuyorum ama dıkkat edıyorudm bu ay fazla edemedım ve şüpheleniyorum 23 ü adet olmam lazım bakalım merakla beklıyorum
mrhba cnmmm daha bebişin küçükmüşşşş ama eşin istiyorsa yap tabii..ikisi ikiz gibi birarada büyür.. senin için 2-3 sene zor olur ondan sonra baya rahat edersin:) inş hamişssindir cnm bnm:)
yeni geldim bende bi yazı okuyodum da nasılsınız.önceki yazılara bi bakım

bak balım bende 5 dk durup çıkayım eve gitcem:)

aslında küstük cnmm hatta akşam aradım yemege nsezaman gelcen dedim gelmiycem eve bugun dedii.. benim başımdan kaynarsuları döküldü resmen.. neyse özür dileidm yalvardımda geldi barıştık sırnaştım falan ama inan bebek için yaptım yoksa bu hareketine haftalarca küs kalmam lazımdı:)

herşey bebek için:)

bide başım acaip agrıdı ondan nete gelemedimmmmm yoksa gece gelcektim:)

sevindim senin adına tatlım..
bu arada dün akşam benimde başım çok ağrıyordu lodostu sanırım ondandı..

ama ecntrk ve benim tabloma bakınca sanki ben ovulasyon olmamışım ecntrk de 3 kez ovulasyon olmuş gibi anladım:)
yanlışşşşş ben ayda 30 gün ovulasyondayım :))) benim ov bitti çünkü akıntı falan kalmadı bende kupkuru

ben tam bir deli oldum canım acayip derecede gebelik testi çekiyor:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
eczaneden derece alacağım durdurmam lazım kendimi çünkü adetine 11 gün kala test yapan ilk ben olacağım:KK52::KK52:

allah canını almasın hele dur deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)
gecen aydan hamile kaldıysan anca ozaman gösterir test:KK70::KK70:D
1 hafta bekle en az.. şimdi cnaın sıkılcak tek çizgiyi görünce..
ben ovulasyon testindde sürekli iki çizgiye alıştımm idrar testinde tek görürsme üzülcem valla:)

canım ecntrk ovulasyon testi kullanmamış ve ben dr gittiğini bilmiyordumm ovulasyon olduğunda ateş düşer ve yumurta çatladığında ateş yükselişe geçer ecntrk in ateşi bir türlü yükselmedii o nedenle ovulasyon olmamış gibi dedim sendeyse test pozitif ve bugün itibvari ile ateşin yükselmeye başlamış o nedenle dedimm

yanlışşşşş ben ayda 30 gün ovulasyondayım :))) benim ov bitti çünkü akıntı falan kalmadı bende kupkuru

testin çok inişli çıkışlı ya kafam karıştı:)
benimde akıntım bugun bittii sanırmm.. dün geldi krem gibiiii ama bugun bşy yokk:)
bugunde ilişki yapsam benden iyiis yok ama eşim yaırn yapalım halim yok diyi:):)

canım ecntrk ovulasyon testi kullanmamış ve ben dr gittiğini bilmiyordumm ovulasyon olduğunda ateş düşer ve yumurta çatladığında ateş yükselişe geçer ecntrk in ateşi bir türlü yükselmedii o nedenle ovulasyon olmamış gibi dedim sendeyse test pozitif ve bugün itibvari ile ateşin yükselmeye başlamış o nedenle dedimm

haaaaaaaaa tmm cnm bnmm inş yükselirrr :)of ya bi hamile kalcam diye hergün yeni yeni şeyler ögreniyorumm.. hamile kaldıgım an kafamı resetliycem:)

topikte herkesin yanlış bildiği birşeyi düzeltmek istiyorum. ilk olarak yumurtlama yani ovulasyon olup arkasından yumurta çatlamıyor arkadaşlar. yumurta çatlayarak içindeki kütleyi serbest bırakıyor ve ovulasyon o gün gerçekleşiyor. bu yumurta 2 ile 3 gün arası yaşıyor. ovulasyon demek yumurtanın çatlaması demek yani aynı anlam

allah canını almasın hele dur deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)
gecen aydan hamile kaldıysan anca ozaman gösterir test:KK70::KK70:D
1 hafta bekle en az.. şimdi cnaın sıkılcak tek çizgiyi görünce..
ben ovulasyon testindde sürekli iki çizgiye alıştımm idrar testinde tek görürsme üzülcem valla:)
:)))))))))))))))))) kaptırdın kendini çift çizgilere

Yakın yaş aralıklarıyla çocuk büyütmek aile açısından daha zorlayıcı olabilir belki ama çocuklar açısından çok iyi oluyor. Sağlığınız, imknalarınız el veriyorsa ne güzel :KK34: belki de hamile kalmışsınızdır :KK49: :KK49: bu ay :) Hayırlısı olsun hakkınızda
saol canım hayırlısı dedıgın gıbı zaten bende bu endişeler yüzünden emin deilim yoksa istiyorum da çalıştıgım icın zor olacak dıyorum sadece
mrhba cnmmm daha bebişin küçükmüşşşş ama eşin istiyorsa yap tabii..ikisi ikiz gibi birarada büyür.. senin için 2-3 sene zor olur ondan sonra baya rahat edersin:) inş hamişssindir cnm bnm:)

bak balım bende 5 dk durup çıkayım eve gitcem:)

cok saolun eşim yastan dolayı ıstıyor 37 yasında bende 30 hayırlısı bakalım

sıze bısey sorucam bu ay olabılır dememın nedenı su bu yumurta hesaplayıcılar var ya onların verdıgı tarıh harıcı yumurtlkama olabılıyo deıl mı cünkü ben bıkac gün önce yogun kasık agrısı ve akıntı yaşadım yumurtlama oldugunu düşündüm bu yüzden ne dersiniz oalbılı rmı:26:

X