Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlaaaaarrrr Allah iyiliğinizi versin yazıları oku oku kaç saattir bitiremedim okumazsamda çatlarım nihayet sonunda bitirebildim. hepinizin tez zamanda bebişleri olsunda sabahlara kadar beşik sallayın inşalaaaaahhhhhhhhh

ay kestane şekeriii şimdiden gün aşırı yapmaya başlasam ölürüz heralde:) bize çok gelir ben en iyisi 2 günde bir yapayım yumurtlayana kadar:)

ya cnm ben elimde bu test var diye yaptım ama bana bana sacma geldi 10 kala nasıl olurda cıkarki idrar testinde adetten 14 gün önce zaten yumurtluyosun dölleniyo tutunuyo hemen idrarda çıkıyor ozaman sanada ilginç gelmiyorumu ama bu yorumu yazanda niye yalan söylesinki diyorum bi yandan off kafam karıştı cnm ben 6 gün kala yapmıştım negatifti adetime 5 gün var.... bide sen yap bakalım testi burdan hemen paylaş ne cıktıgını beklıyorum sonucunu ok??

ay kestane şekeriii şimdiden gün aşırı yapmaya başlasam ölürüz heralde:) bize çok gelir ben en iyisi 2 günde bir yapayım yumurtlayana kadar:)

valla sorma şeker bende çok üşengecimdir.Ama bu ay olaya şu gözle bakıyorum ; öğrencilik yıllarında sınavlara çok çalışırdım özelikle üniv.de vize final zamanı çok çalışır sonunda da "Allahım ben çok çalıştım elimden geleni yaptım sende bana ferahlık göster geçmeyi nasip et" derdim.Bu ayda bebiş için çok çalışıp sonunda "rabbim ben çok çalıştım sende lütfunla beni ödüllendir salih yada saliha bir evlat nasip eyle" deme yüzüm olsun demi ama :)))))

kızlar napiyonuz bakem....
ben bugün doktora gittim keseciğimi gördüm.bisürü test yaptırıp geldim.15 gün sonra kalp atışlarını duymaya gitçemmm...
ortalık kaynamış.ben takip edemiyom biri özet geçsin....tabloyu güncelleyelim...haa bide tabloyu daha iyi takip edecek biri varsa görev teslimi yapabiliriz...

ayy canım gözün aydın. darısı kalp seslerini duymaya sonra tekmelerini hissetmeye sonrada kucağına almaya güzelim :))

maşallah canım sağlıkla kucağına al bebişini inşallaaaaaaahhhhhh

canım bende labquick martka kullandım.ovulasyon testleriyle hediye gelmişti.lab. marka ama strip (çubuk tipi)
adetime 3 gün kala silikten baya koyu çıkmıştı testim.
adet günümde kaset tipi başka bi markayla yaptım 3 gün önce çıkan testten çok çok daha silik çizgi çıktı...
sonra prospektüsleri okudum...
labquick olan 5ml
diğeri 20ml duyarlıymış....yani bu durumda belki daha erken yapsam labquickle çıkabilirmiş....bence duyarlılıkları önemli...

biri sormuş alaıntı yapmayı unutmuşum.ben labquick ovulasyon testi kullandım.gg den almıştım..
çok memnun kaldım.kullandığım ilk ay hamile kaldım.gebelik testleride çok güzel...ama kişiden kişiye fark ederse bişi diyemem.

hayırlısı olsun canım.. her zaman iyi haberlerle gelin.. ve darısı başımıza:))
valla canım senden tabloyu güncellemeni bekleyenler var:))

maşallah
benim bat listedi 18 aralık görünüyor sanırım ama bugünkü sancılarıma ve baş ağrılarıma bakılırsa, daha fazla "hamile miyim acaba" diye düşündürmeden gelicek kırmızılar...1-2 gün erken bile gelicek olabilir

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım
Beklemede
hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
Sinemsonay
2 Aralık
Hamişşş
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık
Kırmızı kart
haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık
Beklemede
baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık
beklemede
mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık
Beklemede
sub
6 Aralık
Beklemede
angelif
6 Aralık
Beklemede
deryalcın
7 Aralık
Kırmızı kart
kepi3
7 Aralık
Kırmızı kart
didos86
7 Aralık
Beklemede
sea.1013
7 Aralık
Hamişşş
prensesra
7 Aralık
Kırmızı kart
saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık
Kırmızı kart
mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık
Hamişşş
cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık
Kırmızı kart
nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık
Kırmızı kart
sementa33
15 Aralık

Cipskolam
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

Arakzo
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 Aralık

Berkerim
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

Famusay
22 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

Elsal
23 Aralık

Minik78
23 Aralık

Naz8
24 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

Zelve
30 Aralık

Seraprap
30 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Eliflevent
31 Aralık

Kepi3
10 Ocak

kızlar tablonun bendeki son hali bu gelişmeler???hadi bi el atıverin bakem.

anladımm cnm banada ovulasyonla hediye geldi ama kaset tipi off kafam karmakarısık oldu

Çok teşekkür ederim kardeşim sen de durum nedir tam olarak bilmiyorum ama Allah sana da nasip etsin inş.Mevlam aratmasın... ben 6 aylık evliyim 2 aydır bebek düşünüyoruz geçen ay kaçırdık malesef bu ay nasip oldu hamdolsun yumurtlama dönemlerimi takip ettim sadece 1er gün arayla oldu adet ağrılarım gelmeyince anladım sakin başladık bakalım nasıl ilerleyecek :)

mulberry8092; canım sakaar diye bir arkadaş vardı batı benimle aynı olduğu için hatırlıyorum bir ara rast gelmiştim o da hamileydi sanırım listede adını göremedim ama...

slm kızlar

benim normalde 13 aralıkta adet olmam gerekliydi. dün kahverengimsi 2-3 damla kan geldi. ama hala adet olmadım. ayrıca göğsüm bu ay çok ağrıyo. bu ay prolaktin hormonu yüksekliği nedeniyle dostinex içtim. acaba onun yüzündemi adetim geçikti yoksa hamilemiyim. lütfen cevap verebilirmisiniz.

merhaba kızlar dün gebelik testi yapmıştım evde negatif çıkmıştı ama benim asıl adet günüm 18 aralık yarın tekrar evde test yapsam sonuç kesin belli olur mu yoksa bekleyip 18nde mi yapsam testi çok merak ediyorum

hadi yaa böle adet haberleri aldıkca benimde moralim bozuluyorrr
hayırlısı inş önümüzdeki aya olur bebegi yeni yılda yeni bi bebekle açılış yaparsın:)

sen bozma moralini minikgelinim herkesin farklı olur
bakarsın sen verirsin bu ay bize güzel haberi bize moral olur hadi
hem çok çalışmakla olmuyor bu ay bizzat denedim önümüzdeki ay sadece ovulasyondda sıkı tutucam sonrası canım nezaman isterse olacağı vrsa öyle de olur sende yapamadık diye üzülmee

nolsun cnmmmmm ovulasyonla ugraşıyorum:) sen de iyisin inşş bebiş akıllı duryorumu mide bulantın falan varmı:)
ben çalışıyorum cnmmmm evde olsam zevle yapardım tabloyu.. hafta sonlarıda evde olmuyorum ondan ilgilenemem düzgün

cnm demek 5 ml lik testmiş gebelik testi.. ben eczaneden 10 ml liki bile zor buldum genelde 20 ml liker var ..
bşy sorcam ben adete kaç gün kala en erken yapsam nezaman çıkar:) bende sen söledin diye almıştım gg den bu testi:) 3 tane gebelik testi var cubuk senin dedigin gibi:) yalnız ben 27 sine oldum ya adet.. 30 gibi olmam lazım 2-3 gün gecikirim.. şimdi nezaman yapayım hocam bana söle:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…