Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

allah razı olsun balım benim...
acaba nezaman catladı yumuırtammm 17 sine çatladıysa ben ogun ilişki yapmadım off yaaaa 18 ine yaptım o ise yararmı balım
yarın ateşimi merakla gircem o kırmızı iki çakışan çizgiyi görmek için:)

ilşki tarihlerin süper bence hiç canını sıkma tam zamanlarında gün aşırı olmuş daha ne olsun bebeğimmmm

günaydııınnn kk nın güzellikleri nasılsınız? benim bat bugün ve ne gelen var ne giden bakalım ne olacak beklemedeyim. ama feci halde kasık ve bel ağrım var(

iyiyim bebegim işteyim eve gitcem ögle arasına..
buraya bakim az dedim:)
test yapsana balımmm ay ben kesin adetimden 1 gün önce test yaparım belkide bi kaç gün önce:)

minikgelin kızzzz görmedim seni aaa
ya ben hamile değilim ateşim yükselmedi düştü baksana dercenin pilini değiştircem bakalım ama moralim bozuldu

yok kullanmıyorum canım aslında benim ovulasyon ayın 12. sinde oldu ama benim dereceye bişeyler oldu 2 gündür sanırım pili zayıfladı şimdi değiştircem

ateşine göre ovulasyonun henüz olmamış gözüküyor canımm derecen bozukksa tabi değişir

ciddi misin?ay sevindim valla hem de çoooooook inşallah öyledir arkadaşım ya...

11-12 arası ovulasyon günün herralde cnm :)
zaten sen doktora kaçıncı gün gitmiştinde ozaman çatlamış yumurtan demişti işte ondan 1 gün öncesini ovulasyon kabul et bence:)
ayın 12siydi canım zaten biliyorum o gündü ama ateşim düşüyor bebek gitti yine (

minikgelin kızzzz görmedim seni aaa
ya ben hamile değilim ateşim yükselmedi düştü baksana dercenin pilini değiştircem bakalım ama moralim bozuldu

kız dur daha adetimize 2 hafta var..
son 5 gün baya yükseliyor ben öyle anladım tablolardan....
sen benim tabloya bak en yüksek 36.0 derece:) daha üstünü göremedim son zamanlarda
canını sıkmaaa dahaaaa 1 hafta değişken olur tablomuz:)
bu aradaaaa dereceni nezamandır kulanıyorsun.. 3 aydan fazla kulanıyorsan deiştir yoksaaaa pili bitmez:)

merhaba kızlar benım 19 aylık bı oğlum var eşim 2nciyi istiyor korunmama izin vermedi kendimi hazır hissetmesem de 3 aydır korunmuyorum ama dıkkat edıyorudm bu ay fazla edemedım ve şüpheleniyorum 23 ü adet olmam lazım bakalım merakla beklıyorum

iyiyim bebegim işteyim eve gitcem ögle arasına..
buraya bakim az dedim:)
test yapsana balımmm ay ben kesin adetimden 1 gün önce test yaparım belkide bi kaç gün önce:)

yarın sabah yaparım haber veririm tatlım. çocuklar rahat vemedi bugün ben biraz ilgileniyim onlarla öğleden sonra girmeye çalışcam görüşürüz:)))

minikgelin dün seni merak ettim ,sanırım kocişinle şu an herşey yolunda:)

aslında küstük cnmm hatta akşam aradım yemege nsezaman gelcen dedim gelmiycem eve bugun dedii.. benim başımdan kaynarsuları döküldü resmen.. neyse özür dileidm yalvardımda geldi barıştık sırnaştım falan ama inan bebek için yaptım yoksa bu hareketine haftalarca küs kalmam lazımdı:)

herşey bebek için:)

bide başım acaip agrıdı ondan nete gelemedimmmmm yoksa gece gelcektim:)

Yakın yaş aralıklarıyla çocuk büyütmek aile açısından daha zorlayıcı olabilir belki ama çocuklar açısından çok iyi oluyor. Sağlığınız, imknalarınız el veriyorsa ne güzel belki de hamile kalmışsınızdır bu ay :) Hayırlısı olsun hakkınızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…