Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

cok sevindimmmm... Allah hayirlisiyla kucagina almani nasip etsin...

ne yaptın canım karar verdinmi test yapmaya belirtin varmıydı aaa çok heyecanlı hadi hayırlı haberler ver bize inşallah sonrada biz

cuma günü yapayım diyorum canımmm... valla çok bi belirtim yok canım sadece bel ağrım var hafif ve kasıklarımda anlamlandıramadığım bi sızı ha bide akıntı tabi bunlar belirtiyse

benim ovulasyon bitti ama kasıklarımda ağrı ve akıntım var ya

benim de son 5 günüm yine aralık listesinden ekarte olacakmıyım bakalım? listeyi de bi günceller misiniz?

kızlar günayydııınnn bugün uyandığımda düşündüğüm daha doğrusu hayalini kurduğum şey eşimle bebeğimizi banyo yaptırdığımız hayalde olsa o kadar güzelki umarım sadece hayal olarak kalmaz son 4 gün:)))

günaydın kızlaaarrrrr mutlu sabahlar hepinize cumartesiye az kaldı rüyamda regl oluyordum umarım rüyam tersine çıkar. Millet çocuk düşünüyorum diyor ardından hemen hamile haberi geliyor etrafım hamilelerle dolmaya başladı bu aydan çok umutluyum olmazsa bayağı bir hayal kırıklığı olacak.

günaydın...canım inşallah hayalin hayırlısı ile en kısa zamanda gerçekleşir...

raabim hayırlısı ile gönlüne göre versin....inşallah sende en kısa zamanda çevrendekilere hamileyim diyebilirsin...

günaydın kızlar:))benim normalde adetten beş gün önce falan göğüslerim fena şişerdi ve ağrırdı bu ay göğüslerim hiç şişmedi ağrımıyor da ama bu sabah çamaşırımı değiştirirken farkettim ki uçları acıyor dokunamadım bile inanın.sadece uçlarının acıdığı hiç olmazdı,hamileler böyle bir belirti biliyorlar mı

günaydın.....
sabah kalktım...Salavat-ı tefriciyenin sonuncusunu okudum ve 4444 taneyi bitirdim....
inşallah Rabbim duamı kabul eder......
1,5 yıldır artık umudumu yitirmeye başladığımı düşünüyorum.......

Günaydın sevgili KK arkadaşlarım. ben de aleynna gibi kırmızıları bu h.sonu bekleyenlerdenim. Ve sanırım onlar beni çok bekletmeden gelecekler çünkü regl sancım var karınımda hayırlısı olsun ne artık, diyecek birşey yok. En doğrusunu Rabbim bilir sonuçta

günaydın canımm benimde son 4 günümm hepimiz hayallerimize kavuşuruz inşallahhhh

günaydınnn canımmmm bencede inşallahh rüyan tersine çıkar seninde kuzunn gelir hayırlısıylaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…