Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

inşallah hepimize nasip etsin Rabbim. bu arada öyle söyleme bir sorun varsa bende olsun nedemek inşallah ikinizdede yoktur sorunsuz bir şekilde alırsın bebişini kucağına.

hmm anladım canım benim ilk aklıma gelen o oldu hem hayırdır bi yere mi gidiyosun dediğin yoo senin için süslendim hep beni makyajsız bakımsız görüyosun böyle arasıra süslü gör diye yaptım filan deseydin belki hoşuna giderdi

Son düzenleme:
selam kızlar
uzun süredır yazılarınızı takıp ediyorum
ben 4 kere denemeye karar vercem bu adetim bitsin hemen deneyeceğim
1 gebelık 3 aylık ölü doğum
2 gebelık 4,5 yaşındaminik bir oğlum
3 gebelık 5 ekimde boş gebelıkten kurtaj oldum
e aradan 2,5 ay geçmiş olcak korunma dönemi bitti nasılsa 3 adetim olcam

merhaba kızlar temizlik yaptım dinleneyim biraz ütü yapıcam .
minikgelin canım benim eşimde biraz farklı şekilde beni delirtiyordu ovulasyon günlerinde kaç kez ağlatmıştır sinirden beni.kaç gün küs kalmışımdır neyseki toparladı kendini.bişey sanıyorlar kendilerini biz olmadan yada onlar olmadan çocuk yapamayız kıymetimizi anlasalar onları seçmişiz üstüne bide onlardan çocuğumuz olsun istiyoruz sevinip bizi başlarının üstlerinde taşıyacaklarına kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar.sıkma canını bizde yaşayacağız o mutlu güzel günleri hayırlısı ile inşaallah:))

selam kızlar;
kusura bakmayın ne zamandır okuyorum sizi ama hiç bişey yazmıyorum:26: bu aralr biraz yoğunum neyse..bugün adetin 20.günü arkadaşlar.12.-14.-16.-18.-19. günler halvet oldu bugün de olcak ondan sonra batıma 10-11 gün kalıyor.daha sonra halvet böle gün aşırı olmasa bişey olur mu? yani bu günlerden sonra ovulasyon olabilir mi? daha bu ilk ayımız acamiyim arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.bide adet olmam gereken gün test yapsam çıkar mı ki? testimi aldım şimdiden,days comfort diye bi test.20 tl verdim.ilişkiden 10 gün sonra kesin sonuç diyo ama ne kadar güvenilir bilmiyorum tabi bu arada hamile arkadaşları tebrik ediyorum,lütfen bizler için de dua edin,rabbim tez zamanda yollasın meleklerimizi sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim

esram 8 gün geçti ben hala adet olmadım. bu sabah tekrar idrar testi yaptım. negatif.
hamile olduğumu düşünmüyorum fakat gecikmenin sebebi ne merak ediyorum. sanırım korkuyorum biraz da.
umarım kötü birşey yoktur :44:

minikgelin canım ovulasyon dünse eğer bugün yapabilirsin önemli olan akıntın olması.
sen canını sıkma birşeye canım benim üzülme hiç bebek olduğunda değişir eşin merak etme. çok önemsiyorsun bebeği o yüzden o da haliyle şımarıyor bu gayet normal. birşeyleri elde etmek için bazı zor yollardan geçeceğiz elbette. bunu mecburiyet değilde kendi çıkarın olduğu için yapacağını düşün. sık dişini biraz hiç birşeyi duyma unutma kötü söz sahibine aittir. Allah yardımcın olsun tatlım

canım hayırlısı olsun.dilerim tez zamanda hamiş olursun.
bana kalırsa adet günün 1-2 gün geçince yap testi.
gerçi söylemesi kolay geliyor.o zamanlarki heyecanla yapıveriyorsun. kendimden biliyorum , tecrübeyle sabit

çok haklısın tatlım ama sen yinede kendini fazla yıpratma
hem üzülme bak spermler 2 gün yaşıyomuş yani tutmuştur inşallah
oo kahve olAYINI bilirim ben babamla annem çok yaşadı o sorunu
Allah sana tez zamanda sağlıklı bir bebiş versin inşallahhh

selam kızlar bi kaç gündürki giremiyodum nasılsınız bakalım inşallah bu ay burda bekleyen herkezin bebeği olur kızlar dün doğum günümdü yüksek müsadenizle 24 yaşıma ayak bastımyaşlandım yani dün küçük eltimde doğum yapmış kızı olmuş bizden 2 bucuk sene önce evlendiler maşallah bbeğini dün kucağına aldı allahım analı babalı büyütsün inşallah dün hem sevindim hem üzüldüm eltimin bebeğine sağlıkla kavuşmasına sevindim ve kaynanacımla telde konuşurken çoçukla ilgili bişeyler söylemesine üzüldüm ağladım biraz geri bide gecenin 11 de aradı çocuk için allahım sabır ver bana ne olur bu sınavı isyankar olmadan atlatayım inşallah bu arada bu hafta ovulasyon haftam inşallah güzel şeyler olur kılzra dua edin lütfen

iki gün önce yazmıstım akıntım cok arttı su gibi sürekli ıslaklık hissediyorum diye... dünde yani adetime 1 hafta kala peçeteye akıntım pembe geldi bugün adetime 6 gün var test yaptım negatif çıktı lütfen yorumlarınızı bekliyorum yerleşme olabilirmi testte çıkması için erkenmi

canım bi doktora git istersen, çünkü eğer hamiş değilsen regl olduğunda çok fazla sancın olacak , benim 3-4 gün gecikmesine rağmen cok kötü ağrım oldu 2 gün boyunca, ve de kahverengi geldi hep. ben bu ay ilaç kullandım bide psikolojik olarak geciktirdim sanırım.32.günümde regl oldum.sen herhangi bir ilaç kullanıo musun canım?

canım adetine 6 gün kala negatif çıkması çok normal. eğer düşündüğün gibi yerleşme kanaması ise beta hcg değerin daha yeni yükselmeye başlayacak,bebek rahme tutunduğunda baslıyormus o değer yükselmeye. yani tavsiyem 3 gün sonra tekrar dene. inşallah hamişsindir:)

anladım cnm ama bi sorum daha olacak yumurtlamam ayın 5-6 sıydı yani yerleşme için erkenmiki??

çok teşekkür ederim amin canım,allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah doğru söylüyosun aslında test yapıcam sonra iice kafam karışcak,bn işi garantiye alıp 2 gün geçince,(tabi geçerse:) test yapıyım,halveti de bu hafta yine gün aşırı yaparım,ondan sonra 1 hafta kalıyo zaten dinlenirim artık,ne yorucuymuş yaa,bu ilk ayım daha inşallah mevlam aratmaz tez zamanda meleğimi yollar bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…