Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Biliyor musunuz kızlar çok merak ediyorum, acaba adet gecikmesi hariç hiç bir belirtisi olmadan hamile kalan olmuş mudur? Yani sadece günü geçince hamilelik şüphesi duyan? Burda pek okumadım ama vardır heralde? :44:

kıslar ovulasyon testimmm 17 .günüm bugun dün ve bugunki testlerim.. ama nette baktıgım gibi kopkoyu kırmızı deiller ama yinede yumurtlamış oluyorum deilmiiii..acaba yarındamı böyle koyu olcakkkk beni aydınlatırmısınız

aslında fotoğraftan bakınca neredeyse diğer renk kadar kırmızı görünüyorlar. ben ovulasyon testi yapmadığımdan sana yardım edemeyeceğim :26: ama umarım şu günleri boş geçirme bence

canım büyük ihtimalle yumurtlamışsın.....ben koyu olacak diye bişey okumadım...,
çift çizgi olacak diye okumuştum.....çalışmalara devam et....
bu arada kaç günde bir adet oluyorsun....

kızlar merhaba ayın 11inde adet olmam gerekiyordu fakat 2 gün gecikti psikolojik diyeceğim ama daha bugün farkına vardım adetimin geçtiğinin
yumurtlama günlerime denk günleride değerlendirdim ama öyle kesin hesaplar yaparak değil 2 3 günde bi ilişkiye girerek yani tamamen kafaya takmadan oldu herşey
bazı belirtilerimde var ama her an adet olcakmış gibi hissediyorum kendimi şimdi size şunu sormak istiyorum
hepimizde adet şişkinliği olur bu gebe kalıncada olurmu?
ve tatlı isteğimizde artar buda gebe kalınca olurmu?
lütfen yanıtlayın.

aslında fotoğraftan bakınca neredeyse diğer renk kadar kırmızı görünüyorlar. ben ovulasyon testi yapmadığımdan sana yardım edemeyeceğim :26: ama umarım şu günleri boş geçirme bence
bende ilk kez kulanıyorum cnm benim aslında 16. güne kdr ikinci çizgiler silikti.. 16 ve 17 de böyle baya koyuuuu çok kopkoyu kırmızı deilller. ama çok yakınlar heralde yumurtlamışımdır.. bi kaç yazı okudumda canım sıkıldı kimi zamanlar kdınlar yumurtlamadan gecirirmiş kimi ayları ondan korktum olmazmı diyeee:)

canım büyük ihtimalle yumurtlamışsın.....ben koyu olacak diye bişey okumadım...,
çift çizgi olacak diye okumuştum.....çalışmalara devam et....
bu arada kaç günde bir adet oluyorsun....

kafam karıştııı kimisi diyo ikisi eşit kırmızılıkta yada 2. çizgi ilkinden daha koyu olcak diyor... benim normal adet düzenim 32 günde birdi cnmm.. ama son iki ay deişti.. iki ay önce 40. günde gecen ayda 35.günde adet oldum:)
iki gün üstüste yaptık bugunde yapcam ama çok yoruldum ne eşimin canı istiyor ne benim işkence gibi oluyo ilişkiye girmek:)ikinci çizgi silik çıkana kdr yapcam bakalım nezaman silik olcak..
aslındaaa böyle testleri almaya gerek yok niye derseniz insan kendi vucudunu tanırsa anlıyabiliyorr.. meselaa bende yogun akıntı geldigi gün çift çizgi çıktı bu bi aç gündür öksürünce kasıklarıma igne batması gibi agrı giriyor.. ara ara kendilignden batmalar oluyor..bu ovulasyon testini almayla kendi vucudumu iyicene tanıdım.. 20 test almıştım yarısını bu ay kulandım diger yarısını (inş gerek kalmazda )önümüzdeki ay kulancam dahada almam heralde:)

evet yarında gelmesse 15 inde idrar testı yaparım dıye düşündüm.en azından evımde moralım bozulur otururum yerıme, oralarda üzülmiyim ay inşallah gelmez ama sankı hasta olacakmış gıbıyım ya karnım sancıyo arada..bi ıslaklık oluyo geldı sanıyorum ama su gıbı bı akıntı gelıyor azcık ara sıra...

test yapmadınmı cnm:)

kızlar herkese iyi akşamlar nasılsınız ben iyiyim bugün dikiş kursum vardı çok yorulmuşum bende hiçbir belirti yok düşünmeyeyim diyorum ama olmuyor ne zor şey beklemek son 5 gün

cmmmmm kendini dinleme daha ilk ayın.. benim 5. ayım ve her ay hamile gibi belirtilerim vardı yada ben öyle olsun istiyordum ..bundan sonra aşırı rahatsız eden bi belitim olursa acaba? diye sorarım kendime ..onun haricindee takmamaya çalışcam inş ilk ayında hamiş olursunda bizim gibi heray sıkıntıya girmessin:)

merhaba kızlar nasılsınızzz..
benim ovulasyonum gelmedi daha ama gün aşırı halvet başladı...
umarım bol hamişli bir gün olmuştur geçmişi okuyamadım...
kolay gelsin cnm inş bebiş gelir bu ay:)dğzenl ilişki zor bşy ya ben çok yoruluyorum sabahları işe gitmesem sorun deil hergün yaparımda iş olunca çok yorucu oluyor:)
hayıt işe yarıyor bence canım geçen ay içmemiştim ben erken oldum adet bu ay içtim normale döndü yarında olmam inşallahhhh
inş cn bended işe yarar baya kişi memnun bakalım bende nolcak son iki aydır 9 ve 5 gün gecikti adetimmm bakalım en azından adetim gününde olur bide çok snacılı gecer regl olunca onuda geçirsin inş:)tabi bunlardan önce hamiş kalayımda:)

cnmmm erken bırakmışsın ilişkiyi bitirmeyi.. bak benimde bugun 17. günüm ovlasyonda vee yumurtlama günümde aynı zamnada... 27 sine olcamm regl.. bence bi kaç gün daha dene... zaten doktora gitmiştim doktorum 10-18 . günleri boş geçirme demişti:)

hayır canım yapmadım
testte elim gitmiyor artık.
ama yarın yap ben bile merak ettim şimdiiii :)yarın yap haber ver balım en azından negatifse bilisin umutla eklemessin:)

kızlar herkese iyi akşamlar nasılsınız ben iyiyim bugün dikiş kursum vardı çok yorulmuşum bende hiçbir belirti yok düşünmeyeyim diyorum ama olmuyor ne zor şey beklemek son 5 gün
ii akşamlar cnmm nolsun yorgunum işten geldim hafta sonu evimi tezizleyememiştim iş yaptım yemek yedik pilim bittiii halvet yapcaz ama beni kolumu kaldırcak halim yok azcık dinlenip yapcaz inş seninde batına çok az kalmış inş güzel haber verirsin bize:)

napıyorsun tatlım

neyapayım ballı lokmam:) geçmiş sayfaları okudum işteyken rahat bakamıyorum diye:)sen neyapıyosun bakimmmm iki haftamız kaldııııı bata ns gececek zaman:) benim dün ile bugun ovulasyon testim kırmızı bakalım silik olana kdr testim yapcaz hergün çok yoruldum yaf:) sende çalış bugun yarınnn okk:)

ekim ayında bende adet olacağım gibiydi ama hamileyim diye şartladım kendimi. adetim hayatımda ilk defa gecikti. bu ay artık takmıyorum olmazsa diğer ay olur Allah vakti zamanını yazmıştır. ben kadere fazla inanıyorum ilk aşkımı platonik sevdiğimi 13 yıl sonra tesadüfen karşıma çıkaran Allah onu bana yazmış ki şimdi evliyim onunla :92: çocuğun da bir vakti vardır elbet. ama aksi gibi bu ayda 2 gündür sol kasıklarımda ağrı var. ben 2 defa yumurtladım diye tahmin ediyorum ama:119:

minikgelin bugün çalışma olurda yarın benim ikinci öğretimlere dersim var malesef :18:

herkeze iyi akşamlar.kızlar kusura bakmayın kaç gündür giremiyorum.bu hafta sonu ev taşıdıktane kadar kötü dimi.tam hamileliği beklerken dinlenmem gerekirken ne yazıkki ev taşımam gerekti.neyse hafta sonu taşıdık yerleştim şükür ama bende bittim yorgunluktan.arkasından ne oldu biliyormusunuz dün akşam adet oldum tam 3 gün erkenden gerçi tam sökülmedim sadece çamur gibi kahverengi 1 -2 damla geldi ama anlayacağınız çift çizgiler falan hep yalanmış.artık bırakıyorum herşeyi.herşeyi yaptım olmadı.zaten sorunda görünmüyor bende.şimdi yapacağım biliyorumki beklemek olmazsa gidip tüp bebek yapmak.onuda anca yazın yapabilirim sanırım .benden böyle işte kızlar.şimdi biraz geçmişi okucam bakalım inşallah yeni hamişler vardır...

​iyi de sen hamilesin canım üstüne görme derler halk arasında adet değil o!.......

minikgelin bugün çalışma olurda yarın benim ikinci öğretimlere dersim var malesef :18:
cnm dün zaten senin yumurtan çatlamıştı demi dün yaptın bugun yap yarın ara verirsin diger gün yaparsın bşy olmas en önemlisi dün ve bugun bence:)

cnm dünden adet oldun kahverengi gibi geldi ise bugun senin kırmızıları koyu şekilde görmen lazımdı hala görmediysen acaba üstüne görmemi oldu aklıma ilk bu geldi sen yazınca.. msela ben gecen ay ilk gün kahve çamur gibi geldii ama geldikten 4-5 saat sonrada kan gelmeye başladııı:)

​iyi de sen hamilesin canım üstüne görme derler halk arasında adet değil o!.......

yok canım ya zaten bu üstüne görme binde bir olurmuş.kendimi kandırırım sadece biliyorum.iyi niyetin için çok saol canım.çünkü karnımda ağrıyor.bakalım 2 gün sonra gidcem zaten doktora bakalım ne dicek bu sefer.gerçi biliyorum ne diyeceğini allah allah nasıl olmaz ya ,neyse sen yine klomene başla dicek sar sar sar makara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…