Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

merhaba kızlar nasılsınızzz..
benim ovulasyonum gelmedi daha ama gün aşırı halvet başladı...
umarım bol hamişli bir gün olmuştur geçmişi okuyamadım...

belki hamilesindir... düzenli yapmayla alakası yokki gününü tutturmuşsundur belki

yeşil33 canım benim bat 26 aralık sen hamilemiydin takip edemedimde
minikgelinim canımmmmmmm inş ateşim düşmez. bu arada tabloya göre dün ovulasyon olmuş benim sanırım seninde dün oldu

yok canım yani belli değil batım yarın bakalım inşallah hamişimdirrr
inşallah sizinde tutar hemencikkkk sıkı çalışınnn

hayıt işe yarıyor bence canım geçen ay içmemiştim ben erken oldum adet bu ay içtim normale döndü yarında olmam inşallahhhh

belki hamilesindir... düzenli yapmayla alakası yokki gününü tutturmuşsundur belki
FDEDA::::
ayın kaçındaydı bat ın? benım bugun:18::18: süreklı lavobadayım ya deli gıbı hep kırmızılar gelmış gıbı hıssedıyorum bı kaç gundur karın ve bel agrısı oluyo hafıf hafıf..dun test yaptım negatıf..geçmesını beklemek en iisi bence...inşallahh gelmez kırmızılarımızz....

Son düzenleme:
benim ayın 26sı canım. dün ovulasyondaydım. bugün yükselmeye başladı yarında yükselirse dpo ya geçecek
ateş tablom 38c0ae Ovulation charts on FertilityFriend.com

benim ayın 26sı canım. dün ovulasyondaydım. bugün yükselmeye başladı yarında yükselirse dpo ya geçecek
ateş tablom 38c0ae Ovulation charts on FertilityFriend.com

inşallah guzel haberlerı verırız bırbırımıze ya..hastalanırsam çok bozulurum ya çok da kaptırmak istemıyorum,,onca sene uğrasıpda olmayanlarda var benım yıne bı kızım var ve şimdide bu ilk ayımız yanı ilk deneme hemencık olmayada bılır normal bişey ama insan çok heveslenıyor dimi?

evet hevesleniyoruz Allahım inşaallah hepimizin gönlüne göre verir

17 ya da 18 aralıkta bekliyorum kırmızıları ama dediğin gibi inşallah gelmez! yarın da geçerse tekrarla testini, ya da kanda baktır, en garantisi o oluyormuş ya...
Ama kendimi düşünüyorum da idrar da silik de olsa bir çizgi görmeden kan tahliline gidemezdim galiba...

kzlar ben tam sopalığım galiba terlikleri kafama kafama fırlatmaya başlayın. geçen ay herşeyde bi belirti arıyordum herşeyi hamileliğe yoruyordum bu yüzden adetim 3 gün geç gelmişti malesef bebiş yokmuş ama psikolojikmen geciktirdim sanırım. geçen ay sağ kasığımda şiddetli batmalar oluyordu şimdi ise sol kasığımdan hatta sol bacağıma inen kramp şeklinde ağrılar oluo batma değil ama sancı gibi bişey. hemen aklıma gelen acaba hamilemiyim düşüncesi. güya bu ay hiç takmıcaktım. takıncada kendime kızmaya başladım. bat 24 aralık ovulasyonda geçti yani akıntıya göre takip ediyorum hemde gün sayısı olarak. offfff napcam ben böleeeeeee Allahım yardım et

Akıntıya göre takip ediyorsanız daha iyi bilirsiniz tabi ama hala 11 gün var batınıza. bence siz yine de bebiş için çalışmalara devam edin.
İnsanın kendini dinlememesi, her belirtiyi gebeliğe yormaması çok zor bir durum. şahsen benden size terlik yok

İşlerim çok yoğunken hiç kasıklarımda sancım var mı yokmu anlamıyorum, ne zaman bilgisayarın başında boş oturmaya başlayıp kk okuyorum, o zaman hafiften birşeyler hissetmeye başlıyorum. resmen psikolojik işte!

haklısın canım takmamak elde değil malesef. akıntıya göre takip ettiğimdede 12-13. gündü sanırım parmak arasında uzayan sıvı vardı. bugün 17. günümdeyim pek akıntı falan kalmadı artık.inşallah sağlıkla hayırlısıyla fazla bekletmeden gelir bebişlerimiz. biz ne kadar takipte etsek uğraşsakta vardır Rabbimin bir bildiği... birazcıkta sabredebilsek işte o çok zor :)

çok haklısın canım geçen ay benimde güya bisürü belirtim vardı sonuç erkenden geldi kırmızılar tamamen psikolojik yani bu ay hiçbişey yok belirti falan olarak da görmüyorum başka şeylere yoruyorum olanlarıda hakkımızda hayırlısını versin Rabbimm

kızlar bu ay muharrem ayı hepimiz birbirimize bol bol dua edelim sizlerde dualarımdasınız her zaman... bu arada canım aşure çekiyo yokmu 1 tabak gönderen

Haftasonu misafirlerim için yapmıştık hala var evde, ankaraya gelirsen ikram ederim

teşekkürler canımcım normalde çok sevmem ama sabah komşu getirmiş hem onu yedim hemde gene olsa gene yerim :) ben yapmayı bilmiyorum ama umarım gelir bi aşure daha anaaaaa acaba hamişmiyim beeeeennnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…