Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım anlıyorum seni ama....
o iş esnasında değilde
öncesinde abdest al,namaz kıl bol dua ettt...sonra inşallah besmele çekip işe başlasan daha uygun olur.....

dua etmek derken balım allahım nasip edersin inş gibi söyledim öyle fatiha aytelkürsi gib dua okumadım kıs
yani ilk kez halvet sırasında o anı yaşamaktansaaa inş bebgim olur diyip durdum:)
yalnız hergün yapmak ne zormuş ya biz alışık deiliz iki gün üstüste yaptık diye maffolduk:)çalışınca daha zor oluyor bu olaylar yaf... yemek ye mutfagı topla o işi yap uzan 1 saat yat kalk banhyo yappp saçını yap offffff sıkıcı bu 2-3 gün gecseydide rahata erseydim:)

Son düzenleme:

Hamile olsam da olmasam da mutlaka dua edecegim sana ve bu topikdeki diger kizlara, ben de cok sabir siz biri olarak anlayabiliyorum canim seni insallah yakinda hamis habeirini aliriz

Mulberry canim test daha netti bgn once ama daha net, vallahi kismet canim saglikla gelsin de bir oglumun da olmasini cok istiyorum, senin icinden gecen birsey varmi?

Gunaydin canim ben tablo isinden anlamiyorum ama adet tarhNe kadar Yuksek kalmasi gerekiyor dimi insallah Dusmez

günaydın.......bugün kendimi kötü hissediyorum...
yoruldum...sıkıldım.....
ovulasyon gününü takip etmekten....
ovulasyon günü bitti geçti...adet olacakmıyım olmayacakmıyım....
adet öncesi belirtiler hamilelik mi yoksa adet belirtilerimi diye düşünmekten....
bugün kendimi yorgun hissediyorum...bugün hayattaki umutlarımı kaybettiğimi hissediyorum....

günaydın.......bugün kendimi kötü hissediyorum...
yoruldum...sıkıldım.....
ovulasyon gününü takip etmekten....
ovulasyon günü bitti geçti...adet olacakmıyım olmayacakmıyım....
adet öncesi belirtiler hamilelik mi yoksa adet belirtilerimi diye düşünmekten....
bugün kendimi yorgun hissediyorum...bugün hayattaki umutlarımı kaybettiğimi hissediyorum....

canım bizim halkımız böyle....hemen çocuk olmasına alışmışlar..olmayınca kısırmı acaba diye fısıltılar yayılıyor...
bende de aynı durum söz konusu..2,5 yıllık evliyim..bir yıl korundur. sonra hamile kaldım ama maalesef kürtajla sonuçlanan bir düşüğüm oldu...
şimdi üzerinden bir sene geçti..herkes çocuk yokmu diyor..kimisine istemiyoruz..kimisine bakacak kimse yok ben çalışıyorum diyorum...,
ama içimde fırtınalar kopuyor.......kimseye anlatamamak daha kötü bişey...kimseyle bu konuları konuşamıyorsun....,
iyiki kadınlar klübü var..fırsat buldukça yazıyorum ve içimi boşaltmaya çalışıyorum...
ben de bu ay olmassa gerçekten çok üzülcemmmmmmmmmmmmmm...

dün akşam üniversite arkadaşımla konuştum...bana dört arkadaşımızın hamile olduğu haberini verdi...
sevindim çok sevindim onların adına.....
ama sonrasında içime derin bir hüzün düştü......
zor.....çok zor........
hamile haberleri almak çok zor....yıpratıyor......
benim neden olmuyor diyorsun...işin içinden çıkamıyorsun....
sonra depresyon halleri......
Y Rab ne olur duy sesimi....artık bana ve benim gibi olan herkese evlat nasip et....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…