Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar aynı muhabbetler bende de var millt gözünü dikti bana resmen yaşlısından çocuğuna 2 buçuk senelik evliyim bu denediğimiz 5. ay oluyor benden 1 sene sonra evlenen akrabalarının oldu eşimin akrabalarının haliyle herkes gözünü bana dikti bende diyorum çalışıyorum ben nasıl olacak az daha vaktimiz var diyorum geçiştirmeye çalışıyorum bu ay bede sizin gibi çok umutluyum çok çalıştık ama rabbim bilir en hayırlısını

canım ne kadar oldu evleneli

inşaallah canım olur bebişin

günaydın kızlar....
dün gece test yapmıştım hem de 3 tane.bu sabah kalktım hala adtim gelmemiş,yine test yaptım hiçbir şey çıkmadı,işe gidip geldim şimdi başka bir test yaptım,5 dakika içinde pembe bir çizgi çıktı,ne oluyo anlamadım ben

çift çizgimi birde markası ne

dün gece yaptıklarım pyro clinice di,şimdi yaptığım labmen,ama bunu içinde sadece "beklenen menstruasyonun birinci günü gebeliği teşhis eder"yazıyor,ben hangisine güveneyim?

hem okadar hızlı oldu ki bu,5dakikada böyle pembelik oluşmamıştı hiç,fotosunu çektim ama fotoda bile ruh gibi oooofffff.......

herkese günaydın
bende az önce doktora gittim klomen kullanmıştım geçen ay bu ay bebiş olacak derken kırmızılar geldi ardından da 26mm kistim olduğunu öğrendim.klomen bende kiste sebep olmuş malesef bu ay dinlenelim dedi doktorum hatta rahim filmi çekelim dedi bende henüz erken olduğunu düşünüyorum birde kistim içim ginera diye ilaç verdi onu kullanacakmışım ve saatlerine çok dikkat edecekmişim:S
şimdi bayanlar sizce ne yapmalıyım rahim filmini hemen çektirmeli miyim yoksa 2.klomen tedavisinden sonra mı çektirmeliyim çünkü doktorum adetin 3.günü yine gel klomene başlıcaz dedi cvplarınızı bekliyorum sabırsızlıkla...

hamile gibisin canım kan tahlili yaptırıp sonucunu yazsana buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…