Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım ben 3 gün kala test yapmıştım.ha bide şu ovucanlarla hediye gelen testle...
biz beğenmedik baştan ama baya hassas testlermiş canım.
adet günümde yaptığım kaset tipi testten daha koyu çizgi çıkmıştı hemde 3 gün önce....
2-3 gün kala yap istersen...bide biliyosun benim ateş tablomda sabit gidiyodu :KK34:
ay beklemek çok zor demii

hiç sorma beklemek feciii zorrr çatlıyorum meraktannn o zamann 18 i gibi yapayımm demii off geçsin günler benimde ateşim böyle giderse sonn 1 gün kalana kadar falann bir haylii umut olacak bana geçsinn günlerrrrrrrr :KK53:

hiç sorma beklemek feciii zorrr çatlıyorum meraktannn o zamann 18 i gibi yapayımm demii off geçsin günler benimde ateşim böyle giderse sonn 1 gün kalana kadar falann bir haylii umut olacak bana geçsinn günlerrrrrrrr :KK53:
inşallah canım.az kala bi test yapıver bakalım.haberinide yaz buraya hııı.
merakta bırakma beniii:KK34:

Allaha şükürler olsun 2.çizgiyi bugün daha net gördük :) inş.eşimle bir ara kan tahliline gideceğiz, bugün güzel bir gün oldu bizim için cuma günü de çok çok silik görmüştüm ama fazla ümitlenmemiştim şuan içim daha rahat hamdolsun darısı bekleyen arkadaşlarımın başına inşallah :)

ben bu ay acayip ıslaklık hissediyorum sürekli akıntım oluyo feci arttı adetime 8 gün var sizce gebelikte böyle sürekli ıslaklık hissi olurmuu???

Canım ben bugün 2.çizgiyi gördüm daha doktora gidip kesinleştirmedim ama kesin olarak hamileysem eğer son 1 haftadır hiç akıntım olmadı benim, düzenli bir şekilde günlük ped kullanırdım ama onu bile kullanmadığım oldu, biraz üzülüyordum sanırım bişey yok diye inş.kesin olarak vardır eğer öyleyse herkeste belirtiler farklı olabilir yani Allah gönlüne göre versin canım :KK66:

Son düzenleme:
şimdi kızlar aranızda yeniyim, 2 yıllık evliyim 29 yaşındayım, daha önce bebek sahibi olmayı düşünmediğimizde korunuyorduk, artık bebek istiyoruz..

son adetimin ilk günü 3 kasım , bittiği gün de 8 kasım. normal de adatim düzenlidir, pek başlangıç bitiş tarihlerine dikkat etmesem de genelde geçen ay hangi tarihte başlamışsa o tarihe +2 -2 oynar başlangıcı...

bu durumda sanırım benim 1 kasım 5 kasım arası adet görmeye başlamam lazımdı...12 kasım itibariyle hala olmadım.

kasım ayının 10,12,14 ve 16 sında eşimle birlikte olduk..

yorgunluk, hararet, kasıklarda ağrı gibi belirtiler vardı, bgn evde yapılan testlerden aldım, nasıl kullanılacağını bilmediğimden yanlışlıkla çizgilerin belirdiği yere idrar dökmüşüm, neyse sonra iyice okuyunca doğru yeri buldum, önce belirsiz tek çizgiydi, sonra bu belirsiz çizginin yanına oldukça belirgin bi çizgi daha eklendi, sonra belirsiz olan çizgi kayboldu...yarın bi de kan tahlili yaptırayım diyorum..
ama sizce belirtilerin psikolojik olma ihtimali ya da testi başlangıçta yanlış kullandığım için testin bozulma ihtimali nedir?

ben bugun test yaptım negatiff:KK43: yarın günüm daha gunum bıle geçmedı yaniiiiii,,hayırlısı artık

Son düzenleme:
günler sonra merhaba...bana da bi kırmızı kart alayım önce :KK50::KK14:
tüm hamişlere tebrikler,Allah hayırlsıyla yavrularına kavuştursun:emir_bebek:

benim bütün hamilelik belirtileri boş çıktı...tamamen psikolojikmiş ve hakkaten hayallerim yıkıldı:KK14::KK43:kaç gündür buyüzden siteye giremedim ...
ama BENİM HALA UMUDUM VAR.Ocak ayında da iddamız devam edecek :KK34::KK1:

şimdi kızlar aranızda yeniyim, 2 yıllık evliyim 29 yaşındayım, daha önce bebek sahibi olmayı düşünmediğimizde korunuyorduk, artık bebek istiyoruz..

son adetimin ilk günü 3 kasım , bittiği gün de 8 kasım. normal de adatim düzenlidir, pek başlangıç bitiş tarihlerine dikkat etmesem de genelde geçen ay hangi tarihte başlamışsa o tarihe +2 -2 oynar başlangıcı...

bu durumda sanırım benim 1 kasım 5 kasım arası adet görmeye başlamam lazımdı...12 kasım itibariyle hala olmadım.

kasım ayının 10,12,14 ve 16 sında eşimle birlikte olduk..

yorgunluk, hararet, kasıklarda ağrı gibi belirtiler vardı, bgn evde yapılan testlerden aldım, nasıl kullanılacağını bilmediğimden yanlışlıkla çizgilerin belirdiği yere idrar dökmüşüm, neyse sonra iyice okuyunca doğru yeri buldum, önce belirsiz tek çizgiydi, sonra bu belirsiz çizginin yanına oldukça belirgin bi çizgi daha eklendi, sonra belirsiz olan çizgi kayboldu...yarın bi de kan tahlili yaptırayım diyorum..
ama sizce belirtilerin psikolojik olma ihtimali ya da testi başlangıçta yanlış kullandığım için testin bozulma ihtimali nedir?

canım adetin düzenliyse gecikmesi zaten hamile olduğunu düşündürür, umarım Rabbim çok özletmeden verir meleğinizi.. yarın yeni bir idrar tahlili yapabilirsin imkanın varsa kan tahlilide yaptırabilirsin bence zaten 7-9 gün gecikmiş olması yeterince umut verici:)))bizide haberdar etmeyi unutmaaaaa..

kızlar dualarınızda benide unutmayın Allah isteyen herkese nasip etsin bebişini inşallah. benim bat 24 aralık eklermisiniz benide listeye

kızlar benim bat bugün ama gelen giden yok. geç yumurtladım diye düşünüyorum. o yüzden batım 17 aralık olarak değişebilir. bu arada yüzümde koca koca sivilceler çıktı. sol kasık ağrısı ve meme başında iğnelenme gibi bişey oluyor. bilmiyorum bi anlamı varmı?

benim hala gelmedi 3 tane test yaptım,farklı marka,üçünde de silik pembe çıktı,yarın sabah tekrar yapcam,bakalım ak mı kırmızı mı belli olcak

Kizlar bgn doktor randevum vardi kendi testlerimin yaninda kanda b-hcg de istedim ama persembe cikacak sonuclar o gune kadar bir kac gun daha listeye yazdirmayayim kendimi:)

X