Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

slm kızlar bugunki ovulasyon testim bu:) 16.günüm bugun.. yarın çok koyu çıkcak ikinci çizgi yada silik çıkcak..
dün yaptık bugunde yapcaz bu cumaya kdr yapmayı düşünüyoruz.. yalnız hergün yapınca eşimde az sıvı geliyorrr onun zararı olmaz deilmiii..
bide ateş tablomu burada nasıl göztercem kızlar ..
bu ovulayosyon testimEki Görüntüle 305869

buda ateş tablomEki Görüntüle 305879
of kızlar niye bana cvp vermiyorsunuz küsecem ama ha:):):):
bakı kimse anlatmadı diye 40 saatte ateş tablomu painte yapıştırıp buraya koydum:)küstüm heppinize:KK70:
canım şimdi tablonda yanlışlar var...
high,medium,ligtt bunlar adet içim kullanılıyor...

akıntı için olanlar cervical fluid sanırım....sticky-yapışkan,creamy-kremsi,eggwhite-yumurta beyazı,watery-sulu vs..
sen bunları gireceksin adetten sonraki günler....

canım ff te sağ üste doğru sharing var oaradan get code tıkla
en üstte yazan http:/...... kopyala buraya yapıştır...
tablonu merak ettim

allah razı olsun balım yaptım dedigini ama htpp li bşy yokkkk:KK43:neyse daha böle zor olan şekilde yaparım neyapim:KK43:
sence nsllllll ateş tablosuna göre ateşimin yükselişe gecmsi lazı deilmii..

Son düzenleme:
canım şimdi tablonda yanlışlar var...
high,medium,ligtt bunlar adet içim kullanılıyor...

akıntı için olanlar cervical fluid sanırım....sticky-yapışkan,creamy-kremsi,eggwhite-yumurta beyazı,watery-sulu vs..
sen bunları gireceksin adetten sonraki günler....

hadi yaaaaaa şimdi tablom yanlışmııı of anlamıyorummmm valla bukdr yapabildimmm teknoloji özürlüyüm malesef ee ingilizcede yokk ondan çıkamıyorum işin içinden.. benim dün yumurta akı gibi akıntım geldi son 34- gündürde ıslaklık var okdr.. ilişkide adetten sonra dün oldu okdr:)yani tabloya yazacak bşyimde yok aslında:)

sağol canım.zaten şeytan dürtüyor test yap diye :KK53:
bekleyeceğim bakalım sonum ne olacak :18:

yine sne bilirsin balım ama hastahaneye gidip negatifi duymak beni çok üzüyor dayanamam o ruh haline.. onadan beklemek daha iyi tabi 15-20 gün gecerse kesin git doktora:)
idrar testi yap bşy olmas:)

yine sne bilirsin balım ama hastahaneye gidip negatifi duymak beni çok üzüyor dayanamam o ruh haline.. onadan beklemek daha iyi tabi 15-20 gün gecerse kesin git doktora:)
idrar testi yap bşy olmas:)

idrar testi de dumur ediyor insanı.
şaşı bak şaşır gibi çift çizgi arıyor insan :KK52:

kan testi sonucunu almaya gittiğimde kalbim nasıl atıyordu.
akşam teslim aldım.o akşam nöbetçi doktor elinde kağıtla bana doğru geliyordu. baktım zarfın içine bakıyor.
geçmiş olsun dedi verdi o kadar :KK50:
negatif pozitif demedi.
eve geldim.bi 5 dk sonra falan ancak açabildim heyecandan. negatif olduğunu görünce önce ağlamak istedim ağlayamadım.sonra yattım uyudum.15 saat uyumuşum.
zavallı kocam bir ara gelip açım falan diyordu, hatta elini kesmişti. hııı deyip geri yatmışım.tam komedi yani :KK53:

Son düzenleme:
inşaallah canım dua et

canım banada öyle dedi bende anlamadım. yumurta çatladığında iş bitiyor zannediyordum meğerse bitmiyormuş birde ben vajinal ultrasonla baktıramadım normal baktı

aynen canım bende öle sanıyordum :)
benide alttan muayene yapmadı nebiliimm tuhaff hayırlısı dielimm :)

idrar testi de dumur ediyor insanı.
şaşı bak şaşır gibi çift çizgi arıyor insan :KK52:

kan testi sonucunu almaya gittiğimde kalbim nasıl atıyordu.
akşam teslim aldım.o akşam nöbetçi doktor elinde kağıtla bana doğru geliyordu. baktım zarfın içine bakıyor.
geçmiş olsun dedi verdi o kadar :KK50:
negatif pozitif demedi.
eve geldim.bi 5 dk sonra falan ancak açabildim heyecandan. negatif olduğunu görünce önce ağlamak istedim ağlayamadım.sonra yattım uyudum.15 saat uyumuşum.
zavallı kocam bir ara gelip açım falan diyordu, hatta elini kesmişti. hııı deyip geri yatmışım.tam komedi yani :KK53:

vala ben iki ay önce hüsrana ugradıgımdan artık idrar testinde ikin çizgi belirgin şekilie olana kdr kan testi yaptırmıycam öyle karar verdim..
iki ay önce idrar testi yaptım adetten 1 gün önce ve silik çıktı hatta bu foruma da koydum testmi cidden herkes hayırlı olsun falna dedi öle belli yani hayal falan deil:) neyse ben cuma günü işe gitmeden kan testi verdim ve 2 saat sonra sonucu aldım negatif dünyalar başıma yıkıldı işe gitmedim eve geldim agladım bolca yattım.. aslında negatif olduguna üzülmedim sadece hastahaneye ne hevesle gidip öle hüsranla dönmek çok kötüüü...

vala ben iki ay önce hüsrana ugradıgımdan artık idrar testinde ikin çizgi belirgin şekilie olana kdr kan testi yaptırmıycam öyle karar verdim..
iki ay önce idrar testi yaptım adetten 1 gün önce ve silik çıktı hatta bu foruma da koydum testmi cidden herkes hayırlı olsun falna dedi öle belli yani hayal falan deil:) neyse ben cuma günü işe gitmeden kan testi verdim ve 2 saat sonra sonucu aldım negatif dünyalar başıma yıkıldı işe gitmedim eve geldim agladım bolca yattım.. aslında negatif olduguna üzülmedim sadece hastahaneye ne hevesle gidip öle hüsranla dönmek çok kötüüü...

haklısın canım. hatta bat geçmeden test bile yapmamak lazım.
hele ki kan testini artık ben 10 gün geçmeden yapmam herhalde. :KK1:
kanda bile negatif olup pozitif olanları gördükçe allak bullak oluyorum. :KK53:
umarım tez zamanda hamiş oluruz. :KK16:
sen ne zamandır deniyorsun canım.

nasılsınızzz ecntrk ve minik gelin ikinizinde ovulasyon dönemi hayırlı olsunnn adamları balla börekle besleyinn bol bol çalışınn arkadaşlarımmm ben bugün itibari ile dpo 7 deyimm tablomm
My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart[/url]
YEZAL bebeğin hayırlı olsun canımm sağlıcakla kucağına alırsın inşallahhh

canım görünmüyoooo
dediklerim yaptıktan sonra ----
Your Charting Home Page Web Address: yanındakini kopyalayacaksın

ayşenurum napıyon arkadaşımm özledimmmmmmmmmmm seniii nasılsınn dikkat et kendine kuzucuk hastaymış geçmiş olsunn iyi bakın kendinize canımmmmmmm arkadaşımmmm

ayşenurum napıyon arkadaşımm özledimmmmmmmmmmm seniii nasılsınn dikkat et kendine kuzucuk hastaymış geçmiş olsunn iyi bakın kendinize canımmmmmmm arkadaşımmmm

yasemincim iyiyiz Allaha şükür.kızımda daha iyi.
sen neler yapıyosun canım yaa.görüşemiyoruz valla....
bu arada tablon tırmanışta artık sabitlenip devam eder inşallah...az kalmış yaniii

yasemincim iyiyiz Allaha şükür.kızımda daha iyi.
sen neler yapıyosun canım yaa.görüşemiyoruz valla....
bu arada tablon tırmanışta artık sabitlenip devam eder inşallah...az kalmış yaniii

bende iyiyim canımm çalışıyorumm birde 20 lik diş çıkarttımm çok ağrıyo pek keyfim yok evet ya görüşemiyoruzz tablom bakalımm daha ne kadar çıkacak merakla bekliyorumm inşallah sabitlenirr bekliyorumm ne zaman test yapsam acep sence canımmm :KK49:

bende iyiyim canımm çalışıyorumm birde 20 lik diş çıkarttımm çok ağrıyo pek keyfim yok evet ya görüşemiyoruzz tablom bakalımm daha ne kadar çıkacak merakla bekliyorumm inşallah sabitlenirr bekliyorumm ne zaman test yapsam acep sence canımmm :KK49:
canım ben 3 gün kala test yapmıştım.ha bide şu ovucanlarla hediye gelen testle...
biz beğenmedik baştan ama baya hassas testlermiş canım.
adet günümde yaptığım kaset tipi testten daha koyu çizgi çıkmıştı hemde 3 gün önce....
2-3 gün kala yap istersen...bide biliyosun benim ateş tablomda sabit gidiyodu :KK34:
ay beklemek çok zor demii

Kızlar bir sorum olacak,
doktora kontrole gittiğimizde gebe kalmak için alttan mı muayene ediliyor?

4 aydır deniyoruz inş yeni yıl için umutluyum ama olmaz sa doktora görünmeyi düşünüyorum ne yapmalıyım
bu konuda:KK43: doktor nasıl muayene ediyor bilgisi olan var mı

Kızlar bir sorum olacak,
doktora kontrole gittiğimizde gebe kalmak için alttan mı muayene ediliyor?

4 aydır deniyoruz inş yeni yıl için umutluyum ama olmaz sa doktora görünmeyi düşünüyorum ne yapmalıyım
bu konuda:KK43: doktor nasıl muayene ediyor bilgisi olan var mı
canım ben 2. bebişime hamile kalmadan önce gitmiştim.hamilelik planlıyoruz diye...
allattan muayene etmişti canım.....sonra test falan istemişti....

X