Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ay dur kocamı arıyam hele nediyrcekkk ama annemde küser kesin yaf

ay bide nevar biliyomusun bacımmm ben 32-35 günde bir adet oluyorum ovulasyonummm 16-18 arası olur dedim sallamadımm.. dünde silikti baya bugun koyu çıkmaz dedimm allahım yav sinir oldum şuan kendime:)

slmm
çooook mutluyum sevinçten ağlıyorum silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm inşallah bebiş vardır
rabbim herkesi en kısa zamanda sevindirsin

ay bide nevar biliyomusun bacımmm ben 32-35 günde bir adet oluyorum ovulasyonummm 16-18 arası olur dedim sallamadımm.. dünde silikti baya bugun koyu çıkmaz dedimm allahım yav sinir oldum şuan kendime:)

çatlak şey :)
her işte bi hayır vardır derler ... olmadı annenlerde mi deneseniz?? hani çocuk için her yol mübahtır ya...:)

anneler küsmes çocuklarına..torun için uğraşıyosunuz herhalde :)zevkten değill töbee többeee :)
annem küsmezde babam gebertir gitmiyorum diye biraz sinirlide
eşiminde teli kapalı şansa bak yav

slmm
çooook mutluyum sevinçten ağlıyorum silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm inşallah bebiş vardır

ay daırısı başımıza inş hayırlı olsun cnm bnm:)

canım bat 27 aralıkmış baktım.yımırtlama için erken sanki.çizgi sonra çıktı falan yazmışşın....ayın 1 2-13 ancak olması lazım ama belkide erkendir yımırtlama için.....
valla sen bilecen canım......karışmaya gelmez demi ama

slmm

ayyy kıyamaaammm
hep sevinçten ağla emii :):)
tüylerim diken diken oldu yaaa...Allah tamamına erdirsin sağ salim canım benim :) adetinin kaçıncı günü bugün ve hangi marka test yaptın taze anne söyle bakiim :):)

tüü tüüü maşallaahhhh

ay ben biraz karıştım dayanamayıp :):):)
doğru sen bilirsin :):)

kuzucum güzel anne napıyon arkadaşımmmmmmmmmmm

slmm

çok sevindim arkadaşım Allah hayırla tamamlasın ben de bişeyler gördüm bugün ama bilemiyorum testi birkaç gün sonra tekrarlayacağım

neyse daha mecbur gitcemmmm eşimi ikna edersek zor bela yaparız aynı odada kalıyoruz kimse kalmıyor bizim odada baya gec saatte yaparız olmassa...

kızlar nasılsınız işte benim ateş tablomm My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart[/url]

vay mşlhhhh kız o nsl bi yükseliştir öyle bebek geliyorum diyor benden söylemesi

tatlım benimde bugünler de hatta 5.gün bugün kasıklarımda aşırı ağrı we akıntı war ..altım hep ıslak gibi ..
çarşamba dr.gittim baktı ultrsnla sağ yumurtam şişmiş 17 mm miş ..pzrtesi çağırdı bakalım çatlıcakmı die....
senin akıntın nasıl acaba sancın warmıı merak ettim tatlmm :)
inşallahhh tuttururuz mercimeee:)
bu arada bat nezamann ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…