Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım bence senin ovulasyona daha var gibi ama yinede sen önlemini al tabii mecbur yapıcan artıkkk

ateşim şimdilik iyi yükseliyor ama bebek için çok erkenn daha dpo 4teyimm kızzzz ama inşallahh olur ağzın bal yesinn

benim bat 27 sine cnmmm acaip kasık batmam var kimi zaman kımıldamıyorumki geçsin diye deişik yanii.. ama ıslaklık var akıntım yok.. yarını çok merak ediyroum ovulasyon testim nsl çıkcak acepppp ateş tablom var onu göstreyim ama daha yeni ölçmeye başladım ondan bşy anlaşılmıyor:)senin bat nezaman:)

mrb canım benim benim eşimde zorsunuyor yapmaya haftada bir iki kere yapyorduk zorla havalar soguk yorgunum diyordu ama ben çaresini buldum şimdi adam sabahın köründe kalkıyor hadi yapalım diye zorsunan adam gitti valla full çalışıyor aktarcıdan keçi boynuzu aldım 6 bardak suyun içine 8 9 tane kırıp orta ateşte 7 dk kaynatıyorum sonra sogumaya bırakıyorum soguyunca süzüyorum akşam eşime içiriyor sabaha adama bişeler oluyor benden tavsiye dene bence topiktede paylaşmıştım hatırlarsan :))

tatlım bat 21 son 12 gün yane hayırlısıı .........
testlerine baktım bencede yumurtlama dönemine giriyosun bence çalışmaya dwamm misafirlikte zor ama herşey bebiş için napalımm :)
gece yada sabaha karşı bişiler yapmaya çalışın bbmm

20 kilo keçiboynuzu içse kocam banamısın demez ama denemeye deger cnmmm işe yarasın hergün yaparım valla zatne eşime diyorum hamile kalayım lazım deil hiç yapmayız sende rahat edersin diyorum

valla ben neyapar eder yaparımda eşim kesin yapmaz.. şimdi gelcek eve gitcez bakalım ısrar etcemmmm:)ama bugun ve yarın yapmassak bu ayda hamile kalmassam neden yapmadım diye üzülcemmm kesin

kızlar benim için kimse bişii demiyor(
cnm bugunlerde snin ovulasyon günün boş gecirme:)yapabiliyosan düzenli birlike olun 1 gün arayla sürekli böylece ovulasyon günün kaçmaz:)

ay vallaa heycanlandırdı tablon beni:)inii hiç düşmez yükselir yada sabit kalır:)

inşallah canımm Allah hepimizin yüzünü güldürsünnn

kızlar iyi akşamlar.neyazıkki bugün berbatt bir gündü.başımdan geçenleri kısaca anlatayım.bugün arkadaşımın tavsiyesi üzerine cerrahpaşaya prof. gittim.gitmez olaydım.ne yazıkki devlet hastanesinde insana berbat muamele yapıyorlar.insanı konuşturmuyorlar bile.çıkışta ağlamaktan öldüm inanamazsınız ya diyorum idarar tahlili pozitif çıkıyor işte şöyle tedaviler yaptım dicem ama dinlemiyorki.git hazırlan dedi.hazırlandım öyle bir muayene etti ki çocuk varsada tutunamaz dahaneyse daha adetine çok var belli olmaz dedi.bir kalınlaşma kese gibi birşey var ama dedi henüz erken dedi.simir testi aldı.içim dışına çıktı.sonra git kan tahlili yaptır dedi.gittim devlet olduğu için öğleden sonra kan almıyoruz dedi.bende gittim özelde yaptırdım ne yazıkki sonuç 3.45 çıkmış.az önce aradım.doktora gösteremedim tabii ama negatif bir sonuç.adetime 5 gün falan var ama ne bilim kızlar.bu idrar testi neden pozitif çıktı ki

canım değerin yükselebilir 4 gün bekle tekrar kan tahlili yaptır sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…