Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım senin yumurta çatlamış sanırım.2 gün daha ateşin yüksek giderse kesinleşir....
ama senin tablo hangi günden başlıyo öle adetin 2 günmü sürdü eksik gibi sanki

ben adetimin başından değilde son günlerinden itibaren ölçmeye başladım canım

hııı anladım.keşke ölmesende adetinin ilk gününden oluştursaydın tablonu..gün takibi kolay olurdu...ama böle olmuş artık böle devam.yani bugün kaçıncı günün ????

13. günüm
26 cumartesi oldum 30 unda bitti 1-3-5-7-8 aralık birliktelik oldu hep ateşim düşüktü o günler

kızlar yardımm.

Eşime söyledim ovulasyon testinden getirecek bu ay da onu deneyelim dedim.Ben ilk defa yapıcam az çok bilgim var ama konuyla ilgili bilgisi olanlar bildiklerini tecrübelerini paylaşabilirmi benimle testte marka falan önemlimi hangisini getirtsem..

​mulberry senden ricam son ateş tablonu koyarmısın bir fikir olur

yeşil33 nasılsın cnm varmı belirtiler batına az kalmış umarım ovucan fayda etmiştir cnm bebiş haberi verirsin
buarada hamişleri tbk ederım Allahım sağlıklı kucaklarına almayı nasip eder inşallah

slm kızlar tüm sayfaları okuyamadım sadece sinemin hamile oldugunu okudum hayırlı olsun sinem cnm bnm darısı bize inş::)
kızlar ovulasyon testimi göstermem lazım size annemlere gitcez 2 gün kalcaz bugn ovulasyonun 13.günü yarın 14 .günü en önemli günlerde orda kalcam.. şimdi ovulasyon yaptım baya koyu geldi bana.. neyapcam yaaaaa annemlerdede ilişkiye girememki çok üzüldüm bi baksanızaaaa...zaen 1 haftadır hiç ilişki yapmadık eşime kalsa yapcak gibide deiliz zaten moralim bozuldu vallaaaaaaaaa

Hayırlı akşamlar herkese;

Bugün biraz heyecanlandım birden esti ve eczane önünden geçerken bir test aldım, beklediğimiz için mi yoksa öyle görmek istediğimiz için mi anlamadım :) çok çok silik 2.çizgiyi gördüm gibi hissediyorum kimselere söyleyemedim eşime bile hemen ümitlenmesin diye, çok heyecanlıyım hafta sonu sınavlarım vardı onun telaşesi derken bu daha başka heyecanlandırdı beni, belim ağrıyor adetimi bekliyorum hayırlısı bakalım dua edin :)

canım senin ovulasyo başlamış bence.bugün ve yarın iyi değerlendirmen lazım.otur evinde nereye gidiyon

canım senin ovulasyo başlamış bence.bugün ve yarın iyi değerlendirmen lazım.otur evinde nereye gidiyon

ay deme nolur üzüldüm iyiceneeee annemler komşu şehirde kalıyorlar biletimizi aldık gitmeessem küsecekler 1 aydır gitmedim oyaladım of ya çok sinirleirm bozulduuu..resimde daha koyu duruyor ilk çizgiden az bşy daha hafif neyapayım şimdiii hazırlandım eşimi bekliyorumki gidelimmm

hayırlısı inşallah canım ama silik çizgilerde pozitif kabul ediliyoooooo

canım bence yarın iki çizgi eşit koyuluğa gelir.hatta daha bile koyu çıkabilir.yarın ve öbürgün önemli bence ama yinede bilemem...kaçıncı gün bugün akıntı nasıl?

Son düzenleme:

ne diyim şimdi ben sana heee etlerini mıncırayım mııı seninnnn
o kadar gün sayıyosun nasıl söz verirsin yımırtlama zamanlarında heee..anacığına sonraki haftagitseydinn:44: ya da adetliyken gitseydin...
2 sonra da yımırtlaman biter eve gelirsin ne anladım bu işten.koskoca bi ay gittii çöpee..
ahh minik ahhhhh

canım bence yarın iki çizgi eşit koyuluğa gelir.hatta daha bile koyu çıkabilir.yarın ve öbürgün önemli bence ama yinede bilemem...kaçıncı gün bugün akıntı nasıl?

ya bide nevar bliyormusun pazar günü bacagım ve genitalime lazere gitcem hamile olmadan halledeyim dedimm. şmdi hadi annemde zor bela yaparımmmmm pazara abdestsizde gidilmezki lazere.
kasıklarımda acaip batma var agrıyor baya..
akıntı bugun peçeteyle silerken nohut kdr bşy geldiii daha çok ıslakım..
yalnız bu ovulasyın testinde diyorki 5. dk dan sonraki ni önemsemeyin benim bu koyuluktaa 20 dk yarım saatte böle koyu oldu ilk 5 dk da hayelet çizgi gibiydii...
şimdi annemlerde yapayımmı ay çok utancam yaffffff belki eşim yapmam der evde bie zar zor yapıyor annemlerde hiç yapmaz heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…