Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

bende dış gebelikle sonlanan gebeliğimi bu şekilde haber vermiştim...

Bu nasıl gaz vermektir bak şimdi arayıp çemkircem boşanma içinde şahit yapcam seni anlaştıkmı

Ben kendımden bahsedıyom amannnn ha aile kutsaldır hele karı koca arasına hayatta girmem,ama ben baslardım görüyorsun okadar iğne vuruluyorum edıyorum,okalar masraf yapmıyoruz belki kendılıgınden olacak..sense en umulmadık anda kavga edıyorsun ben sana demedım mı benım moralımı bozma su bebek Doğan'a kadar dıye soylenırdım..ha bide evden kovardım

Son düzenleme:

anneciğinde beğenmiyosa gelsin bi el atsın pasaklı kızının evine kaynana gibi ne öyle uzaktan uzaktan beğenmiyo

Bu nasıl gaz vermektir bak şimdi arayıp çemkircem boşanma içinde şahit yapcam seni anlaştıkmı

Ben kendımden bahsedıyom amannnn ha aile kutsaldır hele karı koca arasına hayatta girmem,ama ben baslardım görüyorsun okadar iğne vuruluyorum edıyorum,okalar masraf yapmıyoruz belki kendılıgınden olacak..sense en umulmadık anda kavga edıyorsun ben sana demedım mı benım moralımı bozma su bebek Doğan'a kadar dıye soylenırdım..ha bide evden kovardım

ben aslan burcu o boğa anlaşması en zor iki burç ve tam olarak özelliklerini taşıyoruz..
alttan alan biri olmayınca kıyamet kopuyor herkes güç gösterisinde..
benim dediğim doğru havasında..
sizde durum başka şekerim sen baskın eşin toparlayıcı..
ya da aksi durum var sen burda kuru sıkı atıyorsun bize

Im
Inşallah bigun tanışınız eşimi görünce dersin ne kadar şanslısın dıye...bi insan bukadar mı ezik olur bı görsen
Bizde sallana olmaz bacımmmm

Desdooo Süper fikir canım inşallah ya rabbim bunu sana yaşatsın hayallerin gerçekleşsin kuzum yaaa

anneciğinde beğenmiyosa gelsin bi el atsın pasaklı kızının evine kaynana gibi ne öyle uzaktan uzaktan beğenmiyo

Ay hiç sorma fena bi anam varr valahi

Kızlar epey sürreal geyik yapmışsınız

hoşgeldin gebe hatunnnn

Ay canım benim inşallah Allah yüzünü güldürsün

Kızlar çok sürrealist olmuşuz yaa biraz da geyik yapalım

Arkadaşları bılmem ama benım tatlı Plan'ım yok,eğer bebekim tutunursa zaten evdeyız tunmazsada tedavi kapılarındayız
aklına kötü şeuler getirme canım hayırlısıyla tutunur inşallah..
benm tedavide 2 bayarramı atatıp öyle olacak bende bu arada şöyle bütçeyi fazla zorlamıcak bi yer istiyorum canım o yüzden soruyorum

Adamın birinin bır eli yokmuş ama aşçı bası olarak restaurantta çalışırmış,bır gün bır müşterı gelmıs köfte istemiş,garson köfteyi getirmiş...bir de bakmışlar hep kıl var köftede garsonu geri çağırmışlar bu ne böyle dıye azarlamışlar,garsonda bizim aşçının bı kolu yok koftelerı gogsunde yuvarlıyor demiş....müşteri nasıl olur böyle şey dıye kızarken garson siz bıde onu içli köfte yaparken görün demiş

Hayırlısı canım ya Cook negatıf degılım zaten inşallah tutunmustur,ama tutunmadıysada dünyanın sonu degıl Cook ıstıyorum ama Allah sağlık versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…