Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

ben gidiyorum kızlarrr azcık dışarda işlerim var
geldiğimde harıl harıl geçmiş okuyup günceli yakalayacağım :KK3::KK3::KK3::KK3:

aynen canım yaa zor valla bide bu aralar kv tribini cekiyoruz kocişle var bişeyler kafa duman sayenizde dagıtıcam biraz..

ayyy Allah ım güldenim böle bişi olamaz pek tatllı sebeğim ya bi sevdiriyo kendini görmen lazım büyüyo artık 4 . ayında ama dişlerimiz geliyo herhalde birazcık zoru var paşanın

aneeemmmmm versin diyecektim gönlümden gecen oydu ama klavyemin yazdıgı vermesin olmuş:KK1:

kv dediysen tamamdır çalışamama aklının almaması için yeterli bir sebep..
yemeğe onamı gidiyosunuz yine..
4 aylık balllll:nazar:
ne güzel bir enerji veriyorlar dimi..
sevmeye doyamıyor insan..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
haklısın valla iyi dikkat ettin ben onları versin olarak okuyorum iyi niyetli düşünüp meğerse art niyetli kötü kimselermiş:KK9::KK9:

Ay ne bileyim birden baktım ne diyo ayol bunlar dedim elimi belime koyuverdimmm :KK9:

aynen canım yaa zor valla bide bu aralar kv tribini cekiyoruz kocişle var bişeyler kafa duman sayenizde dagıtıcam biraz..

aneeemmmmm versin diyecektim gönlümden gecen oydu ama klavyemin yazdıgı vermesin olmuş:KK1:

O klavyene söyleee iyiliğimi versin benimmmm valahi gelirsem üzerinde çatır çatır yazı yazarım feleği şaşar onun klavyem iyidir yaneee :KK9:

ayyyyyyy canımmmm cidden niye öyle olmuş ki
hemen düzeltiyorum
AYÇİCEĞİ ALLAH SENİN İYİLİĞİNİ VERSİN
BEBEKLERİNİ VERSİN emiiiiiiiiiiii canımmm benimm
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Sağol bebam Aminnnnn inşallah.
Güldürdünüz ama beni. İyi bişey demek isterken telefonların klavyelerin gazabına uğruyoruz. İkiniz birden yazınca korktum negatifleri çekmişim yine diye. Allah gönlümüzü biliyorrrr hepimize iyilik vericekkkkk :KK16:

Ulan iş güç dediniz kanıma girdiniz...bildiğim kadarıyla sen evde kendı başında kurabiye yapıyorsun dimi?devletin yeni girişimcilere 30 bın tl gerı odemesız kredı verdigini bılıyormusun..ben senın yerınde olsam araştırırım bır,organızator sırketı kurarım,böyle dogumdur falan fılan,veya ev yemeklerı veya pastane gıbı ne bılım bır sürü bısey hem kendı işyerın olur

Ay evet işkurun öyle bi durumu var süper yaaa ilerleyen zamanlarda dahada fazlasını veriyorlar işi büyütmek istediğinde kesinlikle şirin bi pastane süper olurdu. İlk müşteriler topiktennnn :KK34:

Ezikmiyim lennnnnnn ben:))))))
Herkes çıktı bende çıktım açıktım yemek yıyım bari

herkes çıkmıyooo diğer topiğe ışınlanıyorlar :KK1:
hiç ezik olurmusun sen hiç kendini ezdirirmisin sen töbeee..
o zaman kızlara diyim topiğin aidatlarından verelim sana..
tek başına altından kalkamam kızlarda el atsınlar:KK9:

dimi amaaaa..zaten çok özlemiştim seni :KK16:
aynen valla yetti..
ama nafişin erkek dansözü olayı bitirdi :KK9:
aynen sekerim bende özledim:KK16:
şişttt feyzoma laf yok:KK4:

Anam onu seyretmektense kör olsun gözlerimmmm:KK50::KK50::KK50:
töbeeeeee:KK53:

kv dediysen tamamdır çalışamama aklının almaması için yeterli bir sebep..
yemeğe onamı gidiyosunuz yine..
4 aylık balllll:nazar:
ne güzel bir enerji veriyorlar dimi..
sevmeye doyamıyor insan..
evet canım malesef ordayız gerçi eskisi gibi değil cok şükür ama yinede orda yemek istemiyorum bizekoca tencere yemek hazırlıyo ismaille biz yiyirouz o baska yerde yemiş oluyo bizi seyrediyo bende dedim ismaile ramazanı geçireyim evde yicez artık yeter biz yiyirouz o bakıyo yese neyse dedim tamam dedi

aynen yaa balım 4 aylık oldu..
evet canım inan onu severken daha bi başka oluyorum bebek özlemimi dindirdi sanki ama eve gittiğimdede bi boş kalıyor kucagım:KK31:
napalım bunada şükür

O klavyene söyleee iyiliğimi versin benimmmm valahi gelirsem üzerinde çatır çatır yazı yazarım feleği şaşar onun klavyem iyidir yaneee :KK9:
tmtmm Allah iyliğini güzelliğinini bebelerini versin diyo şimdide klavyem:KK16::KK16:

Ulan iş güç dediniz kanıma girdiniz...bildiğim kadarıyla sen evde kendı başında kurabiye yapıyorsun dimi?devletin yeni girişimcilere 30 bın tl gerı odemesız kredı verdigini bılıyormusun..ben senın yerınde olsam araştırırım bır,organızator sırketı kurarım,böyle dogumdur falan fılan,veya ev yemeklerı veya pastane gıbı ne bılım bır sürü bısey hem kendı işyerın olur

evet şekerim butik pasta ve kurabiye işiyle meşgulüm..
iş değilde daha çok hobi olarak yapıyorum kardeşimle aynı şehirde yaşamaya başlayacağımız dönemler gelince o zaman ciddi düşünücez ve bir yer açacaz..tek başına yapılacak iş değil..ama haber verdiğin iyi oldu bi araştırayım bunu...

Dün gece malum sebeple aranızdan ayrılmıştım..
Ama o malum şeyi gerçekleştiremeden biz birbirimize girdik :63:
Önceki günden gerilim vardı onun devamı..
Bu sabahta tel de görüşürken hiç bişi olmamış gibi konuştuk noluyoooo bee dedim kapatınca hem kendime hem ona anlam veremiyorum nasıl bir psikoloji bu..
Eşim kişisi ve ben nasıl dünden bahsetmeden durduk:KK53::KK53::KK53:

Bu sabahta tel de görüşürken hiç bişi olmamış gibi konuştuk noluyoooo bee dedim kapatınca hem kendime hem ona anlam veremiyorum nasıl bir psikoloji bu..
senide kendine benzetmiş demekki:KK53:

aman aman iyi olmuş..
mümkünse dünden kalan mevzular ile bugun kavga etmeyın.aaaaaaaaaaaa:KK19:

aynen sekerim bende özledim:KK16:
şişttt feyzoma laf yok:KK4:

töbeeeeee:KK53:

evet canım malesef ordayız gerçi eskisi gibi değil cok şükür ama yinede orda yemek istemiyorum bizekoca tencere yemek hazırlıyo ismaille biz yiyirouz o baska yerde yemiş oluyo bizi seyrediyo bende dedim ismaile ramazanı geçireyim evde yicez artık yeter biz yiyirouz o bakıyo yese neyse dedim tamam dedi

aynen yaa balım 4 aylık oldu..
evet canım inan onu severken daha bi başka oluyorum bebek özlemimi dindirdi sanki ama eve gittiğimdede bi boş kalıyor kucagım:KK31:
napalım bunada şükür

tmtmm Allah iyliğini güzelliğinini bebelerini versin diyo şimdide klavyem:KK16::KK16:

feyzona sessiz kalmak imkansız amaaa :KK1:

estağfirullah canım...
kariyer basamakları tozlu,cam silmeli,ev süpürmeli vs..:KK1:

Çalışmak beni yordu yaaa sanki evde duruyormuyuz deseneee ama yinede eve hasretim daha şöyle doya doya yemek pasta börek yapamadım evimde tadını bilem çıkaramadım. Bu arada 2. yılımız geçen hafta transfer günü dolmuştu.
Evimin temizliğini bile keyiflice kendim yapamadım.
Hep pasaklı hep pasaklııııı Annem bana gelmek istemiyor titiz hatun beğenmiyo beniiii :KK9::KK9:

Son düzenleme:

Abovvvv ben varya kıyametı koparmıştım kavga edıp o işi yapmayacam,yumurtlama gunüm geçecek bide bişey olmamış gibi konuşacam...iyi sabrın varmış vallahi

Çalışmak beni yordu yaaa sanki evde duruyormuyuz deseneee ama yinede eve hasretim daha şöyle doya doya yemek pasta börek yapamadım evimde tadını bilem çıkaramadım. Bu arada 2. yılımız geçen hafta transfer günü dolmuştu.
Evimin temizliğini bile keyiflice kendim yapamadım.
Hep pasaklı hep pasaklııııı Annem bana gelmek istemiyor titiz hatun beğenmiyo beniiii :KK9::KK9:

Bizimde ikinci yılımız dün doldu:KK52::KK52:
Ama nikahımızdı..evlilik yıldönümümüz 16 Temmuz dıyorum kı 16 Temmuz'a kadar hiç söylemem tuttu dıye 16 sında aksam yemek hazırlarım evde 3. Bı tabak koyup mısafırımız var derım ultrason filmi olursa onu yoksa kan sonucunu koyarım tabağın yanındada....inşallah hayal olmaz ya:2::2::2:

Abovvvv ben varya kıyametı koparmıştım kavga edıp o işi yapmayacam,yumurtlama gunüm geçecek bide bişey olmamış gibi konuşacam...iyi sabrın varmış vallahi

Bu nasıl gaz vermektir bak şimdi arayıp çemkircem boşanma içinde şahit yapcam seni anlaştıkmı:KK9::KK9:

X