Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

bilmem ki sekerim hayırlısıyla gebe kalırsınız inşallah bende genetik sonuclarımı bekliyorum

Topiğiniz hayırlara vesile olsun kızlaaaar
:124::124::124::124::124::124::124:

Kızlar bugün hamilelik haberini anneme verdim ve saat tuttum bakalım Dünya ne zaman öğrencek diye :))) Maşallah bi Barack Obama duymamış :)))))

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ıykkk böğkkkk:120::120::120::120::120::120::120:

Topiğiniz hayırlara vesile olsun kızlaaaar
:124::124::124::124::124::124::124:

sağol kuzummm
elit elit takılıyoruz
burayada abone ol sende gel taam mı

meger çene çalan sırf bizmişiz yahuuu
diğer topik duraksamış mı ne
iyiki açılmış burası valla thank you egunal

Kızlar bugün hamilelik haberini anneme verdim ve saat tuttum bakalım Dünya ne zaman öğrencek diye :))) Maşallah bi Barack Obama duymamış :)))))

kızımm böyle bır haberrr yayılmaz mı hiç.
ohhh iyi yapmış
ama bol bol nazar duası oku canım

Kocama gıcık oldum, hiç arkadaş ortamımız yok iş yerinde ki arkadaşlarımla eşlerde dahil olacaktı çorba içmeye gidecektik benimkini zor ikna etim biraz önce aradı ben aşağa geliyorum dedi bende dur ne zaman gideceğimizi öğreneyim dedim sonra öğrendim 8 dedim ooo çok geçmiş işi varmış o gelemezmiş. onun için gidişimizi 7 ye çektim gene olmaz dedi. o saatte çorba içersek sonra ne yiğcekmişiz sanki başka yemek yok orda. Bahane ya gelmemek için. Sonuç olarak diğerleri gidiyor biz gitmiyoruz

bazen benim eşimde aynısından yapıyor
onlar plan yapınca biz koşa koşa gidiyoruz
ama biz plan yapınca bin dereden su getiriyorlar

Her türlü bahaneyi uydurmuş gitmemek için ve istediğide olmuş..
Kalabalık ortamları sevmiyordur belki tam olarak bilemiyorum ama o ortamda rahat edemeyeceğini düşünmüş olabilir..
Çekingen içe kapalı bir kimsemi kendisi..

E Obama da duyacak er ya da geç bu güzel haberi bir çeyreklik takar artık dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…