Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

hu huuuuuuu.... demek topik açıldı, tüh açılışı kaçırdım, gerçi şimdi de kalamıcam ama neyseeeee..... akşam görüşürüz artık.....

en güzeli salla gitsin beeee, tak tak nereye kadar.... hem belki bi önceki günki süpermanlar işi halletmiştir, çatlayan yumurtaya dalış gerçekleşmiştir de rahatsız edilesileri yoktur (o nası bi kelime oldu ayol )

maşallah desdo daha napcan adama

ben otel arayısı içerisindeyimde ondan soruyorum

Valla canım benim aklımda bodrum hapimag sea garden var...Uçuştayken yatı yapardık oraya 10 numara oteldir şehir merkezinden uzak ama mükemmel bi koyu var

Balayında Fethiye Hillside club otel'e gittik tatil köylerinden hiç hoşlanmam ama 10 numeroooooooooo Göcekten hep mavi tur yapardık...Alaçatı ve Çeşme'ye aşığımmm buralardan birine gitmek istersen mesaj at

hoş geldin canımmmmmmmm..
kız ben sanırım temmuz reglisinle başlıcam eşimi ikna etmeye çalışıyorum da

bende benim oteli tavsiye ediyom nafiş hadi baalımmmm.... crystal admiral resort, antalya

ayyyy yaaaa
Allah iyiliğini versin

Hayırlısı canım ya Cook negatıf degılım zaten inşallah tutunmustur,ama tutunmadıysada dünyanın sonu degıl Cook ıstıyorum ama Allah sağlık versin..
hayırlısı kuzum bozma moralini ben 2 kez denedim birinde 9. haftada kaybettim diğeri tutunmadı şimdi testleri yaptırıyoruz nasipse temmuz agustos hsg sonrada tedavi
canım ben yenı geldım tatıldenn süper bi oteldi
didim de tavsiye ederim
özeline bak

hoş geldin canımmmmmmmm..
kız ben sanırım temmuz reglisinle başlıcam eşimi ikna etmeye çalışıyorum da

ay ınsallah ya..
yalnız doktor bana ılk reglıde gel demıstı ben gıtmedım smdı bı daha kı ay ararsam arzuyu randevu verır mı bana acaba..
yada doktor neden smdı geldın der mı
şehir dışında olduğum için gelemedim dersin, ki zaten öyle dediğini de hatırlayacağını sanmıyorum şekerim.....

ay ınsallah ya..
yalnız doktor bana ılk reglıde gel demıstı ben gıtmedım smdı bı daha kı ay ararsam arzuyu randevu verır mı bana acaba..
yada doktor neden smdı geldın der mı
dersede kararımı yeni verdim dersin canım nolacak

ee tamam işte daha ne..
bu arada otee baktımda baya pahalı yaa bizi asar

kuzucummm ben erken rezervasyon yaptırdım nasıl uyguna geldı bilsen
aralıktan haziran ayı için yaptırmıştım baya bı erken seneye ınsallah bebemle giderim hamiş hamiş

kuzucummm ben erken rezervasyon yaptırdım nasıl uyguna geldı bilsen
aralıktan haziran ayı için yaptırmıştım baya bı erken seneye ınsallah bebemle giderim hamiş hamiş
inşallah canım..
ben agustos diye dşünüyorum o yüzden erken rez. yaptıramıcam ya baya pahalı geldi

nasılsın tatlım
iyidir kuzum sen nasılsın??? 26 sında kontrolüm var, elama ondan diyorum gel beraber gebe kalalım diye.....

kız acabaaaa merkezin önünde el ele verip gürkaaaaannnn biziiii gebeeee yapamaaaaazzzz diye bağırsak adam gaza gelip de bebişler mi bizi; bebişim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…