Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

mevcut şartlarda mecburen evde çalışman lazım tabii..
evde de iş güç var bi de işten geliyorsun dinlenmek istersin cidden zor..
kolay gelsin tatlım..
ailenin yeni üyesi kocaman oldu dimi..
paşalarımla aşkımız son gaz devam ediyor siz ne durumdasınız ilişkiniz nasıl..

KPSS dıyonuz sınav dıyonuz memurluk dıyonuz bunlar ciddi uğraşlar bebeğimmmmmmmmm

tamam canım bu ciddi konular içinde bir bölüm b ulup orayada bir topik açarım

Ben arkadaslarımın hepsinden terbıyesız fıkra dınledım o yüzden ben paylaşımda bulunmayım
Seviye yerle bir olur

Aman haaaa malum elit tüpçüleriz biz ona göre davranmalıyız dimi
Enişte telif hakkı ya da bilmediğim başka türlü bir hak istermi acaba malum fikrini kullandık

Canım keşke onceden tanışsaydık sana tiyormuş verirdim nasıl KPSS ya çalışılır dıye
Söylemesi ayıp değil 95 e yakın bı puan almıştımda tabi sene 2008 idi
2008 de ben liseden mezun olmamıstım
geç olsunda güç olmasın sen ver yine tüyolarını
bana 75-80 alsam yetiyoda o kapasite yok bende

Kızzzzzlarrr siz neden bana Allah iyiliğini VERMESİN diyonuz yaaaa keşke versin diyeydiniz anammmm DD
Allah sizi Kahretmesin emiiiiiiiiiiiiiiiii

haklısın valla iyi dikkat ettin ben onları versin olarak okuyorum iyi niyetli düşünüp meğerse art niyetli kötü kimselermiş

Canım keşke onceden tanışsaydık sana tiyormuş verirdim nasıl KPSS ya çalışılır dıye
Söylemesi ayıp değil 95 e yakın bı puan almıştımda tabi sene 2008 idi

aynen canım yaa zor valla bide bu aralar kv tribini cekiyoruz kocişle var bişeyler kafa duman sayenizde dagıtıcam biraz..

ayyy Allah ım güldenim böle bişi olamaz pek tatllı sebeğim ya bi sevdiriyo kendini görmen lazım büyüyo artık 4 . ayında ama dişlerimiz geliyo herhalde birazcık zoru var paşanın

Kızzzzzlarrr siz neden bana Allah iyiliğini VERMESİN diyonuz yaaaa keşke versin diyeydiniz anammmm DD

aneeemmmmm versin diyecektim gönlümden gecen oydu ama klavyemin yazdıgı vermesin olmuş

ayyyyyyy canımmmm cidden niye öyle olmuş ki
hemen düzeltiyorum
AYÇİCEĞİ ALLAH SENİN İYİLİĞİNİ VERSİN
BEBEKLERİNİ VERSİN emiiiiiiiiiiii canımmm benimm

Ben kahvaltı yapmadım daha hatun üzerime 2.öğünü yiceekkkkkk
bugün ki menüde ne var acaba

kızımm ben güne erken baslıyorumm ondannn yani keşke benımde daha ılk öğünüm olsa
bugun menü kötüydü boşver demeyim hiç

ayyy sahi dimi nedense armut diyorum ama gözümde farklı sekillendiriyorum Allah Allah dedim bi an neyse yaa beni mi kırcam o da ters armut olayım

olsun seker gündürzleride görüşürüz

dimi amaaaa..zaten çok özlemiştim seni

hoşgeldin tatlım
olsun benim dansözler hepimize yeter

canım saygıyla anıyoruz kendilerini kötü bişi mi dedik

koptummmmmmmmmm

aynen valla yetti..
ama nafişin erkek dansözü olayı bitirdi

Ulan iş güç dediniz kanıma girdiniz...bildiğim kadarıyla sen evde kendı başında kurabiye yapıyorsun dimi?devletin yeni girişimcilere 30 bın tl gerı odemesız kredı verdigini bılıyormusun..ben senın yerınde olsam araştırırım bır,organızator sırketı kurarım,böyle dogumdur falan fılan,veya ev yemeklerı veya pastane gıbı ne bılım bır sürü bısey hem kendı işyerın olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…