Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Canim 1 agustos transfer gunum 5. Gun embriyosu
bugun 4+0 sın canım cumartesi dr a gideceksen 4+5 oluyor görünür kese büyük ihtimal tabi aletleri falan iyiyse dr kese yi ölçüyor +2 yada -2 gün gibi haftan değişiyor usg kağıdında yazar bundan sonra ordan hesaplarsın

Tamam canim cok teşekkür ederim.. Insallah cumartesi keseyi goruruz. Senin ne kadarlik? Doktorun kim ?

Merhaba arkadaşlar bende aranıza ka

Canım geçmiş olsun hayırdır noldu ? Bizi haberdar et

Geceden beri agrilarim coktu canm kasiklarm filan koptu sol taraftaki bebge bisey oldu sandm yarn randevumuz vardi ama korktugum icin hemen geldim serum taktilar iyiyiz sukur beni cok korkuttular baya grlmisken doktrumuz 2li trama testini de ypti

Geceden beri agrilarim coktu canm kasiklarm filan koptu sol taraftaki bebge bisey oldu sandm yarn randevumuz vardi ama korktugum icin hemen geldim serum taktilar iyiyiz sukur beni cok korkuttular baya grlmisken doktrumuz 2li trama testini de ypti

Ayy çok geçmiş olsun canım hadi gözünaydın bak bir şey yokmuş. İkili test nasıl çıktı ? Bende bugğn yaptırdım ense kalınlığı 1.3 çıktı kan sonuçlarım haftaya çıkıcak.

Saol canim buyuk olanim 1.3 digerinin 1.7 ikiside cok iyi dedi doktr kan degerimiz 15 gun snra cikacakmis digerinin cinsiyt tahmininde bulunduda oteki gostermedi

Hayırlı olsun hamileliğiniz. Hafta olarak tam hatırlamıyorum da 5 temmuzda transfer oldum, 20 temmuz kese gördük canım. Ona göre hesaplayabilirsin. Herkeste aynı olacak diye bişey yok tabi. Bi fikrin olur diye dedim

Hayırlı olsun hamileliğiniz. Hafta olarak tam hatırlamıyorum da 5 temmuzda transfer oldum, 20 temmuz kese gördük canım. Ona göre hesaplayabilirsin. Herkeste aynı olacak diye bişey yok tabi. Bi fikrin olur diye dedim

Amin teşekkür ederim sizinde hayırli olsun.
Benimde 1 agustos transfer oldu. 18de gidecegiz insallah goruruz keseyi

Keseye kadar bi belirti olmuyor hatta kalp atışına kadar hiçbişey yoktu ben de. Kendi kendime dedimki ne ağrı sızı ne bulantı var, ne güzel geçircem heralde dedim hamileliği :) kalp atışını duyduk 2-3 gün geçti :) polis köpekleri gibi kimsenin farketmeyeceği kadar belirsiz olan kokuları detayına kadar algılamaya başladı burnum :) mide bulantısı tiksinti , göğüsler acıdı büyüdü :) şu 10 gğndğr yaşadığım bulantı açlık bişey yiyeme sanki 1 aydır sürüyor :)) inşallah geçicidir sürekli böyle devam etmez :)

İyiyim mutluyum canım yarın bi daha kan vercem. Ama çok sancım var . Resmen biri cekiyor gibi içimi
Olacak okadar sancı ağrı artık napalım :) yarın ki değerin de katladı mı ohhh :)
Ben bulantıdan çok sıkıldım zaman geçmiyor gibi. Allahım diyom 5. , 6.aya geleydim hemen hatta hemen doğsaydı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…