Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Ooo sen baya ondesin :) masallah kalbini duydunuz mu
2 hafta öndeyim kız çok değil :) ben 15-20 haftasında olanlara bakıp ne zaman oraya varacağım diyorum :) ilk bsşlarda sabki ilerlemiyor. Kalbini duyduk 7.haftaya girince. Şükür Allahım. Çok garip bişey pirinç kadar şeyin nasıl kalbi güp güp atar :) inşalah sende duyarsın yakında .

Ben de bugun dayanamadim ozele gitti. Bi bebegimizinkini duyduk cok sukur digerinde bebegi gorduk ama geriden geliyomus o kalbini duyamadik. Insallah guzel olur her sey

Kızlar bende geldim merhaba nasılsınız ya bir şey soracağım sizlere doğumu yakın olanlar özellikle doktorunuz doğum hakkında bir şey söyledi mi sezaryen veya normal doğum benim de tüp bebek ama ben normal istiyordum şu an ki gittiğim doktor sezaryen diyor sizin doktorlarınız bir şey diyor mu acaba

Selamlar. İnşallah hepimiz hayırlısıyla kucağımıza alırız. Benim gibi 5. Haftanın sonunda olup yada olmuş olup hiç bir hamilelik belirtisi hissetmeyen var mı? Sadece vücut ısım yüksek ve genel bir halsizlik var.

Bende öyleyim belirti Yok bende olan belirtiler de kayboldu azıcık göğüs ağrım vardı oda gitti doktor güldü bana belirtim yok diyincce çok erken dedi Hale'n idrar testi yapıyorum evde eşim benle belaya düştü hadi kan verelim diyorum habire

İnşallah her şey yolundadır ya hissetmeyince inanmak zor oluyor :) benim de çok hafif göğsüm acıyo bastırınca. Bastırıp duruyorum. Hatta artık bastırdığım İçin mi acıyor acaba diye düşünmeye başladım :)

Aynen öyle perşembe kalp atışı var hayırlısı ile duysam belki biraz daha rahatlıcam diyorum ama pek sanmıyorum normal hamilleler gibi olamıyoruz malesef arkadaşım hamile olduğunu bilmeden tatile gitmiş diyor hopladım Zıpladım denizden çıkmadım eve gelmiş kaynanası gelecek diye cam dolaplar halıları kaldırmış silkelemiş sonrasında hamile olduğunu öğrenmiş şuan aynı zamanda gidiyoruz
. Bende ters bi harekette aman bişey oldu mu diye ödüm kopuyor umarım emeklerimiz boşa çıkmaz zor bi süreç maddi manevi insanı yıpratıyor

9ay , Serp208
Kızlar belirti yaşamayın daha iyi. Ben bi 10 gündür koku hassasiyetinden tiksinmekten bulantıdan hiçbişey yiyemiyorum , yersem zorla 2 lokma, yemeyince halsiz düştüm sersem gibiyim. Bi bulantı gün boyu sürer mi ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Yine de şükür diyorum

Merhaba kizlarr :))
10 haziran transfer günüm :) tahmini dogum tarihimiz 10 ile 20 subat arasi :) 1. Deneme de ikiz :)

Avalon80 carsambada benim ikili tarama testim var ☺
Canim benim de ikiz cok sukur ama biri sonradan cikti meydana biri 6 haftalik biri 5 haftalik. Seninkinde ikisi de ayni mi gidiyor? Buyuk olanin kalbini duyduk kucuk olan haftaya gelin dedi dr. Biraz endiselendik

Canim benim de ikiz cok sukur ama biri sonradan cikti meydana biri 6 haftalik biri 5 haftalik. Seninkinde ikisi de ayni mi gidiyor? Buyuk olanin kalbini duyduk kucuk olan haftaya gelin dedi dr. Biraz endiselendik
Tebrik ederim Allahim hayirlisiyla sag salim kucaginiza almayi nasip etsin canim benimde ilk tek kese gorundu sonra kalp atisina gittigimizde diger bebek surpriz yapti o gun ikisininde kalbini dinledik aralarinda 3 4 gün var benim ikiside cok iyi suan carsamba ikili taramamiz var canim endiselenme Allahin izniyle hic bisey olmaz Rabbimin sayesinde emanetleri bizde insallah kontrolleriniz guzel gecer ama iciniz ferah tutun bol bol dua edin

Canim genelde tup bebekleri sezaryen yapiyorlar

Hadi insallah canim guzel olur bizim de her sey. Tek yavrumun kalbini duydum digerini henuz duymadigim icin icim buruk ama cok kucuk dedi dr kalp icin. Mucizemiz bunlar bizim insallah ikisi de saglikla gelisir

Bi de sen kalp atislarini kac haftada duydun? Ben 6+3 olmam gerekiyodu karindan goremedi vajinal bakti gordu. 5+6 buyuk olan 5+1 kucuk olan dedi. Endiselenmeli miyim

Benim daha çok erken olduğu için sormadım doktora , ama benim gönlümden de normal doğum geçiyor inşallah Allah nasip eder öyle olur.

Merhaba kizlarr :))
10 haziran transfer günüm :) tahmini dogum tarihimiz 10 ile 20 subat arasi :) 1. Deneme de ikiz :)

Avalon80 carsambada benim ikili tarama testim var ☺

Heyecannn Allahım inşallah ikimizin de tertemiz çıkar canım. Ama ben yaşım 38 olduğu için risk fazla çıkacak, üzülücem gibi hissediyorum. Bakalım... Bu arada yakın zamanda ultrasona girdin mi? Tam bebeiş oldular ve zıp zıp zıplıyorlar

Hadi insallah canim guzel olur bizim de her sey. Tek yavrumun kalbini duydum digerini henuz duymadigim icin icim buruk ama cok kucuk dedi dr kalp icin. Mucizemiz bunlar bizim insallah ikisi de saglikla gelisir

Aynen canim onlar bizim mucizelerimiz saglikla gelsinler ☺

Bi de sen kalp atislarini kac haftada duydun? Ben 6+3 olmam gerekiyodu karindan goremedi vajinal bakti gordu. 5+6 buyuk olan 5+1 kucuk olan dedi. Endiselenmeli miyim
7. Haftada duydum canim aynen canim vajinal bakiliyor bi iki kere aynen daha kucucuk annesi endiselenme hersey guzel olacak yetisir kardesine merak etme Allahn izniyle benim biri 11+5 digeri 11 + 2 daha ☺bakalim gttigimizde ne olacak ☺

Bana dua et saglikla gelissin minnoslarim benim de teyzesi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…