Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Hayirli olsun canim Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin

Karindan mı canım

5 haftalıkken gördüm, 6 haftalıkken kalp atışını duyduk. Benim iki doktorum da herhangi bir problemim olmamasına rağmen, hep karından ultrason yaptılar. Ben neden diye sorduğumda 3 aylık olana kadar, eğer riski alacak bir sorun görmüyorlarsa, tüp bebekte karından tercih ettiklerini söylediler. Yarın 3 ayım doluyor ilk defa vajinal ultrason olucam. 3 ay dolana kadar ilişkiyi de yasak ettiler. Aynı sebepten.

5haftalikken karından gorduyse cok guzel.masallh canım Rabbim tamamina erdirsin inşaallah..darısı bana evet iliski de yasak

Hanımlar selam. Bugün çok şükür keseyi gördük. Hala hiç belirtim olmadığı için inanmak çok zor ama çok rahatladım diyebilirim. Benim doktorlarım karından bakmıyor ilk 3 ay. İlişki de yasak değil. Hatta hiç bir şey yasak değil.tranaferden beri 10 küsür kilo olan kızım kucağımda, her gün yürüyüş yapıyorum, bisiklete biniyorum, uçakla seyahat ettim 2 kere... Allah’a şükür sağlıklıysa hiç bir şey olmuyor. Bence çok sakınmaya gerek yok.

Hoşbulduk canım seninde hayırlı olaun bebişin inş
Bende şuan sadece kasık ağrısı var başka belirti yok bakalım önümZdeki günler beni neler bekliyor sağsağlim kucağma alayım da bulantıya da rağzıyım çok bekledık

kızlar merhaba benimde tedavim pozitif henüz bebek ve kalp atışını göremedik o yüzden çok evhamlıyım bugun tam 6 haftalık cumada kontrolüm var inş. çektiğimiz çilelere değer sağlıkla doğar bebeklerimiz

Merhaba arkadaslar

Bende 2. Dondurulmus denememde pozitif sonuc aldim. Kurdugu. Takvime gore 4+3 gorunuyorum. Doktor cumartesi ultrasona cagirdi. Keseyi gorebilir miyim? Hic belirtim yok hic bu yuzden cok korkuyorum hep bi tedirginlik var üstümde.

bende 4+3 de keseyi gördüm görürsün canım belirti bendede olmadı sadece bugun biraz midem bulandı 6. haftadayım

ha bide ilk kontrol 3. gün 5. gün embriyosu baz alınarak hesaplanıyor haftası ilki biraz karışık oluyor yani panik olma görürsün inş.

ha bide ilk kontrol 3. gün 5. gün embriyosu baz alınarak hesaplanıyor haftası ilki biraz karışık oluyor yani panik olma görürsün inş.
bende 4+3 de keseyi gördüm görürsün canım belirti bendede olmadı sadece bugun biraz midem bulandı 6. haftadayım

Benim 5. Gun embriyosuydu o zaman haftasi ne olur simdi bende hic anlamıyorum bu hesaplamalardan kafam karisiyor.
Inanır misin midem bulansa mutlu olacagim o derece. :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…