Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Ahh ahh bende de o heyecan var amin insallah ablammm tertemiz cikar sana bisey soyleyim mi benim gorumcedemde tup bebekle hamile ve yasi 37 biraz yuksek cikti hatta yurt disi kani istediler iste kalbinde leke oldugunu soylediler ama biz yaptrmadik cunku o Allahmdan gelen emanet ben inaniyorum dedi hic bisey olmicqk dedi ve bir sonra ki kontrolde doktor bebegin hic bseyi olmadigini soyledi bazen para icin insanlari korkutuyorlar sen sadece bebegine inan Allahm sana o emaneti yolladi ve hic bisey cikmicak bak doguma az kaldi bebisimiz harika suan masallahh onu bekliyoruz sonra da bize gelir sira insallah ☺aynen 10 gun once gittigimde hareketlenmislerdi muane boyunca hic durmadi kollari ayaklari cok duygulandim ole gorunce

Allahim sag salim kucagina almayi nasip etsin canim benim bol bol dualarimdasin sende et bize Rabbim evlatlarimizi bize nasip etsin insallah ☺ bu arada kac yillik evlisin problem.neydi
2 yillik evliyiz ben cikolata kisti ameliyati olunca rezervim azalmis tuplerim yapismis falan baya sorun oldu canim. Sizin sorun neydi?

Transferden bi kaç gün sonra oluşan karın alt kısmı kasık bölgm de oluşan ve elle hissettiğim dolgunluk hissi bugün azaldı yok denecek kadar azaldı hiç yok gibi biraz tedirgin oldum
Sizde dolgunluk hissi var mıydı kaybolması kötü mü acaba tedirgin oldum şimdi belim de kopacak gibi ağırıyo anlamadım şimdi ilk gebelik tüp bebek olunca çok ama çok tedirginlik yaşıyorum bu doygunluk hissi neden kayboldu ki şimdi

Canim bem rahat olmalisin bak benim de ilk gebelik ilk tup bebek ve ikizlerime hamileyim biz o kdr zor sureclerden geldikki inan Allahim onlari bize emanet etti sen bol bol dua et rahat olmaya calis.sen strese girersen onlarda girer uzulur sakin canim rahat ol keyfine bak.ohhh mis yat dur aman bosver herseyi.suan sadece ikiniz onemlisiniz herseyi kafaya takarsan yandik canim ama inan Rabbim.onlari bizler icin koruyor bebegin iyi belirti arama ben bi kac gun sknti cektm ole cok yogun seyler yasamadim dusun yani bide ikiz olmasina ragmen cok rahatm sadece hafif agrilarm var oda adet donemime yaklastgm icin

Evet haklısın sürekli dua ediyorum namaz kılıyorum ama şeytanın vesvesesi mi bilmiyorum inşallah bebeğim benimledir süreç gerçekten zor .dualarınızı eksik etmeyin rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah.
Ama o alt karın bölgesindeki şişlik dolgunluk azalınca ister istemez tedirgin oldum umarım saçmalıyorumdur sadece

Canim sadece kendini tedirgin ediyorsun benim bile daha yeni yeni.dolgunluk var 12. Haftama girmek uzereyim yani dusun daha kucucukk kndini uzme olmadi hemsireni ara konus canim icin rahatlasn

Bulantıdan yatamıyorum
Kiyamam ya az kaldi merak etme biraz daha sabir bunlar bizim icin bile bi mucize degisik seyler hayalini.kurarken.suan bunlari yasiyoruz ne guzel canim ama ben pek yasamadim ikizler uslu simdilik bu hafta.tek.sorunum bas donmelerim ve bel agrilarm vardi yatamadgim.icin belim ve bacaklarm cok agriyor o kdr ☺

Mrh kızlar..ben de susamimi göremedim henüz:)5haftalik hamileyim..kismetse 12.nisan fln doğum..Rabbim inşallah nasip eder o günleri..benklimde 1hafta lekelenmem oldu..simdi yok şükür..3günde bir pruleton igne yaptırdım..inşallah bidaha olmaz..şimdiyse çok kotu diş ağrısı cekiyorum..yirmilk dış..acile gittim bisey de yapmadılAr..bundN önce ikizlerimi kaybettim..oyuzden biraz da korkum var..Rabbim kimseye yaşanmasın insallh

Günaydın kızlar selam bende yeniyim aranızda
28temmuz transfer tarihim tek embriyo
Tahmini doğum inş 18 nisan 2019
HenüZ kese ve kalp atışı için gitmedik doktra memlekte tatile geldik hemen öğrenir öğrenmez ama perşembe gidicez inş duramıyorum görmeden
Hepimize hayırlı olsun sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin Allahım

Aramızda 3gun var canım.kese için bende bekliyorum erken gidip te vajinal ultrason olsun istemiyorum..ben korkudan hastane dışında biryere gidemiyorum.ne guzel geziyosun

Angelll88 , elif ece 068 ,
Hoşgeldiniz.hamilelikleriniz hayırlı olsun. Ben sizden 2-3 haftacık öndeyim , mide bulantılarım çok kötü yerlerde yuvarlanıyorum inşallah sizde olmaz. Onun dışında bi sıkıntı yok ama bulamtılar beni mafvetti zayıftım iyice çöktüm belim kopacak hiçbşrşey yiyemiyorum

O çok kötü oluyor canim ya..benim de ikizlerde feciydi..henüz yok umarim da olmaz..bulanti için ilaç yazdirabilirsin sorun olacağını düşünmüyorum..tuzlu kraker ye canm belki alir bulantini

Keseyi nezamn gordunuz canm.bu jafta ici gitmek istiyorum da

Ilk kese görünümünü vajinal ulstrasyonla bakiyolar tabi gittginiz merkez nasil bilmiyorum ama özel hastanelerde vajinal☺bana 9. Haftadan sonra karindan bakmaya basladilar gorumceminde tup bebek onun 12. Haftaya kadr vajinal baktilar degisiyor yani doktordan doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…