Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Bilmiyorum umudum yükselmesi, ağlıyorum ama elimden gelen yok. Negatife hazır değilmişim. Kandilin yüzü suyu hürmetine inşallah haftasonuna hayırlı haber alırız. Gün gün gelişme olursa yazar musun lütfen?
Tabi ki yazarım ama ağlama...
Biz bu sürece yeni girdik. Ben de dün çok ağladım ama sonuçta bir süreç icerisindeyiz. Hayırlı sağlıklı olanını istiyoruz.
Benm 1-2 saat önce sırt ağrım başladı. Son 4 adetim de aşırı sırt ağrısı oluyordu. Bugün kasıklarıma da ağrı giriyor. Sanırım adet olma durumu ama ilaç olduğu için gelmiyor gibi düşündüm .

Perşembe hsg, gen testi vs vereceğim. Özelde devam edersem ilaclarda devlet desteği alabiliyor muyum? Feda olsun yavrum gelsin de arabamı satarım. Hiç gözüm yok. Hsg filmini çektirdikten sonra araba kullanabilir miyim. Eşim işten izin alamadı. Bende bu durumu kimse ile paylasamadim. 20 dakikalık yol mesafesi var. Zor bir şey mi hsg
Özelde devam edersen her şey özel olduğu için bindirim uygularlar. Devlete gidersen hiç olmadı cebine çok fazla dokunmuyor. Hsg cektirmedim ben. Doktor Exem kit aldırdı normal muayene eder gibi sıvıyı yolladı baktı. Onunda pek ağrısı olmuyor hafif adet sancısı gibi oldu.

IMG_20240207_101602.jpg
Öğrencim ne yazmış.
Halbuki bebek isteğimden haberi bile yok ❤️

Kızlar merhaba ..

30 Ocak Allah nasip ederse transfer olacağım.
Şu an estrofem ve prolutex iğne kullanıyorum.
Sizlerin durumu nedir ?
Etrafımda bu konu hakkında konusabilecegim kimse yok ..
Benmle aynı yolda ilerleyenlerle iletişim kurmak, tecrübe sahibi olanlardan bilgi almak istedim 🌸
Merhaba, bende 30 ocakta transfer oldum. Test günüm pazartesi insallah pozitif sonuçlar alırız..

Yaaa bence gayett iyi. Değeri 18 olan var. Bir de su an 8.gun henüz ..
Yarın da verirsin artışa bakarsın .
Bak elhamdülillah düşük çıkmadı.
18 ile başlayanlar var
Bilmiyorumki cnm ya 100 üstü falan diyolar 100ün altında olunca düşük oluyomuş galiba

Yaaa bence gayett iyi. Değeri 18 olan var. Bir de su an 8.gun henüz ..
Yarın da verirsin artışa bakarsın .
Bak elhamdülillah düşük çıkmadı.
18 ile başlayanlar var
Senin kaç çıkacak acaba merak ediyorum sen de iyi sabrettin valla kuzu ben senin kadar bekleyemedim

Bilmiyorumki cnm ya 100 üstü falan diyolar 100ün altında olunca düşük oluyomuş galiba
Şimdi netten baktm dün kan verdiğinde henüz 1 haftaydi. 5-50 arası normalmiş. 1 haftalık beta HCG kaç olmalı diye bakmistm. Eda 5.gun testin negatif çıkmıştı. Demek ki yeni yeni oluşuyor bu çok güzel bir şey elhamdülillah..
5.gunden sonra bir daha test yaptn mi :)

Şimdi netten baktm dün kan verdiğinde henüz 1 haftaydi. 5-50 arası normalmiş. 1 haftalık beta HCG kaç olmalı diye bakmistm. Eda 5.gun testin negatif çıkmıştı. Demek ki yeni yeni oluşuyor bu çok güzel bir şey elhamdülillah..
5.gunden sonra bir daha test yaptn mi :)
İdrar testi yapmadım negatif çıkar diye korkumdan😞 dün verdim işte sağlık ocağında başka vermedim

X