Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Merhabalar 😊 Allah'a şükür kendimi iyi hissediyorum bugün. Dün evime geldim. Eşim etrafımda dört dönüyor iki gündür maşallah. Özünde çok iyi ama deli damarı tutunca birbirimize girmesek. Dün ben de adet olucam sandım günü gelmişti, ama progesteron kullanınca olmuyormuş içim rahatladı. Karnimda şişlik kasıklarda hafif ağrı var
Çok sevindm 🌸🌸
Her karakter çok farklı. Ben de eşimin bir çok huyuna Zoe alışmıştım ama evlilikte sene gectikce alışılıyor. 🌸
Evet ilaçlar olunca adet olunmuyor ben de doktoruma sordum

Ben de bugün test yaptm tam 6.gunum ama ikindi sonrası ve akşam yaptim. Normal kaset testti ve tek çizgi çıktı. 5.gun testinde negatif mi çıkmıştı? 30 Ocak transfer olmuştu değil mi ?
23 ocakta transferim oldu 6. Gün kan verdim 16 çıktı 10. Gün 118 bugünde 13. Gün 382 çıktı herkeste farklı zamanlarda çıkıyor erkendir senin için belki ondan çıkmamıştır daha

23 ocakta transferim oldu 6. Gün kan verdim 16 çıktı 10. Gün 118 bugünde 13. Gün 382 çıktı herkeste farklı zamanlarda çıkıyor erkendir senin için belki ondan çıkmamıştır daha
Bilmiyorum ki çoğu kişinin çıkmış nasip kan testi verene kadar netleşmiş sayılmaz

Cok gidip gelmek gerekiyoe bu durumda il dışında yaptirmak mantıklı değil demi
Bende 4 saatlik gidiş 4 saat dönüş il dışı düşünüyordum iyi ki vazgeçmişim. Ne gelişir bilemezsiniz transfer olmazsa süreç uzuyor git gel kasımdan beri gidiyorum. İlk zamanlarda haftada 2 3 kez gidiliyor. Şehir içi daha iyi avantajlı.

D
Duygularınızı nasıl kontrol ettiniz? Dört gündür gözümün yaşı dinmedi. Olumlu düşünemiyorum. Bana tutunacak bir dal umut verir misiniz
Özelde bile ne hatalar yaşadım. Devlette zaman harcama amh önemli çünkü. İyi bir tüp bebek Dr bul laboratuvar teknolojisi ve emriyolog da iyi olan güvenilir bir yerde başla hemen. Rahim filmi de çeker Dr un. Devlette ücretli çoğu şey zaten. Zaman kaybetmemen gerek. İnşaallah Allah nasip etsin hepimize. Ağlamak çözüm değil araştır deli gibi koştur çabala. Bizim payımıza böyle olmak varmış.

Merhaba . Ben 34 yaşındayım. Altı aydır evliyim çocuk düşündüğüm için doktora gittim. Daha önce hep korunduk. Ama regl düzensizliği yoktu. Çok düzenliydi. Testlerde fsh18 amh 0.,3 çıktı. Bizi tüp bebeğe yönlendirdiler. Rahim filmi vs istedi ama bunlar özelde çok pahalı. Devlete gitsem karşılar mı? Çok bekletiyor mu
Devlet özele göre tabiki daha uygun olur sizin için. Şimdi benim doktorum rahim filmi için dışardan Exem aldırıp muayene eder gibi baktı. Gittiğin doktorun çalışma şekline bağlı. Hsg işleri falan nasıl oluyo bilmiyorum ama mecbur o rahim filmini cektireceksin ona göre bakiyolar duruma ekstra tedavi gerekiyo mu gerekmiyo mu ne durumda diye. Ayrıca devlette devam edersen tabiki destek aliyosun ilaç desteği tüp bebek destegi

Devlet özele göre tabiki daha uygun olur sizin için. Şimdi benim doktorum rahim filmi için dışardan Exem aldırıp muayene eder gibi baktı. Gittiğin doktorun çalışma şekline bağlı. Hsg işleri falan nasıl oluyo bilmiyorum ama mecbur o rahim filmini cektireceksin ona göre bakiyolar duruma ekstra tedavi gerekiyo mu gerekmiyo mu ne durumda diye. Ayrıca devlette devam edersen tabiki destek aliyosun ilaç desteği tüp bebek destegi
Özelde nasil sıkıntılar yaşadınız?

X