Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Canım test yapınca habet et meraktayım🤲😍
Şimdi kan verdim 14.00 - 15.00 arası sonucun çıkar dedi. Bu arada görmek istediğimiz değer 30 ve üzeri diye de söyledi. hemşire böyle söylediğinde aklıma sen geldin . 7.gunde 48 güzel bir sonuç bu durumda. Çünkü; 9. Günde dahi 30 güzel sayılıyormus.

Bir de bazılarının 8.gun ve sonrasında Lana karıştığını söyledi

Şimdi kan verdim 14.00 - 15.00 arası sonucun çıkar dedi. Bu arada görmek istediğimiz değer 30 ve üzeri diye de söyledi. hemşire böyle söylediğinde aklıma sen geldin . 7.gunde 48 güzel bir sonuç bu durumda. Çünkü; 9. Günde dahi 30 güzel sayılıyormus.

Canım sonucunu bizimle de paylaşır mısın? İnşallah pozitif alacağını umuyorum.

Pozitif olan kişiler yazabilir mi yerleşme kanaması oldu mu oldu ise kaçıncı gün. Göğüslerde hiç hassasiyet yok benim mesela, sizde oldu mu, benim transfer 6.gunum

Cnmsın tşk ederm hadi hayırlısı Allahım güzel sonuçlar nasip etsin

Bu arada kızlar dün gece idrar tahlili yapiyim dedim yine tek çizgi bu idrar tahlili bende pozitif çıkmayacak galiba🙄

X