Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Canım ilk senin topiğin de yazışmıştık çok şükür pozitifi aldım bugün sende uğurlu geldin topiğinde esraamavi esraamavi dileyen herkese nasip olur inşallah .. :KK200::nazar:

Ayyy canımmmm cok sevindimmmn..
Allahim tamamina erdirsin insallah..hepimiz icin..
Okuyan herkese umut olsun hem..ugrastik başardık..:KK36:

Sizin ilk denemeniz mi? Ve sorun kimde acaba özel değilse öğrenebilir miyim ? :)
İlk denememiz olacak bi başlayabilsek:) bende durmadan sorun çıkıyo canım Allah beterinden korusun eşimde sıkıntı yok bende çikolata kisti var prolaktin yüksekliği var bide Demir eksikliği b12 eksikliği bide d vitamini eksikliği çıktı onlar için tedavi görüyorum bi de doğum kontrol hapı kullanıyorum

Canım

ilk denemen mi sorun neydi ve kaç yıllık evlisiniz :) çok sevindim gözün aydın darısı tez vakitte başımıza inşallah <3
Teşekkür ederim hayırlısıyla tamamı gelir inşallah. Sizlere de darısı :KK66: ilk denememdi evet . 4 yıllık evliyiz . Sperm sayısı düşüktü bizde doğal yöntemle olamayacağı söylenmişti

Selam güzel umutlu topik arkadaşlarım. Şimdik 1 2 aya ben de tüp bebişe başlıyorum inşallah. Bu süreç içinde önerecğiniz bişey var mı vitamin olsun beslenme düzeni olsun:dua:

Arkadaşlar bana dua edin dün gece kanamam başladı şimdi durdu hastanede yatıyorum kese hala yerinde duruyor ama dua edin birşey olmasın. E olur :mad:
canım geçmiş olsun korma Allah a emanet ol inşallah sağlıkla hiç bişey olmadan çıkarsın hastaneden:dua::KK200:neden kanaman başladı canım dr ne söyledi

İlk denememiz olacak bi başlayabilsek:) bende durmadan sorun çıkıyo canım Allah beterinden korusun eşimde sıkıntı yok bende çikolata kisti var prolaktin yüksekliği var bide Demir eksikliği b12 eksikliği bide d vitamini eksikliği çıktı onlar için tedavi görüyorum bi de doğum kontrol hapı kullanıyorum
İniallah olumlu sonuçlar alırsınız. Bize de umut olursunuz

X