Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Amin amin ins. Tr de degilim .yaptığım yerde braz acı oldu sonra bi kaç dk ya bitti dediler tekerlekli sandalyeye koydular sonra oda ya götürdüler sonra bi Yarm saat dnlend. Eve geldm . Normal mi Tr de böyle mk
idrara sıkışık gitmek gerekiyor o biraz kasiklarda ağrı yaptı, sedyeyle getirdiler 1 saat dinlendim. 1 hafta rapor verdiler evde sakin takilicagım

Canım ben 6 hafta 3 günlük olunca gitcem doktora kısmet olursa şuan 5+3 günlük sen kaç haftalık duydun kalp atışını canım

Canım biz doktorun bi isi çıktığı için erken gitmek zorunda kaldik..
Normalde 6+2 deydi randevum yani dündü..
Ama 5 +5 deyken salı günü gittik..bu cuma tekrar gideceğiz..o zamanda 7+1 oluyor tam..

Ben adet olsam hemen yarın gideceğim ilk iğneler için bakalım nasip sen böyle haber ver randevu günlerini belki aynı güne denk geldiğimiz olur :) adetin 2. gününden sonra kaç kere gittin kontrole

Ben adet olsam hemen yarın gideceğim ilk iğneler için bakalım nasip sen böyle haber ver randevu günlerini belki aynı güne denk geldiğimiz olur :) adetin 2. gününden sonra kaç kere gittin kontrole
Tamam canım haber veririm Ben adetin 2.günü (7agusto)3.günü (8.agustos)ve adet bitti 12 Ağustos da tekrar gittim ve şimdi pazartesi 14 Ağustos da tekrar çağırdı ne çok gitmişim yahu buraya yazarken anladım

Bende opu geliştiği için transferim ertelenmişti donduruldu fakat dondurma parası alınmadı iki paket saklandı çok şükür diğerine gerek kalmadı. Özellikle yumurta sayısı fazla olduğunda opu oluyor benim tedavi haziran da oldu ama kısmet ağustos da transfer yapıldı

kafana takma canim o tutunacak olduktan sonra her sekilde tutuyor, tutmayacaksa da 12 gün yatsan da tutmuyor, bizim icin bebiş sağlikli olsun, hayirlisi olsun
Beni yarım saat yatırdılar sonra yola çıkabilirsin dediler canım yatma kendini zorlama dediler bende öyle dinlene dinlene ufak tefek işler yaptım çok şükür sonuç pozitif sıra sende inşallah

Merak etme cnm bende gecikmiştim ve doktora sormuştum hiç korkma ilacın etkisi 24 saat sürüyor bir kaç saatten birşey olmaz demişti

Gerçekten elinde değil insanın korkuluyor benimde yarın adet günüm ağrımayan karnımı psikolojik olarak ağrıtmaya basladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…