Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

:oops::oops:
Allah razı olsun canım inşallah hepimiz için dua ediyorum. 2 kutu halinde donduruldu her kutu 600 TL.
Bende eğer
Nasıl yanlış kullanmışsın canım Doğum kontrol hapını ?? Adetin 3. günü başlattı beni 21 gün aynı saatlerde içtim bitti 3 gün oldu henüz olmadım adet bekliyorum bakalım sorma o prolaktin benim de tavan yapmıştı 145 çıktığı için beyin emarı çektirdim temiz çıktı sonucu sonra hiç ilaç kullanmadan yine yaptık bu sefer 16 çıktı Suat hoca bile ben meslek hayatımda ilk defa böyle şey görüyorum dedi bakalım yine ilaç kullanmadım ona da bakacakt tekrardan herşey normal çıkarsa kan tahlilinde öyle başlanacak iğnelere
Hata bende oldu canım unuttum içmeyi saatinide kaçırdım :oops:suat hoca aferin dedi zaten :KK70:benim prolaktinimde 94 olmuştu dostinex diye bir ilaç vermişti ilk dr um ondan sonra 6 ya düştü çok şükür seninde epey ilginç olmuş ama düşmüş ne güzel bu süt hormonu (prolaktin) kafasına göre takılan bi hormon sanırım :confused:bana iğnelere başlamak için epey bi gözetim altında tuttu ben ilk olarak Mayıs'ta gittim 29 Temmuz da başladı Suat hocam çok tedbirli :KK9:

Tatlım ben sordum onu Suat hocaya :) ben taze tercih ediyorum o aşamaya gelince yine konuşur değerlendirme yaparız dedi ücreti 1750 dedi
Ayy sen bitanesin çok iyi olmuş sorduğun :KK28:ama pahalıymış baya:KK57: tabi özel hastane olduğu için neyse bakalım bende bi şansımı denerim :21:teşekkür ederim :KK36:

:oops::oops:
Bende eğer
Hata bende oldu canım unuttum içmeyi saatinide kaçırdım :oops:suat hoca aferin dedi zaten :KK70:benim prolaktinimde 94 olmuştu dostinex diye bir ilaç vermişti ilk dr um ondan sonra 6 ya düştü çok şükür seninde epey ilginç olmuş ama düşmüş ne güzel bu süt hormonu (prolaktin) kafasına göre takılan bi hormon sanırım :confused:bana iğnelere başlamak için epey bi gözetim altında tuttu ben ilk olarak Mayıs'ta gittim 29 Temmuz da başladı Suat hocam çok tedbirli :KK9:
Ya ben önce pembe maviyle görüştüm ve nedendir bilinmez ordan kaçıp gitmek istedim eşim de yanımdaydı ama Suat hocayla görüşünce işte bu dedim o da nedensiz içim ısındı birden niye böyle oldu bilmiyorum güven ve his çok önemli inşallah hislerimde yanılmıyorumdur evet dondurma işlemi pahalı ama bir de tutmama ihtimaline karşı şöyle düşünüyorum tekrar iğne kullanmıyorsun bi dünya hormon yüklemiyorsun opu olmuyorsun işin maddi kısmı da var yani bütün bu işlemlerin ücreti düşecek sadece transfer işlemi ödenecek o yüzden eğer kaliteli ve fazla yumurtam olursa düşünebilirim yani kısmet nasippp o aşamaya gelebilelim yeter ki önce seninle aramızda on gün kadar fark olacak biz de başlarsak bu ay ve belki orda da karşılaşırız belli mi olur :)

Ya ben önce pembe maviyle görüştüm ve nedendir bilinmez ordan kaçıp gitmek istedim eşim de yanımdaydı ama Suat hocayla görüşünce işte bu dedim o da nedensiz içim ısındı birden niye böyle oldu bilmiyorum güven ve his çok önemli inşallah hislerimde yanılmıyorumdur evet dondurma işlemi pahalı ama bir de tutmama ihtimaline karşı şöyle düşünüyorum tekrar iğne kullanmıyorsun bi dünya hormon yüklemiyorsun opu olmuyorsun işin maddi kısmı da var yani bütün bu işlemlerin ücreti düşecek sadece transfer işlemi ödenecek o yüzden eğer kaliteli ve fazla yumurtam olursa düşünebilirim yani kısmet nasippp o aşamaya gelebilelim yeter ki önce seninle aramızda on gün kadar fark olacak biz de başlarsak bu ay ve belki orda da karşılaşırız belli mi olur :)
günaydın canım :KK54:bu tüp bebek işi 1.denemem inşallah sonunda sevindirici haberler alırım ve seninde suat hocadan mutlu sonucu alacağına inanıyorum :KK200:ben burdaki arkadaşlardan okuyarak ne nasıldır diye bilgi aldım hepside sağolsun içinden gelerek çok güzel anlatmışlar :super:dondurma işlemi dediğin gibi çok mantıklı hem kaliteli yumurtan birdaha oluşmazsa diye düşünerek yapmak hemde o kadar iğne zahmeti falan tekrar olmayacak.Pembe maviyi banada dediler ama hiç gitmedim ama seninle suat hocamon o bebekli bekleme odasında :emir_bebek:karşılaşmak ne güzel bi süpriz olurdu:KK71:pazartesi saat 9 da randevum var haberin olsun :KK25:musmutlu pazarlar:spor:

Kızlar menogon iğnemi her gün sabah 8:30 gibi yaptırıyordum ama bugün şimdi (saat:KK12:00)yaptırmak zorunda kaldım:mad::mad::mad: sadece bugün oldu saat farkı,bilen varmı böyle geç vurulduğunda yine etkisi devam edermi bir sorun olmaz inşallah :KK67:

X