Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kizlarrrrrr
Simdi benim bugun yumurtalarim toplandi.dr a dollendigimi yarin bgi verirmisiniz dedim.biz ertesi gun bilgi vermiyoruz.cuma sizi transfer icin arayacaklar ctesi konusacagiz dedi.simdi bu normal mi?

Arkadaşlar biri bana transfer işlemini anlatsın yaa anestezi yok ya o yüzden normal muayene gibi mi yoksa acı oluyor mu alet falan takılırken

Merhaba, ben de bugün opu oldum benden de 5 yumurta toplandı 3 tanesi işleme konacak transferimizde aynı gün olacak sanırım hakkımızda hayırlısı.
Bana kac yumurta isleme konacak bisey demedi cuma sizi aralar ctesi transfer yaparız bi aksilik olmazsa dedi.
Insallah benislerimiz dollenir bize tutunurlar

Bana kac yumurta isleme konacak bisey demedi cuma sizi aralar ctesi transfer yaparız bi aksilik olmazsa dedi.
Insallah benislerimiz dollenir bize tutunurlar
İnşallah kaliteli embriyolarımız olur, bizi embriyolog bilgilendirdi yarın da arayıp gelişimleri hakkında bilgi veririm dedi yani normalde aramaları lazım sen hangi merkezde yaptırıyorsun

Ayyy nasıl sevindim anlatamam Rabbim hayırlısıyla kucağına aldığın günü gösterdin canım benim hepimize umut oldun değerin de yüksek maşallah iki tane konmuştu ya belki de ikizdir :) hadi inşallah ilk denemendi dimi canım ben de umutluyum ama çikolata kisti biraz umudumu kırıyor enerjinden bana da ver

Canım ben normal muayne de bile kendimi kastığım için doktorum transferi anestezili yapacak .Yarın transferim inşallah Rabbim nasip eder
Arkadaşlar biri bana transfer işlemini anlatsın yaa anestezi yok ya o yüzden normal muayene gibi mi yoksa acı oluyor mu alet falan takılırken

Transfer işlemi çok basit normal muayene gibi.
Karından ultrasonla bakıyorlar bir siviyla orayı dezenfekte ediyorlar incecik bir plastik kataterle embriyoyu rahme yerlestiriyorlar bu kadarcik 5 dakika filan sürüyor

Kızlar tekrar merhabaaaa..
Topiğin ilk sayfasındaki uzuuuunnnn yazının alt kısmına ayrıntıları da ekledim..ilk girenlere de faydalı olabilsin diye..
İyi dileklerde bulunan herkese çok teşekkür ediyorum..
Dilerim herkese şans getirir bu topik..
Hepiniz için dua ediyorum, Allah'ım gönlünüzdekini hayırlı kılıp ömrünüze nasip etsin inşallahh..

Ne güzel yazmışsın eline sağlık
Konuyu iyi ki açmışsın böyle güzel bir haberle de güzel haberlerin önünü açmış olursun inşallah
Sağlıklı huzurlu bir hamilelik olsun inşallah gelişmeleri bekliyoruz

Nekadar güzel anlatmışsın bu süreci Teşekkürler ve Mutluluğunuz daim olsun bebişinizi sağlıkla kucağınıza alıp analı babalı büyütün inşallah.Benim yumurtalarım bugün toplandı dua edigor ve heyecan ile bekliyorum Rabbim hepimize ve isteyen herkese bu mutluluğu tattırsın inşalla

Yumurtalarım bugün toplandı yarın telefon açıp yumurtaların durumunu bildireceklermiş transfer Cumartesi yada pzt olacak sanırım.Allahım hayırlısını versin inşallah. Allah hepimize müjdeli haberlerimizi paylaşmayı nasip etsin.

Topiğinde yazışmış sohbet etmiştik esra mutlu haberi aldığına çok sevindim hayırlı olsun sağlıkla kolaylıkla gelsin bebişin bizlere de dua et olur mu

Topiğinde yazışmış sohbet etmiştik esra mutlu haberi aldığına çok sevindim hayırlı olsun sağlıkla kolaylıkla gelsin bebişin bizlere de dua et olur mu

Cok cok tesekkur ederimmm canimm..
Valla her aklima bebis geldiginde Allahim topikteki kızları unutma diyorum : )
İnsallah hepiniz iyi haberler yazın burdan göbisli resimler paylaşalım..

Kizlar gunaydinnnn
Sabah dayanamadim aradim hastaneyi. Dün 5 yumurya toplanmıştı bugun 5 embryonuz var dediler bu iyi mi bilemedim? Ctesu Transfer gunu kalitelerini ve kac tane koyacagimizi konuşup karar verecegiz dedi yani 5 toplanmis 5 i de dollenmis mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…