Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Teşekkür ederim canımMigren var zaten bende ondan korktum biraz.Bir de kızlar sizde rahim dinlendirme yöntemi kullanılacak mı? Ben İstanbul dayım.Doktorum her şey yolunda giderse bu yöntemi deneyecekmiş.

Bende olmadi canm öyle bise..
Ilk denememizdi bu zaten yumurtalar toplandi 3 gun sonra yerlestirme oldu..
Tuttu çok sukur..
Doktorun en iyisini bilir canim..bu tamamen kisiye gore degisiyor..icini ferah tut doktoruna guven..

Teşekkür ederim canımMigren var zaten bende ondan korktum biraz.Bir de kızlar sizde rahim dinlendirme yöntemi kullanılacak mı? Ben İstanbul dayım.Doktorum her şey yolunda giderse bu yöntemi deneyecekmiş.
Benim rahim dinlendirme ile yerleştirilecek bebeklerim canım

Bende olmadi canm öyle bise..
Ilk denememizdi bu zaten yumurtalar toplandi 3 gun sonra yerlestirme oldu..
Tuttu çok sukur..
Doktorun en iyisini bilir canim..bu tamamen kisiye gore degisiyor..icini ferah tut doktoruna guven..
Benim de ilk denemem yasim 38 amh 1.25 ama bende de rahim dinlendirme yapmadi.3 gun yani yarin transfer yapacakmis.belki rahim normalse ve islem gormedoyse ondandir cnm

Benim de ilk denemem yasim 38 amh 1.25 ama bende de rahim dinlendirme yapmadi.3 gun yani yarin transfer yapacakmis.belki rahim normalse ve islem gormedoyse ondandir cnm
Rahim normalse dinlendirme yapılmıyor muymuş canım?Bende hiç işlem yok.Sorun yok ama.Şansı artırıyor dinlenirse felan dedi.Benim de ilk denemem bu arada.Daha önce aşılam felan bir şey olmadı.

Rahim normalse dinlendirme yapılmıyor muymuş canım?Bende hiç işlem yok.Sorun yok ama.Şansı artırıyor dinlenirse felan dedi.Benim de ilk denemem bu arada.Daha önce aşılam felan bir şey olmadı.
Rabbim yuzumuze gulsun insallah.venimde yarim transfer var dedi bekliyorum

Merhaba hepinize daha önce defalarca bu siteden bilgi almama ve konuları okumama rağmen bu başlığı okuyana kadar üye olmamıştım 7 yıllık evliyim 2 aşılama denedim 2 sene önce olmadı. 29 Haziranda tüp bebeğe başladık hayırlısıyla inşallah. 11 Temmuz da hem opu hem histereskopi ile poliplerim alındı şimdi dinleniyorum eylülde transfer hayırlısıyla. Allahım hepimizin yardımcısı olsun gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eylesin inşallah çok zor süreçlerden geçiyoruz.

İnşşallah hayırlısı ile bebeğini kucağına almak da nasip olur canım.Poliplerim demişsin kaç tane vardı ve boyutları nasıldı?Bende de var aama şimdilik almaya gerek yok dedi doktor.Bir tane var bende 2mm gibi

Bir de kızlar size bir şey soracağım bu yumurtlama döneminde neler hissettiniz şu an bende yumurtlama var mı diye çok merak ediyorum.Sol kasığımda devamlı bir pıtırdama var devamlı pıt pıt size de böyle olmuş muydu yumurtlama döneminde neler hissettiniz?

Canim benim yumurta aki kivaminda akintim oluyodu boyle sumuksu uzayan bisey mesela bende hic agri olmadu

Canım sende neden rahim dinlendirmeye karar verildi.Ben daha o aşamaya gelmedim ama kafamı karıştıran bir konu oldu.
Canım ben pko luyum ve doktorum rahim şimdi müsait değil dedi ve güzel birşey söyledi. Rahim senin misafir odan ve dağınık, misafirin gelse de rahat edip durmaz dedi. Işte bu yüzden dinlendirme yaptı. Allah nasip ederse ağustos ayındaki adetimde transfer edilecek. 4 tane dondurulmusum var. 2 ser 2 ser transfer edilecek canım

Hayirli olsun te

Hayirli olsun tedavin canim..umarim her sey yolunda gider kavusursun bebisine..
Bende 29 haziranda tedaviye basladim..cok şükür pozitifi gordük..darisi hepinize insallah..

İnşallah hayırlısıyla isteyen herkese nasip olur. 2 tane 5-6 milim polip vardı bi de küçük bir kısımda düzensizlik vardı onlar temizlendi. Kesin gerekli değildi ama Tutunmayı engelleyebilir diye alındı.

Hayirli olsun te

Hayirli olsun tedavin canim..umarim her sey yolunda gider kavusursun bebisine..
Bende 29 haziranda tedaviye basladim..cok şükür pozitifi gordük..darisi hepinize insallah..
Allah razı olsun inşallah bize de nasip olur hayırlı haberler. Senin adına çok sevindim Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Kizlaaarrr bugün 2. Kez kan verdim..
Değer 826 olmuş..
Bi daha kan vermeye gerek yok dedi doktor..
Artik 15 gün sonra kese ve kalp atışı için görüşelim dedi..
Artık yine bekliyoruzzzz..

Sizi de tüm gebeleri de tebrik ederim.
Allahım herkesin gönlüne göre versin inşallah.
Çok çok yakın bir arkadaşım bu tüp bebek sürecine girmek üzere.
Bilgi sahibi olmak için takip etmeye başladım,güzel haberlerinizi okuyunca dayanamayıp araya girdim,kusura bakmayın.

Hıc olurmuuuu girin tabe arayaaa..
Arkadasiniza iletin hic korkmasin..oluo gidiyor hayirlisiyla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…