Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kizlar gunaydinnnn
Sabah dayanamadim aradim hastaneyi. Dün 5 yumurya toplanmıştı bugun 5 embryonuz var dediler bu iyi mi bilemedim? Ctesu Transfer gunu kalitelerini ve kac tane koyacagimizi konuşup karar verecegiz dedi yani 5 toplanmis 5 i de dollenmis mi
Tebrikler canım evet 5'ı de döllenmiş demek ki maşallah. Simdi gelişimlerine göre karar verecek embriyolog hadi hayırlısı inşallah

izmirde nerde tedavi oluyorsun doktorun kim? bu arada sonucuna kaç gün kaldı? Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah
Ege üniversitesinde yaptırdık. Orada doktor seçmedik ama yumurta toplamayı da transferi de Ayşin Hanım yaptı çok şeker eli hafif bir doktor. Ayın 2'sinde kan vercem ama 1'inde evde idrar testi yapayım diyorum

Ege üniversitesinde yaptırdık. Orada doktor seçmedik ama yumurta toplamayı da transferi de Ayşin Hanım yaptı çok şeker eli hafif bir doktor. Ayın 2'sinde kan vercem ama 1'inde evde idrar testi yapayım diyorum
Hayırlısı olsun Cnm inşallah buradan Güzel haberlerini yazarsın.Herkes den Güzel haberler alırız inşallah.Benim Transferim Pazartesi olacakmış nasipse

Cevap için teşekkürler arkadaşlar.Burada yeniyim ondan dolayı nasıl cevap yazılır felan yeni öğreniyorum.Bu dönemi geçirenlere sormak istiyorum.Şu an ben iğneleri felan kullanıyorum.Daha 3.günüm ilaçlarda.Yalnız başımın sağ tarafına bıçak saplanır gibi bir ağrı giriyor arada.Uzun sürmüyor ama rahatsız ediyor.Sizde de yaşayan var mı?

Cevap için teşekkürler arkadaşlar.Burada yeniyim ondan dolayı nasıl cevap yazılır felan yeni öğreniyorum.Bu dönemi geçirenlere sormak istiyorum.Şu an ben iğneleri felan kullanıyorum.Daha 3.günüm ilaçlarda.Yalnız başımın sağ tarafına bıçak saplanır gibi bir ağrı giriyor arada.Uzun sürmüyor ama rahatsız ediyor.Sizde de yaşayan var mı?
Ben yumurta uyarıcı ignelerde herhangi bir yan etki yaşamadım.her bunye farklidi cnm

Canim ben bas agrisi yasadim..
Hatta baya korktum ben bu igneleri kaldiramicam galiba diye ama bi kac gunr gecer panikleme..

Canim ben bas agrisi yasadim..
Hatta baya korktum ben bu igneleri kaldiramicam galiba diye ama bi kac gunr gecer panikleme..
Teşekkür ederim canımMigren var zaten bende ondan korktum biraz.Bir de kızlar sizde rahim dinlendirme yöntemi kullanılacak mı? Ben İstanbul dayım.Doktorum her şey yolunda giderse bu yöntemi deneyecekmiş.

X