Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Gel canımmm..sende aramıza gelll..
Sakın korkutma kendini ben cok paniktim bak mutlu sona yaklastik bileee...hayirlisi olsun .. : l

Kizlar bne persembe gunu 11 de hsg cektirdim cumartesi dayanamadim 14 gibi denize girdim 1 saat kalmisim enfeksiyon olmaz degilmi esim beni korkuttu
deniz tuzlu sudur mikrobu oldurur derler havuza gore lakin yine de bu surecte cok dikkatvetmemiz ve nefsimize sahip cikmamiz en hayirlisi olacak sanirim tatlim sonrasinda uzulmemek icin

Bugün 5. Gün ilk kontrolüm vardı kızlar moralim çok bozuk.ilk gittiğimde adetin 3. Günü 8 folikül vardı, bugün 4 yumurta gözüktü sadece. Birisi 12,5 diğerleri 10,5 mm .inanmıyorum. Ve orada ağladığım için doktor beni kliniğin psikiyatristiyle görüştürecek

Canım neden üzüyorsun kendiniii..4 yumurta kötü değil ki, inan sayı hiç önemli değil..tek yumurta bile olsa sağlıklı olsun yeter.. bak sen kendini strese sokarsan kalan yumurtalarda etkilenir, relax olmalısın..
Psikyatristle görüşmekde bence çok iyi olabilir.. uzan rahatla..

Bu durumda benden en fazla 4 yumurta toplanır değil mi en iyi ihtimalle

Bu durumda benden en fazla 4 yumurta toplanır değil mi en iyi ihtimalle

Canım valla o ayrıntıları hiç bilmiyorum ben hiç sormuyorum doktora bence sende sorma.. düşünme bunları.. zaten kaç tane toplarsa toplasın maksimum 2 tane yerleştiriyorlar, o yüzden başarı oranın %200 şuan öyle düşün..
cidden senin enerjin çok önemli..

Antibiyotik de kullandığınıza göre hiç bişi olmaz inşallah .. bende hsg çekildikten iki gün sonra havuza girmiştim bi sorun olmadı çok şükür
Degilmi bencede sorun olmaz bu arada ben 2 yil once cektirdim kapali dediler ama bu sefer cektirdim acik cikti tupler oysaki transfer asamasindayim

Degilmi bencede sorun olmaz bu arada ben 2 yil once cektirdim kapali dediler ama bu sefer cektirdim acik cikti tupler oysaki transfer asamasindayim
film de sıkıntı olmaması ne güzel .. kafana takma. Bende tedavi öncesi kontrol için çekindim haziran ayında sorunsuz çıktı şükür .. şimdi gün bekliyorum işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…