Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

canım kalbindeki problem neydi

Kızlar benim için dua edebilir misiniz lütfen? Yarın opu var sabah 8 de çok korkuyorum. Kaç dk sürer ayılmam zor olur mu felan filan işte bir dünya sorular var beynimde opu sonrası kanama olur mu ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Eşimle beraber gideceğiz. Kimseyi cagirmayacam çünkü daha fazla heyecan yaparım. nolur benle tecrübelerinizi paylaşırmısınız?

Allahım isteyen herkesi sevindirsin.hayat bana 35.yas günümde en anlamlı hediyeyi gönderdi.pozitif çıktı.inşallah sağ salim kucağıma da alırım.tek tavsiyem Dr.lara güvenin.pozitif olmaya çalışın rakamlara takılmayın.çok ayrıntı sormayın.sorgulamayın.bol bol dua edin.buradaki tüm bu yola baş koymuş arkadaşlarım.hepiniz dualarımdasiniz.bilin istedim.

Ben kurtaj ve rahim filminde anestezi aldim. Opu cumartesiye kismetse. Doktorla muhabbet ederken birden daliveriyorsun. Hersey olup bitiyor. Yatağında uyaniyorsun. Birazcik agrin olabilir. Agri kesici alirsin dayanamazsan

Tebrik ederim. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Canımmmmm İnan heyecanla yazmanı bekliyordum çok sevindim . Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah.bizlere de dua et canım.doğum günün kutlu olsun ...

gözünüz aydın canım rabbim sağlıkla kucağına alıp büyütmeyide nasip etsin inşaallah darısı tüm isteyenlerin yani bize :)

Rabbim sağ salim kucağına almanı nasip etsin. Tebrik ederim canım... yeni yaşın evladinla uğurlu geçsin inşallah.. .. nice güzel senelere...

Allahımmm yaşasın yaşasınnn..
Canim cok sevindim..topiğimin ilk testi pozitif..cok tebrik ediyorummm..yeni yaşını kutluyorum..
Sağ salim kavuşun inşallah bebişinlee..
Darısı hepimize inşallahhh..

Canimmm bol şanslar yarin icin..ertesi sabahta ben arkandan geliyorum..
Nolur kendini rahatlat pozitif ol..iyi haberler alacağız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…