Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

merhaba kizlar.. ben de 22,06,2017 de 2.ci tranaferimi yaptirdim.. 5.gun embiryosu koydu tek embiryo koydu kalbimde problem var diye.. 02.07.2017 de kan testi yaptirdim 533,1 cikti ,48 saat icerisinde ikiye katlanacak degerler bunun icin bi test daha lazim dedi yasadigim yerdeki dr , biz de bunun ustune 04,07,2017 de bir daha yaptirdik kan testini ve 1200kusur cikti sonuc , ben kocaeli gebze de yasiyorum doktorum uskudar acibadem de prof.tayfun bagis ve cok memnunum sonucu arayip hemsirelere bildirdim ve 10 gun sonra icin gel keseyi gormek icin dediler yani bu cuna 14,07,2017 de gidicez insallah hayirlisiyla keseyi goruruz.. allahim isteyen herkeze nasip etsin ve kimsenin kucagini bos birakmasin kimseyi evladiyla sinamasin ve hayirlisini versin .. bu surecte tek soylicem sey oncelikle moral ve stressiz bir ortam daha sonrasinda da bol proteinli beslenmek..
ben ilkinde yatmistim hatta arabanin arkasinda yatarak gelmistim tranaferden sinra evde bol yattim fkt yanimda kimse yoktu moralim de bozuktu esimle kavga etmistim fln tutmadi
ikincisinde yani bunda o kadar heyecanli ve pizitiftim ki cok degisikti ve kayinvalidem geldi iki gunde bir yemek yapip gitti cunku esim evdeydi bayrama denk gelmisti , hergun bir dilim ananas ve bi kase kabak cekirdegi yedim ve lirmizi et agarlikli beslendim , et suyuna corba et vs.yumurta ama tabi bunun yaninda sebzeyle de dengelemeye calistim cunku wc de ikinmamaniz lazim , 3 gun dikkat ettim.ve sonra evin icinde tuvalete kalktigimda dolastim cok hareketsiz olmak da iyi degil cunku rahme de kan gitmesi lazim ve cok dusunmemeye calistim.beni ne mutlu edicekse onu yaptim , sigara kullaniyodum ve onu biraktim sadece cok cnm.istediginde ictim o kadar
canım kalbindeki problem neydi

Kızlar benim için dua edebilir misiniz lütfen? Yarın opu var sabah 8 de :dua: çok korkuyorum. Kaç dk sürer ayılmam zor olur mu felan filan işte bir dünya sorular var beynimde :olamaz: opu sonrası kanama olur mu ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Eşimle beraber gideceğiz. Kimseyi cagirmayacam çünkü daha fazla heyecan yaparım. :halay: nolur benle tecrübelerinizi paylaşırmısınız?:oops:

Allahım isteyen herkesi sevindirsin.hayat bana 35.yas günümde en anlamlı hediyeyi gönderdi.pozitif çıktı.inşallah sağ salim kucağıma da alırım.tek tavsiyem Dr.lara güvenin.pozitif olmaya çalışın rakamlara takılmayın.çok ayrıntı sormayın.sorgulamayın.bol bol dua edin.buradaki tüm bu yola baş koymuş arkadaşlarım.hepiniz dualarımdasiniz.bilin istedim.

Kızlar benim için dua edebilir misiniz lütfen? Yarın opu var sabah 8 de :dua: çok korkuyorum. Kaç dk sürer ayılmam zor olur mu felan filan işte bir dünya sorular var beynimde :olamaz: opu sonrası kanama olur mu ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Eşimle beraber gideceğiz. Kimseyi cagirmayacam çünkü daha fazla heyecan yaparım. :halay: nolur benle tecrübelerinizi paylaşırmısınız?:oops:

Ben kurtaj ve rahim filminde anestezi aldim. Opu cumartesiye kismetse. Doktorla muhabbet ederken birden daliveriyorsun. Hersey olup bitiyor. Yatağında uyaniyorsun. Birazcik agrin olabilir. Agri kesici alirsin dayanamazsan

Allahım isteyen herkesi sevindirsin.hayat bana 35.yas günümde en anlamlı hediyeyi gönderdi.pozitif çıktı.inşallah sağ salim kucağıma da alırım.tek tavsiyem Dr.lara güvenin.pozitif olmaya çalışın rakamlara takılmayın.çok ayrıntı sormayın.sorgulamayın.bol bol dua edin.buradaki tüm bu yola baş koymuş arkadaşlarım.hepiniz dualarımdasiniz.bilin istedim.

Tebrik ederim. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Canımmmmm İnan heyecanla yazmanı bekliyordum çok sevindim . Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah.bizlere de dua et canım.doğum günün kutlu olsun ...

gözünüz aydın canım rabbim sağlıkla kucağına alıp büyütmeyide nasip etsin inşaallah darısı tüm isteyenlerin yani bize :)

Rabbim sağ salim kucağına almanı nasip etsin. Tebrik ederim canım... yeni yaşın evladinla uğurlu geçsin inşallah.. .. nice güzel senelere...

Allahımmm yaşasın yaşasınnn..
Canim cok sevindim..topiğimin ilk testi pozitif..cok tebrik ediyorummm..yeni yaşını kutluyorum..
Sağ salim kavuşun inşallah bebişinlee..
Darısı hepimize inşallahhh.. :KK49:

Canimmm bol şanslar yarin icin..ertesi sabahta ben arkandan geliyorum..
Nolur kendini rahatlat pozitif ol..iyi haberler alacağız.. :dua:

X