Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kızlaaaaarrrrr benimde yarın Opu var.. ağrı mı.. yaaa korkmaya başladım bende fenaa..heycanda var.. : )
Nasıl sabahı edicem acabaaaa..
Çok heyecanlı değil mi? Yarın benim 3. Opu olacak . Diğerlerinde çok kolay atlatmıstım, umarımm bunda da çabuk atlatırım. İnşallah senin de kolayca gelir geçer canımm

Kızlar ben de bugün transferimi oldum. İki kuzucuk koydular bakalım. İnşallah güzel pozitif sonuçlar alırız hepimiz
hadi insallah hayirli haberlerini bekliyoruz..
hergun bi kade kabak cekirdegi ve 1dilim ananas ye istersen ben ole yaptim 4 gun sonra banyo yaptim ama esim yikafi kolumu kaldirmak istemedim saclarimi fln esim yikadi.. 4 gunden sonra evin icinde gezmeye basladim rahme de kan gitmesi lazim ama herseyden once seni ne mutlu edicekse pnu yap kitap oku muzik dinle vs.. bol protein bir de :)) yaninda biri kalicak mi cnm ?

yanimizda birinin kalmasina gerek olacak mi simdiden ayarlamaya calisayim eger oyleyse. Yoksa normal hayatimiza devam edecek miyiz?

Çok faydalı şeyler yazmışsın canım benim teşekkürler yatıyorum yiyorum içiyorum çok keyifli :) yanımda kalanlar var canım çok şükür

yanimizda birinin kalmasina gerek olacak mi simdiden ayarlamaya calisayim eger oyleyse. Yoksa normal hayatimiza devam edecek miyiz?
Canım ilk bikaç gün yanında biri kalsın bence. Elbette normal hayatımıza devam edicez ama dikkat ederek tabi fazla yorulmadan. Ama ilk gün yatmam gerektiğini söylediler bana

Ben tedaviye devam etmeyeceğim kızlar .malum doktorlar bizi ne kadar düşünebilir ki. BiZ sorunu eşimde sanarak bu yola girmiştik fakat ben kendi durumumun bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum . Doktorlar söylememişti .eşimin durumuyla da birleşince şansımızın olması için bize çok sayıda en azından normal sayıda yumurta gerekiyordu maalesef o da olmadı . Sizlere bol şans diliyorum kızlar allaha emanet olun

canim oncelikle geis olsun ve rabbim hayirlara vesile etsin
nerde yumurta toplama islemi oldu ??
ben hic agri sizi hissetmedim inan dr ve hastane cok onemli
Üniversite hastanesinde oldu tatlım. Ben pko luyum bu nedenle yumurtam fazlaydı ayrıca sigara kullaniyorum ve anestezi sigara kullananlarda çok büyük sorun.ben ameliyathaneyi birbirine katmışım hiç haberim yok. Bütün ekibi üzmüşüm sanırım . Çok utandım yaptıklarımdan azcigini anlattılar.

canım bildiğim kadarıyla alınan yumurta sayısı çoğaldıkça ağrıda çoğalıyor sanırım bence stres yapma ağrı kesici alabilirsin dedilerse al acı çekme

neden pes ettin ne olduki bir yumurta ile hamile kalan var

ay ne güzel bilgiler vermişsiniz teşekkür ederim

problem nedir Allahtan umut kesilmez pes etmeyin umarim hersey yoluna girer sizin icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…