Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diyelim.ki kocam evli bir adam olmasaydı böyle bir mesaj yazan elbet sapık da olabilir, ama aklı uçuk kaçık romantik ruhlu bir çapkın da olabilir. Kadın kibarca reddedebilir. Bana da gelip flörtöz yaklaşan erkekler olabiliyor. Kırıcı olmadan laf arasında eşimden falan bahsediyorum, yüzüğumle oynuyorum, anlayıp gidiyorlar. Yani eşim nasıl bir baskı yapabilir ki kadın zaten hasarinizi karsilayim demiş ne baskı yapacak da kadın kahve içmeyi kabul edecek? O da herhalde hoşlandı eşimden ya da etkilendi mesajından falan.

Kocanızın ilk kazası mı, yani kadının biriyle çarpıştı diye dostluk kurmak ne alaka? Trafiğe çıkıyorsanız kaza ihtimali hep var zaten. Kadın hoşlanmış da mı telefonu vermiş orasını bilemem, belki de sadece masraf yapmamak adına tatlıya bağlansın diye ılımlı davranmıştır. Ama başka ihtimaller de var yani. Baskı yaptı diye bir şey söylemedim ben.

Şaka ?şakadır ya sahte konu herhalde hep Mahmut abi mevzusu olacak degilya buda bu şekil şey geçiyor milletle herhalde

Biliyorum başkalari dedi onu onlaraydi lafım. Kocamın ilk kazası evet. Ondan önce bir kazası var o da 4ay once oldu, maalesef refujdeki demire sürtü arabanın yan tarafını. Onun hasarini da daha yaptirmadik çizildi biraz yan taraf, belki de o yüzden eşim ziyan yok dedi arkadaki çiziklere. O refuje çarptığı kazada ben de vardım arabada ama bir demirlerin yanına gidip oturup da kahve içmedik yani.

Ablaaa ablaaaa adam iki dk ayak üstü kadına bile yalan uydurmak için mesai harcıyor sana onu bile yapmıyor farkında mısın

her şeyden kıskanan biri bende değilim ama eşinizin konuşması, numara alıp mesaj atması filan asla normal değil. ve bende benim vazgeçirmem yüzünden bir şeyi yapmayacaksa yapsın daha iyi diye düşünürüm, beni kendi düşünsün isterim ama bu durum başıma gelse o mesajı bir şekilde attırmazdım ve atmayı düşündüğü için bile yaygarayı koparırdım. içime de otururdu. sosyallik ayrı bir şey arabaya arkadan vuran kadınla kahve içmeyi düşünmesi apayrı bir şey. ben kadına baskı yaptığını filan düşünmüyorum da kadın eşinizin evli olduğunu anlamamıştır ve kahve içmeyi kabul etmiştir yüksek ihtimalle romantik dizilerde olduğu gibi.. çünkü hiçbir kadın böyle bir durumda "arkadaş olup, adamın eşini dinlemeye gitmek için" kahve içmeyi kabul etmez bence, tanımıyor etmiyor sonuçta. hiç arkadaşı olmayan biri bile arkadaş olmak için bu yolu seçmez diye düşünüyorum kaldı ki evli birinin bu yolu seçmesi oldukça saçma

Bosanirim cok net. Hicbir sekilde bu insanla olmaz no go

Kocan henüz vereceği tepkiyi bilmeden kadına “Bu kaza bir tesadüf olamaz, benimle bir kahve içerseniz sevinirim.” demiş. Taciz kısmı burası zaten. Böyle bir dallama bana denk gelse cevabını alırdı ve evet bir kadına bu şekilde yaklaşması dümdüz taciz oluyor. Adam bir gedik bulup sızmaya çalışıyor resmen. Kaza sonucu bile yaklaşımı bu şekildeyse öğrencileriyle muhabbetini düşünemiyorum.

Su zamana kadar iyi başı gözü kirdirmadan gelebilmis kocaniz.Kadin kendini borclu hissettigi icin kabul etti hoslanma falan degil.Hadi bunlari gectim.Su mesaji iyi niyetli bulan size ne demeli bilemedim.Bir arabaya arkadan carpsam ve carptigim adam bana bunu yazsa o bulusmaya esim hayirdir demeye gider.Buyrun okuyun en az 30 40 defa falan belki idrak edebilirsiniz.Kapatmissiniz reseptoru baska aciklamasi yok.

Hiç bir karşılaşmanın tesadüf olduğuna inanmam. Bu kaza bizim tanışmamıza vesile oldu. Benimle kahve içmeyi kabul ederseniz sevinirim

Siz saf mısınız? Yine mi konuyu eksik anlatıyosunuz? Yoksa açık ilişki mi yaşıyorsunuz? Bu üç hikmetten biri çünkü

"Zaten bir erkek yapacaksa yapar" "her koyun kendi bacağından asılır" "herkes kendi namusundan sorumludur" benimkisi.
e yapiyor iste. illa yatakta basmaniz mi lazim yapiyor demek icin. kazada carpistigi bi kadinin numarasini alip tanismak istiyor. yok sayilmak ve gururunuzun hice sayilmasini medenilik mi saniyorsunuz:)

Ohaa adam gözünüzün içine baka baka baska kadınlarla flört ediyor.
Adam gezip tozuyor sizi Bodrum'da evde oturtuyor.
Adami şöyle balkondan aşağı bir silkelemeniz lazım

Ne olursa oksun kocanız olmaya devam edecek ama belli ki

benim eşim birisine böyle bir mesaj atacak doğduğuna pişman ederim onu ve evden gönderirim. Burada kadının hiç bşr suçu yok o bilemez karşısındaki adamın evli olduğunu. Kocanız resmen kadına yürümüş. Bu benim için kabul edilebilir bir şey değil kesinlikle. Siz ise buna o kadar takılmayıp neden benimle baş başa bir şey yapmıyor diyorsunuz. Gerçekten çok ilginç.
Böyle bir mesaj atan adamın bu ilk vukuatı değildir. Bu adam kesin sizi aldatıyor ve siz ona çok güvendiğiniz için , verilen işaretleri anlamadığınız için bunu sizden saklama ihtiyacında bile bulunmuyor

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…