Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dünyadaki en rahat insanlardan biri olabilirim ama eşim böyle bir şey yapsa o mesajı yazdığı telefonu bedeninden operasyonla aldırmak zorunda kalır.
Gerçek sosyallik bu değil. Siz buna nasıl inandınız ki?

Adam açıkça başka bir kadınla flörtleşiyor. Gözünüzün önünde yaptığı için de rahat rahat masum ilan ediyor kendini.
Yok yaptığı şeyin flört olduğunu gerçekten idrak edemiyorsa, sadece arkadaşça davrandığını sanıyorsa bilişsel fonksiyonlarında bir problem olabilir. Hakaret etmek için söylemiyorum bunu, gayet ciddiyim.
İnsan ilişkilerini bu derece temel bir seviyede bile analiz edemiyorsa, yaptığı şeyin normal olduğunu sanıyorsa sosyallik adı altında daha neler yapıyordur kim bilir.

Kocam öğrencilere not vermiyor yani yok notunu kırarım benle kahve içeceksin mi diyor? Bir de kocam arabasıyla çarpan e hasarinizi karşilayim diyen kadına üç çizik için nasıl bir baskı uyguladı sokak ortasında acaba?

Kocişinizi koruduğunuza göre dağılabiliriz.
Taciz değil, rızaları dahilinde takıldılar, flört ettiler diye avunun bari. Aldatılmak bir sapıkla evli olmaktan yeğ demek ki.
Aman sakın gururlu davranmayın. Bir koca zor bulunur neticede.

Kanım dondu zihniyetinize gerçekten.

Sapık erkekler " kadının rızası var" der.
Sevmem o lafı zaten çok negatif çağrışimlar getirir. Ben kocam zorla kadını kahveye ikna etmiş yok baskinyapmis onun için öğrencileri kahve içmeye çağırmış denmesine tepki o lafı yazdım. Ne var yani biz de öğrenci iken erkek hocalarımızı kahve içmeye çağırdığınız olmuştur.

Ne kadar sakinsin yaadamı yakalamışsın hala birşeyler bitmişmi diye soruyorsun aşk gözünü kör etmiş lafı doğruymuş meğer.

Siz karı koca normal değilsiniz!
Hayır efendim olmadı hocalarımızı kahveye çağırdığımız.
Üniversite biz kendi akranlarımızla takıldık. Elli yaşında hocalarla değil.
Elli yaşında adam da gencecik kızlarla sohbet kahve peşindeyse normal değildir.
Normal bir erkek de bir kaza geçirirse arabasının derdine düşer kadının peşine değil.
Bu ne onursuzluk ya.

elbette bir sapikla veya tacizci ile evli.olmak aldatılmaktan daha korkunç bir şey. Kocan seni aldatıyor diyene bir şey dedim mi? Demedim ama bu ayıp yani. Hem benim boşanmak işime gelir. Ekonomik özgürlüğüm var, evim var, yazları kocamın tüm akraba ahalisini evimde ağırlamaktan kurtulur, yok hastalanan, yaşlanana koşmaktan kurtulurum, işte bir sürü şey. Bosanirim yani. Pişman mi oldum? Çarparım arabasına arkadan.

Son kısmına katılıyorum, normal değil ama biz hocalarımızla kahve içerdik.

Herkes kocanın sohbeti için ölüp bitiyorsa demek.
Arabaya vuran kadına bile anında y.vsamiş adam yahu. Erkek olsaydı bu kaza dostluğumuzu bahanesi olacak falan gibi saçmalar miydi acaba?
Sen hala onu aklama derdindesin.
Kari koca tencere kapaksiniz resmen.

Höst.

Niye aklama derdinde olayım adam anormal bir sey yapmis diye konu açtım. Kocan seni aldatıyor diyenlere bir şey dedim mi? Demedim. kocama tacizci diyen yok öğrencisini taciz ediyor diyene tepki verdim. Ayıptır ya. Bir de grup yaparsın swing yaparsin diyenler çıkmış. Onları yazmıyorum bile.

Kocan arkadaş ayağına aldatiyor

E sizdeki bu rahatlığa bakarak swing ya da grup yorumu normal oluyor.

O mesaji bende beğendim çünkü senin bu rahatlığının ya da rahatsız oluş tarzın insana başka şeyler düşündürüyor. Kolonya şişesiyle kocana ders veriyorsun " sert " bir şekilde falan.
Ayrıca kaza sonrası kurmaya çalıştığı irtibat normal, evli insan tavri değil. Senin yanından
yapıyor birde bunu. İnsanın aklına her şeyi getirirsiniz. Senin algıların mi kapalı cool olacağım diye tüm deger yargılarını kaybetmişsin bilemeyeceğim artık.

Kocanın başka kadınla rıza ile ilişkisini tartışıyorsun farkında mısın?
Evet rezalete bakar mısınız. Kocam Allah göstermesin bir kadını taciz etmesi veya baskinile zorla beraber olması başka iki kişinin karşılıklı rıza ile birlikte olup beni aldatması başka, ikincisini yeğlerim. Yok kocam kadına ne biçim baskı yapmış da kadın ondan razı olmuş kahve içmeye... tövbe yarabbi.

Kocanızın flörtöz mesajına karşılık geldi diye, sapık değil karşı tarafın rızası var gibi bir cümle nasıl kurabiliyorsunuz? Yani sizdeki rahatlığı cemi cümlemiz anladı da, belki de kadının kocası yazdı o mesajı ? Kolonya felsefesini falan geçin, kocanızın da son anda kafasına bu ihtimal dank etmiştir. Bu kafayla birilerinin elinde kalabilir demedi demeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…