Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dünyadaki en rahat insanlardan biri olabilirim ama eşim böyle bir şey yapsa o mesajı yazdığı telefonu bedeninden operasyonla aldırmak zorunda kalır.
Gerçek sosyallik bu değil. Siz buna nasıl inandınız ki?

Adam açıkça başka bir kadınla flörtleşiyor. Gözünüzün önünde yaptığı için de rahat rahat masum ilan ediyor kendini.
Yok yaptığı şeyin flört olduğunu gerçekten idrak edemiyorsa, sadece arkadaşça davrandığını sanıyorsa bilişsel fonksiyonlarında bir problem olabilir. Hakaret etmek için söylemiyorum bunu, gayet ciddiyim.
İnsan ilişkilerini bu derece temel bir seviyede bile analiz edemiyorsa, yaptığı şeyin normal olduğunu sanıyorsa sosyallik adı altında daha neler yapıyordur kim bilir.

Siz karı koca bu kadar naif insanlarsınız, hiç mi bu adamın buluşacağı kadına/kadınlara ayıp değil mi, kadınlar belki evli barklı yaşını almış adamla görüşmek istemez, tanıdıkları görse rahatsız olurlar diye düşünmüyorsunuz?

O kocan nerde derse giriyor, boş boş konuşuyor derslerde sonra gidiyor kadın öğrencilerle kafe köşelerinde buluşuyor? Ben hiç görmedim böyle boş boğaz erkek hocayı, bir kız öğrencinin kahve içmeye çağırdığını. Yoldan kadın toplayan kocan kim bilir sınıfta öğrencilere karşı nasıl baskıyla kahve içiyor öğrencilerle.

Birbirinize saygısızlık yapın, diğer insanları karıştırmayın. Senin o sırnaşık, konuşmayı bilmeyen saygısız kocanla kim kahve içmek ister, dersine girmek ister. Kim aracıyla kazaya karıştığı adamla kahveye okey der? Allah bilir kocan neler dedi. Kocan zaten yoldan çıkmış birisi.

Adam gidip kadınla flörtünü sürdürse zaten ayrılmayacaktın adamdan. Adam seni toplumda rezil ediyor, saygısızlık yapıyor, başka kadınlara evli haliyle sarkıntılık yapıyor, ama hala kocan.
Kocam öğrencilere not vermiyor yani yok notunu kırarım benle kahve içeceksin mi diyor? Bir de kocam arabasıyla çarpan e hasarinizi karşilayim diyen kadına üç çizik için nasıl bir baskı uyguladı sokak ortasında acaba?

Kocam öğrencilere not vermiyor yani yok notunu kırarım benle kahve içeceksin mi diyor? Bir de kocam arabasıyla çarpan e hasarinizi karşilayim diyen kadına üç çizik için nasıl bir baskı uyguladı sokak ortasında acaba?
Kocişinizi koruduğunuza göre dağılabiliriz.
Taciz değil, rızaları dahilinde takıldılar, flört ettiler diye avunun bari. Aldatılmak bir sapıkla evli olmaktan yeğ demek ki.
Aman sakın gururlu davranmayın. Bir koca zor bulunur neticede.

Yani kocamın yaptığı normal demiyorum taciz mi? Evet taciz olarak da tanımlanabilir. Öğrenciler konusunda ise öğrenciler kendileri çağırıyorlar kahve içmeye, bu kadın mevzusunda da kadın hadi telefonunu verdi, mesaja bir bahane uydurup hayır diyebilirdi ya da cevap vermeyebilirdi. Taciz dediğiniz için diyorum kadınin rızası vardı.

Kanım dondu zihniyetinize gerçekten.

Sapık erkekler " kadının rızası var" der.
Sevmem o lafı zaten çok negatif çağrışimlar getirir. Ben kocam zorla kadını kahveye ikna etmiş yok baskinyapmis onun için öğrencileri kahve içmeye çağırmış denmesine tepki o lafı yazdım. Ne var yani biz de öğrenci iken erkek hocalarımızı kahve içmeye çağırdığınız olmuştur.

Eşimle aramız iyidir, birbirimizi çok seviyoruz.9.5 yıldır beraber, 8,5 yıldır evliyiz.
6 haftalık bir iş için Bodruma geldik. Pazartesi dönüyoruz. Bu süreçte ne yaptık? 2 defa dışarıda kahvaltı yaptık. 1 kere bir bira içmek için dışarı çıktık.onun dışında hiçbir şey. Eşim çok yoğun çalışti gündüz hep ise gitti Akşam yorgun, bazen eve is getirdigi de oldu.. Bir kaç kere çalıştığı yerde arkadaşları ile dışarı çıkıp kahve vs içti. Buraya kadar sorun yok.
Geçenlerde doğum günüydü. Pasta alıp isyerinde kutladı. Ben de geleyim mi? Dedim gel dedi gittim akşamına başbasa kutlarız sandım. O ise işlerinde o gün kutlamada bulunamayan bir arkadaşı ile buluşup kahve içmeyi tercih etti. Ben evde kaldım. Icimden biraz bozuldum ama Olabilir dedim sorun etmedim.
Bu arada eşim çok sosyal ve dışa dönük bir insan, yeni insanlar ile tanışmayı sever.
Geçen gün trafikte giderken buna arkadan araba ile bir kadin çarpmış. Bizim arabada çok hasar yok ama belirgin çizikler mevcut. Kadın %100suçlu hasarinizi karşilayim demiş. Esimse "gerek yok önemli değil. Ama biz yine birbirimizin telefonunu alalım bu bir dostluğun başlangıcı olabilir, bir yerde bir kahve iceriz" demiş. Sonra da kadına mesaj atti. "Hiç bir karşılaşmanın tesadüf olduğuna inanmam. Bu kaza bizim tanışmamıza vesile oldu. Benimle kahve içmeyi kabul ederseniz sevinirim" diye mesaj atti. Kadın da pazar akşamı 8de x pastanesinde buluşalım yazmış. Ben cimden bu duruma ne munasebet diyorum ama eşime dedim ki "bak bu normal değil. Kadın bunu çıkma teklifi olarak algılamistir" dedim. Eşim de "Yok canım, olmaz öyle şey, e öyle sansa bile gelip beni görünce öyle olmadığını anlar, seni anlatacağım sohbet edecegim" vs dedi. Sonra aradan yarım saat geçti. Bana " hakli olabilirsin ben bir bahane üretip buluşmayı iptal edeyim, gereksiz" Dedi neyse bugün eşyaları topluyoruz, buzluktan köfteleri çıkart da bari bu akşam yiyelim kalmasin" Dedi cunku cumartesi yine işlerinden bir başka arkadaşla buluşacakmis. Pazar gecesi de kadınla bulusacakmis. Ya bodrumda son gecemiz zaten dogru durust bir şeyler yapamadık. Onun içinden benimle bir şeyler yapmak yerine gidip el.alemle buluşmak geliyorsa bir şeyler bitmeye mi başladı aramızda acaba? Diyorum. (Başlık geçen gün hiçbir başlığa uymayan konular bölümünde açtığım konunun aslı)
Ne kadar sakinsin ya😵‍💫adamı yakalamışsın hala birşeyler bitmişmi diye soruyorsun aşk gözünü kör etmiş lafı doğruymuş meğer.🙄

Sevmem o lafı zaten çok negatif çağrışimlar getirir. Ben kocam zorla kadını kahveye ikna etmiş yok baskinyapmis onun için öğrencileri kahve içmeye çağırmış denmesine tepki o lafı yazdım. Ne var yani biz de öğrenci iken erkek hocalarımızı kahve içmeye çağırdığınız olmuştur.
Siz karı koca normal değilsiniz!
Hayır efendim olmadı hocalarımızı kahveye çağırdığımız.
Üniversite biz kendi akranlarımızla takıldık. Elli yaşında hocalarla değil.
Elli yaşında adam da gencecik kızlarla sohbet kahve peşindeyse normal değildir.
Normal bir erkek de bir kaza geçirirse arabasının derdine düşer kadının peşine değil.
Bu ne onursuzluk ya.

Kocişinizi koruduğunuza göre dağılabiliriz.
Taciz değil, rızaları dahilinde takıldılar, flört ettiler diye avunun bari. Aldatılmak bir sapıkla evli olmaktan yeğ demek ki.
Aman sakın gururlu davranmayın. Bir koca zor bulunur neticede.
elbette bir sapikla veya tacizci ile evli.olmak aldatılmaktan daha korkunç bir şey. Kocan seni aldatıyor diyene bir şey dedim mi? Demedim ama bu ayıp yani. Hem benim boşanmak işime gelir. Ekonomik özgürlüğüm var, evim var, yazları kocamın tüm akraba ahalisini evimde ağırlamaktan kurtulur, yok hastalanan, yaşlanana koşmaktan kurtulurum, işte bir sürü şey. Bosanirim yani. Pişman mi oldum? Çarparım arabasına arkadan.

Siz karı koca normal değilsiniz!
Hayır efendim olmadı hocalarımızı kahveye çağırdığımız.
Üniversite biz kendi akranlarımızla takıldık. Elli yaşında hocalarla değil.
Elli yaşında adam da gencecik kızlarla sohbet kahve peşindeyse normal değildir.
Normal bir erkek de bir kaza geçirirse arabasının derdine düşer kadının peşine değil.
Bu ne onursuzluk ya.
Son kısmına katılıyorum, normal değil ama biz hocalarımızla kahve içerdik.

Herkes kocanın sohbeti için ölüp bitiyorsa demek.
Arabaya vuran kadına bile anında y.vsamiş adam yahu. Erkek olsaydı bu kaza dostluğumuzu bahanesi olacak falan gibi saçmalar miydi acaba?
Sen hala onu aklama derdindesin.
Kari koca tencere kapaksiniz resmen.

Eşimle aramız iyidir, birbirimizi çok seviyoruz.9.5 yıldır beraber, 8,5 yıldır evliyiz.
6 haftalık bir iş için Bodruma geldik. Pazartesi dönüyoruz. Bu süreçte ne yaptık? 2 defa dışarıda kahvaltı yaptık. 1 kere bir bira içmek için dışarı çıktık.onun dışında hiçbir şey. Eşim çok yoğun çalışti gündüz hep ise gitti Akşam yorgun, bazen eve is getirdigi de oldu.. Bir kaç kere çalıştığı yerde arkadaşları ile dışarı çıkıp kahve vs içti. Buraya kadar sorun yok.
Geçenlerde doğum günüydü. Pasta alıp isyerinde kutladı. Ben de geleyim mi? Dedim gel dedi gittim akşamına başbasa kutlarız sandım. O ise işlerinde o gün kutlamada bulunamayan bir arkadaşı ile buluşup kahve içmeyi tercih etti. Ben evde kaldım. Icimden biraz bozuldum ama Olabilir dedim sorun etmedim.
Bu arada eşim çok sosyal ve dışa dönük bir insan, yeni insanlar ile tanışmayı sever.
Geçen gün trafikte giderken buna arkadan araba ile bir kadin çarpmış. Bizim arabada çok hasar yok ama belirgin çizikler mevcut. Kadın %100suçlu hasarinizi karşilayim demiş. Esimse "gerek yok önemli değil. Ama biz yine birbirimizin telefonunu alalım bu bir dostluğun başlangıcı olabilir, bir yerde bir kahve iceriz" demiş. Sonra da kadına mesaj atti. "Hiç bir karşılaşmanın tesadüf olduğuna inanmam. Bu kaza bizim tanışmamıza vesile oldu. Benimle kahve içmeyi kabul ederseniz sevinirim" diye mesaj atti. Kadın da pazar akşamı 8de x pastanesinde buluşalım yazmış. Ben cimden bu duruma ne munasebet diyorum ama eşime dedim ki "bak bu normal değil. Kadın bunu çıkma teklifi olarak algılamistir" dedim. Eşim de "Yok canım, olmaz öyle şey, e öyle sansa bile gelip beni görünce öyle olmadığını anlar, seni anlatacağım sohbet edecegim" vs dedi. Sonra aradan yarım saat geçti. Bana " hakli olabilirsin ben bir bahane üretip buluşmayı iptal edeyim, gereksiz" Dedi neyse bugün eşyaları topluyoruz, buzluktan köfteleri çıkart da bari bu akşam yiyelim kalmasin" Dedi cunku cumartesi yine işlerinden bir başka arkadaşla buluşacakmis. Pazar gecesi de kadınla bulusacakmis. Ya bodrumda son gecemiz zaten dogru durust bir şeyler yapamadık. Onun içinden benimle bir şeyler yapmak yerine gidip el.alemle buluşmak geliyorsa bir şeyler bitmeye mi başladı aramızda acaba? Diyorum. (Başlık geçen gün hiçbir başlığa uymayan konular bölümünde açtığım konunun aslı)
Höst.

Herkes kocanın sohbeti için ölüp bitiyorsa demek.
Arabaya vuran kadına bile anında y.vsamiş adam yahu. Erkek olsaydı bu kaza dostluğumuzu bahanesi olacak falan gibi saçmalar miydi acaba?
Sen hala onu aklama derdindesin.
Kari koca tencere kapaksiniz resmen.
Niye aklama derdinde olayım adam anormal bir sey yapmis diye konu açtım. Kocan seni aldatıyor diyenlere bir şey dedim mi? Demedim. kocama tacizci diyen yok öğrencisini taciz ediyor diyene tepki verdim. Ayıptır ya. Bir de grup yaparsın swing yaparsin diyenler çıkmış. Onları yazmıyorum bile.

Kocan arkadaş ayağına aldatiyor 🥺

Niye aklama derdinde olayım adam anormal bir sey yapmis diye konu açtım. Kocan seni aldatıyor diyenlere bir şey dedim mi? Demedim. kocama tacizci diyen yok öğrencisini taciz ediyor diyene tepki verdim. Ayıptır ya. Bir de grup yaparsın swing yaparsin diyenler çıkmış. Onları yazmıyorum bile.
E sizdeki bu rahatlığa bakarak swing ya da grup yorumu normal oluyor.

O mesaji bende beğendim çünkü senin bu rahatlığının ya da rahatsız oluş tarzın insana başka şeyler düşündürüyor. Kolonya şişesiyle kocana ders veriyorsun " sert " bir şekilde falan.
Ayrıca kaza sonrası kurmaya çalıştığı irtibat normal, evli insan tavri değil. Senin yanından
yapıyor birde bunu. İnsanın aklına her şeyi getirirsiniz. Senin algıların mi kapalı cool olacağım diye tüm deger yargılarını kaybetmişsin bilemeyeceğim artık.

Kocanın başka kadınla rıza ile ilişkisini tartışıyorsun farkında mısın?
Evet rezalete bakar mısınız. Kocam Allah göstermesin bir kadını taciz etmesi veya baskinile zorla beraber olması başka iki kişinin karşılıklı rıza ile birlikte olup beni aldatması başka, ikincisini yeğlerim. Yok kocam kadına ne biçim baskı yapmış da kadın ondan razı olmuş kahve içmeye... tövbe yarabbi.

Kocanızın flörtöz mesajına karşılık geldi diye, sapık değil karşı tarafın rızası var gibi bir cümle nasıl kurabiliyorsunuz? Yani sizdeki rahatlığı cemi cümlemiz anladı da, belki de kadının kocası yazdı o mesajı ? Kolonya felsefesini falan geçin, kocanızın da son anda kafasına bu ihtimal dank etmiştir. Bu kafayla birilerinin elinde kalabilir demedi demeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X