Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Az önce eminim bu olay, sen bizi çatlattıktan sonra yaşanmıştır. Karı kız peşinde koşan kocan bir anda adam oldu.

Konuyu okuyan herkes gerim gerildi. Konu sahibinde tık yok.
çünkü kocası herkese karısını anlatıyormuş. Anlatınca ok.
Yani hem flört et hem de senin bu gevşekliklerini kabul eden karını anlat tamam.
Evli olduğunu kabul edene denk gelmeyi bekliyor belli ki adam saklamaya uğraşmak istemiyor yazık

5+1 im diye okudum ki çevremde herkes beni hiç kıskanç olmayışımla bilir. bu kaçıncı seviye lordum.

Ayrıca konu sahibi böyle “sosyal” sürekli yeni ilişkiler kuran herkesle kahveye çıkan insandan hoşlanmanız da ilginç.
Ben kocanın cool olanını severim. Herkese samimi olmayan, seçici, cool, kendimi özel hissettirecek bir koca olmalı.
Dışarıya doğru mesafeyi ayarlayıp bana özel bir samimiyeti olmalı. Böyle ona buna yavşak konuşan bir adam nasıl sevilir ki?
Sizin kocanız nerde nasıl davranacağını bilmeyen bir tip. Bir kere de garsona salak şakalar yapıp kendini mekandan kovdurmuştu. Adam gerzek gerzek konuşup tuhaf hareketlerde bulunan gevşek, yavşak bir tip. Böyle gereksiz tiplerle muhatap olmam ben mesela. Düşün profil duruyor zira. Yanş sosyal adam demek yavşak düşük profil derim ben.

Bunun öncesi, benzeri, daha fazlası yaşanmıştır bunların ilişkisinde. Kadın bu yüzden çok sakin. Yoksa yani hem arabayı vuracak, değer kaybettirecek, hem kadınla buluşmaya kalkacak. Oooo o arabayla adamın üstünden geçerler.

Ya gevşek sevimsiz bir tip.
Gittiği yerde garsonla gereksiz laubali muhabbetlere giren bir tip. Yani her gittiği ortamda kadın erkek herkese saçma sapan muhabbetler açan, yılışık bir adam.
Ben öyle yılışık adamla sokakta gezmeye utanırım.
Adam kahve içeceğim diyor kolonya şişesini yere atınca dersini alıyor.

Ne saçmalıyor kocan

Kocanı öğrencilerine anlatıyorsan tamam büyük aşk ben ikna oldum. Anlatıyorsun dimş
Ay bazen anlatıyorum ya yoksa ben de mi gevşeğajskskdkkdkd o değil de bu adamın öğrencileri umarım lise düzeyinde değildir. Arabasına vuran kadına yürüyen adam her gün gördüğü, muhabbet ettiği kız öğrencilere mi yürümeyecek? Buna inansa inansa bir Kadir bir de Gül Abla inanır.

Grup denmiş yok swinger falan, bakın böyle şeyler yapanlar var rencide edici konuşmak istemem ama bana ters şeyler bunlar, yok öyle bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…