The Golden Girls

Öyle de yapsam gelmiyorsun
Romantik uyandırmayı dene bi gün bakim gelecek miyim
Bahardan mıdır nedir, kaç gündür kalkamıyorum, eşim kahvaltı yapmadan gidiyor evden, o da pek memnun değil halinden, toparlanmam lazım

yuh canım diyorum sana sadece sen 1sin haha:d
ama benimkinin sunumuda çok güzel bak..
Yarışma başlasında gözümüz bayram etsin yaa

Kızım gece az performans sergileyin birazz bahara felan yorma sen bunu

aynen ben baya tarif ögrenıyorum buradan canısı ya..
Belki benide yenemicen nerden biliyon
Birşey bilmiyom diyenden korkucan

vay vay vay hodri meydann

Napıyorsun böcük

Bu yarışma çok çekişmeli geçecek bence, birde tariflerinizi erken yapında, başkası kapmasın, kurabiyede çok çakışan olduydu

Bacım napam orda burda bangır bangır yüzüm bebek poposu gibi diye dolanıyorum kız sana da söyleyim yoksa çatlarım bir krem keşfettim yere göğe sığdıramıyorum
Sen napıyon kuzum?

Bacım napam orda burda bangır bangır yüzüm bebek poposu gibi diye dolanıyorum kız sana da söyleyim yoksa çatlarım bir krem keşfettim yere göğe sığdıramıyorum
Sen napıyon kuzum?
Benzetmen pek manidar
Hayırlı olsun canım, ne kadara aldın. Ben babamın kendi yaptığı kremi kullanıyorum, onu bile ayda yılda bi sürüyorum, kremle falan o kadar alakasızım aslında

Benzetmen pek manidar
Hayırlı olsun canım, ne kadara aldın. Ben babamın kendi yaptığı kremi kullanıyorum, onu bile ayda yılda bi sürüyorum, kremle falan o kadar alakasızım aslında
allah seni napmasın yarıldım gülmekten nan
Ecük süslen püslen kuzum beni örnek al ben küçüklüğümden beri makyajı çok severim , yüzüme başka bişi yapmasam bile mutlaka eyeliner sürerim eyeliner, kırmızı ruj ve pudra favori makyajımdı şimdi bb ye geçtim ama cidden bebek poposu gibi yaptı cildimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…